…..jak neustále opakuji, ke konci časů nám musejí říci pravdu. Připravují lidstvo na velká odhalení po kapkách, ale kdo by tomu dnes věřil, že ano….

00:27

Byl pátek 15.02 2013 čas 21:20 místního času. Lidé jeli na víkend na dáče. Najednou se nad hlavami přes oblohu objevila velká ohnivá čára, která zanechala za sebou velkou ohnivou dvojitou čáru. Na 5 vteřin se obloha rozzářila, jako kdyby byl den a všechny oslnila. Uvidíte v níže umístěném filmu. Stojí za to ho zhlédnout, i když neumíte rusky, podstatné jsem přeložil….

Ohromující rána a tlaková vlna způsobila na trase průletu ohromné, jak uvádí sám moderátor, až apokalyptické škody. Nefungovala elektronika, tisíce oken bylo rozbito, mnohé vypadly i s rámy oken, auta byla tlakovou vlnou odhozena do příkopů. Škody se počítaly v miliardách rublů.

Můžete se ve filmu podívat na kompletní vojenskou analýzu, zaměření korábu a jeho sestřelením nejrychlejší ruskou raketou.

[wp_ad_camp_2]

 

Lidé si mysleli dle výroků z médií, že se jednalo o meteorit, ale byl to vesmírný koráb, jak jim bylo později sděleno. Zatím nemůžeme potvrdit, jestli se jednalo o koráb rasy ANIMUS či ANDROID.

V době události jsem na jiném webu datoval lidi o tom, že se nejednalo o meteorit, ale o sestřelené UFO, což se nyní potvrdilo. No dobře, byl to velký koráb. Data jsme dostali hned po sestřelení od určitých kruhů ve Švýcarsku.

V únoru 2019 bylo Ruskem oficiálně sděleno, že se jednalo o sestřel mimozemského korábu. V německých novinách Freitag v roce 2017 publikovali, že v roce 2013 nad jižním Uralem byla Rusy sestřelena mimozemská vesmírná loď. Experti k tomu závěru dospěli studováním atmosféry, když zjistili, že nad celou Evropou se nachází extrémní koncentrace RUTHENIUM 106.

[wp_ad_camp_2]

 

Tak to bylo to nejdůležitější z filmu a nyní si řekneme podstatnou věc k této události.

Když bylo zjištěno, jaké ohromné škody se odhrály v oblasti, kterou sestřelená loď proletěla, experti se rozhodli jít jinou cestou. Byla zvolena, pro případ dalšího nutného sestřelu jakéhokoliv mimozemského nepřátelského korábu technologie implozivních zbraní. Při implozi se používá dematerializace hmoty, která je spojena pouze s ohromující ránou a nemá za následek velkou tlakovou vlnu, jak tomu bylo v Čejlabinské oblasti.

Mohli jste si poslední dobou všimnout komentů a zpráv k tomuto tématu po celém světě. Velké ohlušující rány a dunění, které byly také slyšet u nás v České republice. Třepaly domy, chvěly se stěny a nikdo nevěděl, o co se vlastně jedná. Psali jsme o zmíněném ZDE.

Zde jsme vybrali z filmu pár snímků k tématu:

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

 

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.