Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 2.12.2019

Světové napětí dosahuje nebezpečného bodu varu, protože stále více izolovaný americký prezident Donald Trump se ohání na všechny směry. Vypadá to, že se Trump snaží získat americkou vojenskou podporu pro válku proti Dánsku a Mexiku ve snaze obsadit zdroje na financování vlády Korporace USA, souhlasí několik zdrojů. Proti Číně také probíhá velká finanční sabotáž, která je podpořena nevyplacením dluhopisů v amerických dolarech v hodnotě satanského čísla, tedy 66,6 miliard dolarů. Zároveň Trumpovi stoupenci ostře vystoupili proti britské královské rodině. Vzpomeňte si, že Trump již označil EU za „nepřítele.“

[wp_ad_camp_2]

Všechny tyto události souvisejí se skutečností, že navzdory krádežím peněz japonských penzistů, Korporace USA stále nemá jasno, jak bude hradit platby, poněvadž termín 31. leden 2020 se blíží. V této souvislosti je zajímavé poznamenat, že Brexit je nyní naplánován též na 31. ledna 2020.

Spojené státy rozmístily kolem Mexika tři letadlové lodě, protože „americká armáda se připravuje na útok proti mexickým drogovým kartelům, které mohou být ozbrojeny a vyškoleny Mossadem,“ uvedly zdroje Pentagonu.

I když můžeme nezávisle potvrdit, že někteří bojovníci drogových kartelů byli skutečně vyškoleni Mossadem, víme také, že tato válka s Mexikem ve skutečnosti znamená krádež mexické ropy, stříbra a dalších zdrojů na financování Korporace USA. Proto mexická armáda veřejně vystoupila s podporou prezidenta Andres Manuel Lopez Obradora.

Rusko také rozmístilo jaderné ponorky kolem pobřeží USA a ruský prezident Vladimír Putin začátkem tohoto roku veřejně prohlásil, že jeho země je připravena na další kubánskou raketovou krizi.

[wp_ad_camp_2]

To znamená, že Trump bude muset ustoupit, protože americká armáda nezačne jadernou válku, aby ukradla zdroje na podporu UNITED STATES CORPORATION ve vlastnictví cizí moci.

Dále se podívejme na Dánsko. Lars Findsen, vedoucí dánské obranné zpravodajské služby (DIS / Defence Intelligence Service), uvedl, že Grónsko je nyní pro Dánsko hlavním bezpečnostním problémem, protože se roztáčí „mocenská hra“ mezi USA a dalšími světovými mocnostmi v Arktidě. Trump zrušil srpnovou státní návštěvu Dánska a označil jeho premiéra Mette Frederiksena za „strašného“ poté, co odmítl prodat Grónsko USA.

Tyto události korespondují s nastolením nacistické vlády v Brazílii a obsazením lithiových zdrojů v Bolívii americkými zvláštními silami. Trumpova administrativa se zjevně snaží změnit americký kontinent na pevnost. V cestě mu však stojí Kanada (v podstatě Britská říše), Dánsko (EU) a Mexiko (podporované Ruskem a Vatikánem).

Nyní se vraťme k ekonomickému útoku na Čínu, kde zdroje CIA v Asii naznačily, že: „Čínská ekonomika a finanční systém se pravděpodobně do dvou měsíců zhroutí. „Strana“ se to však bude snažit co nejdéle tajit.

[wp_ad_camp_2]

Zdroje vysvětlují:

„Vláda nemůže udržet dluh 40 bilionů dolarů (možná i větší), který vytvořila. Někteří si myslí, že dluh se blíží k 50 bilionům dolarů. Je to všechno jen počítačem generovaný kredit. Hodně z nich bylo použito k vybudování rozsáhlých infrastrukturních projektů, včetně četných prázdných měst, s prázdnými nákupními středisky. Pět bank zkrachovalo za tři měsíce, a vláda musela zasáhnout a převzít je. Podle čínských bankovních regulačních orgánů je v Číně odhadem 500 bank ve vážných potížích a očekává se jejich kolaps. To je zhruba 15 % čínských finančních institucí.“

To může souviset s článkem o 66,6 miliardě dolarů společnosti Tewoo Group, která bude v prodlení s platbou za dluhopisy v hodnotě 500 miliard USD. Je také možné, že Číňané vybrali tuto společnost a toto číslo, aby pohrozili sabotáží západního finančního systému tím, že odmítnou všechny čínské půjčky v dolarech.

Podle zdrojů CIA:

„Situace v Hongkongu byla podrobně naplánována už dávno. Je financován shora. Putin, Si Ťin-pching a Trump o tom věděli předem, a nezastavili to. Tento incident byl vytvořen jako kouřová clona, ​​aby se „lidé zaměstnali.“ Je za tím mnohem více a bude to také odhaleno.

„Během tohoto stejného časového období se jedna velmi velká banka v New Yorku uzavře. Nejmenším problémem banky bude 22.000 zaměstnanců, kteří ztratí práci právě v oblasti NY. Větší problém spočívá v tom, že to přinese dominový efekt, protože tato banka je úzce spjata s Deutsche Bank, a ta způsobí, že EU bude ve vážné krizi, protože DB se také uzavře.“

[wp_ad_camp_2]

Počet 22.000 zaměstnanců naznačuje, že jde s největší pravděpodobností o banku JP Morgan. Problémy v JP Morgan mohou souviset se zprávou, že saúdská společnost Aramco při prvotní emisi akcií nedokázala maskovat své velké selhání, poněvadž byla bojkotována zahraničními investory. Dokonce i Kuvajt a Spojené arabské emiráty se zdráhají investovat.“

Pád banky JP Morgan Chase a jeho petrodolaru by samozřejmě znamenal pád dynastií Rockefellerů a Bushů. To může být jeden z důvodů, proč náš zdroj z Pentagonu naznačuje, že se odehrává vážný boj, který vzdaluje západní armády od britské královské rodiny.

Útok na britskou královskou rodinu může navíc souviset s dohodami, které uzavírají s Ruskem, Čínou, Íránem a dalšími, aby unikly americké kontrole nad mezinárodním finančním systémem. Nejnovější vývoj v této oblasti spočívá v tom, že Spojené království integruje ruské platební systémy do své bankovní sítě, a že dalších šest evropských zemí souhlasilo s tím, že obejdou americké sankce vůči Íránu.

Zde jsou informace od našich zdrojů z Pentagonu na straně Trumpa ohledně britské královské rodiny:

„Útok nožem na London Bridge se zdá být neúspěšným rozptýlením a kouřovou clonou od královské rodiny, aby se odvedla pozornost od prince Andrewa, proti kterému nyní jsou namířeny velké zbraně ze strany britské armády, americké armády, NATO, EU, Francie a Německa, a kteří mohou královnu donutit, aby tohoto pedofila zbavila nejen královských, ale i vojenských titulů.“

[wp_ad_camp_2]

Naše vlastní britské zdroje potvrzují, že Charles je široce vnímán jako toxický, a říkají, že existuje silný tlak na to, aby princ Harry, jehož otcem není Charles, zdědil trůn po královně.

Bez ohledu na to, co se stane s britskou královskou rodinou, stále rostou známky toho, že starý řád na Západě se hroutí:

– Francouzský prezident Emmanuel Macron veřejně řekl, že nepřátelé NATO nejsou Rusko nebo Čína.

– Člen NATO Turecko odmítlo obranné plány NATO pro pobaltské země proti Rusku.

– Bývalý americký spojenec Pákistán ignoruje nátlak USA a pokračuje s ropovodem, který Íránu umožní exportovat jeho ropu.

– Bývalé sovětské republiky znovu potvrzují svou vojenskou alianci.

[wp_ad_camp_2]

Tyto změny se časově shodují s tajnější kampaní proti satanistům. Zejména papež František zkoumal zapojení bývalého jezuitského šéfa Peter Hans Kolvenbacha do útoku na Fukušimu proti Japonsku, řekly zdroje Lóže P2. Další zdroje říkají, že František dostal čerstvý důkaz o jeho účasti během jeho návštěvy Japonska minulý týden.

Japonské pravicové zdroje blízké císaři tvrdí, že bývalý japonský premiér Yasuhiro Nakasone zemřel v zálivu Guantanamo poté, co se podrobil výslechu o jeho účasti na útoku proti Fukušimě. Jaderná zbraň použitá při útoku byla uložena před útokem na jeho pozemku v oblasti Hinodecho. Zdroje tvrdí, že Nakasone před smrtí obvinil Kolvenbacha a izraelského premiéra Benjamina Netanjahua. Japonské noviny oznámily jeho smrt den poté, co papež František opustil Japonsko, ale žádná ze zpráv neuvedla příčinu smrti, jak je tomu obvykle. Bylo mu však 101 let.

Rovněž se pokoušíme potvrdit zprávy ze stejných pravicových zdrojů, že bývalý premiér Junichiro Koizumi byl po převezení na Guantánamo nahrazen dvojníkem.

Tyto kroky papeže Františka mohou být důvodem, proč samozvaný vrcholný satanista Leo Zagami nedávno zaútočil na Františka. Zagami se podílel na útoku proti Fukušimě a je pravděpodobné, že se obává, že vyšetřování povede k němu, jakmile se Nakasone a Netanyahu přiznají.

[wp_ad_camp_2]

Zdroj z řad Jezuitů v Tokiu nám řekl, že výše postavený jezuita ukázal papeži Františkovi svitek papyrusu s následující zprávou: „Satan se vrátil k původnímu stvoření a získal rozhřešení. Děkuji za to, že svíce hoří po celá ta dlouhá léta.“ Obrázek na svitku z egyptské Knihy mrtvých zobrazuje verdikt nevinnosti. Můžete ho vidět na tomto ODKAZU.

V každém případě, návštěva Františka dala nový podnět k vyjednáváním, do nichž jsou zapojeni Rusové, Zednářská lóže P2, členové evropských královských rodin, Asijské tajné společnosti, Pentagon a další, aby zřídili meritokratickou plánovací agenturu.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.