Komentář Benjamina Fulforda ze dne 14.5.2018

Bitva o planetu Zemi se opět vyostřila s velkými změnami na Středním východě, Malajsii, Indonésii, Evropě, USA a jinde, jak se přibližuje konečný souboj mezi sionistickými fanatiky, kteří chtějí 3. světovou válku, a zbytkem lidstva požadující světový mír a přátelství.

Odstoupení amerického prezidenta Donalda Trumpa od iránské jaderné dohody se může zdát na první pohled jako vítězství Sionistů. Pentagonské zdroje však říkají: „Konečným cílem je přinutit jak Írán, tak Izrael, aby se po Severní Koreii zřekli jaderných zbraní a bylo dosaženo trvalého míru na Blízkém východě.“

Trumpův krok ohledně íránské jaderné dohody vyvolal otevřené veřejné spory mezi režimem Trumpa a různými evropskými vládami. Tak zde máme předsedu Evropské komise Jean-Claude Junckera s vyjádřením, že EU musí „nahradit Spojené státy“, zatímco německá kancléřka Angela Merkelová se domnívá, že Evropa již nemůže počítat s vojenskou podporou USA.

Samozřejmě, francouzský prezident Emmanuel Macron a premiérka Velké Británie Theresa May též odsoudili Trumpův krok. Toto jasné a zřejmé rozdělení mezi USA a Evropou je v poválečné éře bezprecedentní.

Pentagonské zdroje však trvají na tom, že „Trump odstupuje od dohody s Íránem proto, aby zničil korupční úředníky EU a USA, kteří mohli být podplaceni, spolu s globálními francouzskými společnostmi jako Airbus, Total, Renault a Peugeot, stejně tak německé společnosti jako je Siemens. „Zajímavé je, že íránský ministr zahraničí Javad Zarif podpořil toto tvrzení Pentagonu tím, že hrozí, že odhalí jména západních politiků, kteří byli podplaceni v souvislosti s jadernou dohodou.

Podle zdrojů Pentagonu vedoucí západní politici, kteří se podílejí na úplatkářství v souvislosti s touto dohodou, včetně bývalého francouzského prezidenta Francois Hollanda, současného francouzského prezidenta Macrona, německé kancléřky Merkelové, bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy a bývalého amerického ministra zahraničí Johna Kerryho. (Mimochodem, spolehlivé zdroje nám řekly, že Kerry není na této Zemi od konce roku 2016 a my máme podezření, že poslední videa s ním v Teheránu jsou recyklované záběry.)

V každém případě co je obzvláště zajímavé, pokud jde o tento íránský krok, že projevuje známky hluboké koordinace mezi režimem Trumpa a čínskou vládou. Pokud vezmeme v potaz staré pořekadlo „Sledujte peníze“ nebo dokonce starší „Qui bono“ (v čí prospěch), zjistíte, že Evropané budou trpět nejvíce a Číňané z nových sankcí získájí maximum. Zvláště se zdá, že čínská státní ropná společnost CNPC (China National Petroleum Company) se chystá převzít masivní plynové operace společnosti French Total v Íránu.

Načasování se také shoduje s otevřením nových čínských železničních a dopravních spojení s Íránem, které Íránu poskytnou čínskou náhradu za ztracené evropské obchody (Američané v posledních letech byli v Íránu menšími hráči).

Sionisté jednali jako Hitler, když začal druhou světovou válku tím, že zaútočil na sebe a pak obviňoval jinou zemi. Přesněji řečeno, satanský nacistický režim izraelského premiéra Benjamina Netanjahua zaútočil na izraelské pozice na Golanských výšinách, aby mohli mít ospravedlnění k útoku na íránské zájmy uvnitř Sýrie, jak řekly zdroje Pentagonu. Netřeba dodávat, že tímto posledním trestním činem se nepodařilo (znovu) zahájit třetí světovou válku, jak si stále přejí sionističtí fanatici.

Samozřejmě, všechny tlachy o Íránu přitáhly světovou pozornost od událostí v Malajsii, které by mohly být pro válkychtiví sionisty ještě více zničující. Tady bývalý předseda vlády Mahathir Mohamad převzal moc od sionistického pěšáka Najib Razaka ve volebním klání minulý týden. To znamená, že spící část lidí ve světě ještě pozná, co se vlastně stalo s letem 370 Malajských aerolinií. Jinými slovy, budeme mít světového vůdce, který veřejně prohlasí, že letadlo bylo převezeno na americkou vojenskou základnu Diego Garcia, přeletělo do Tel Avivu, pak letělo na Floridu a zde ho přemalovali jako let číslo 17 Malaysian Airlines, a poté letělo zastrašovat světové vůdce v Holandsku, než bylo sestřeleno nad Ukrajinou v pokusu o poskvrnění Ruska.

Pak samozřejmě existuje skandál zpronevěry ve výši několika miliard dolarů, který zahrnuje rozvojový fond 1MDB (1Malaysia Development Berhad) v Malajsii. Tento velký skandál zahrnuje i Goldman Sachs, UBS, Deutsche Bank a film „Vlk z Wall Street“, mezi mnoha dalšími. Mahathir zabránil vyhnání předsedy vlády Razaka, aby neopustil zemi, protože vyšetřování tohoto skandálu je znovu otevřeno. Je zajímavé, jak sionistická korporátní média najednou vypustila příběh o změně vlády v Malajsii poté, co obvinila Mahathira, že je „antisemitský.“

Sionisté také byli zaneprázdněni bombardováním Indonésie v poslední době, podle zdroje CIA v jihovýchodní Asii, který odeslal e-mailem následující:

„Teroristé přišli do Indonésie. Toto je další událost pod falešnou vlajkou vytvořená k tomu, aby způsobila zásadní konflikt mezi křesťany a muslimy. Věděli jsme, že k tomu dojde. Je to pokus kabaly převzít kontrolu nad Indonésií (rozděl a panuj).“

„To je velmi vážné, Bene. Indonésie je nejdůležitější zemí v jihovýchodní Asii. Síla, která kontroluje Indonésii, ovládá region.“

Tento zmatek v regionu odvrátila pozornost od zásadních změn v Japonsku, kde vláda učinila otočku o 180 stupňů ve svém nedávném protičínském postoji. Minulý týden uskutečnil čínský premiér Li Keqiang turné po Japonsku s otrockým předsedou vlády Shinzo Abem, a obě země podepsaly smlouvu o spolupráci. A co je nejdůležitější, souhlasily v zásadě s opětovným otevřením swapového uspořádání japonského jenu pro čínský juan. (Swap je termínovaná smlouva, kterou se dva ekonomické subjekty zavazují vyměnit si mezi sebou buď dohodnutá předmětná aktiva či finanční toky za předem pevně stanovených podmínek.) To samozřejmě zasadí další velkou ránu petrodolaru.

Toto obnovení přátelství bylo umožněno změnou americké politiky vůči severovýchodní Asii, jak je patrné z nadcházejícího sjednocení Koreje, říkají zdroje Pentagonu. Pravda o tom, že Fukušima je sionistickým válečným zločinem a nikoliv přírodní katastrofou, také brzy vyjde najevo, slibují zdroje.

Mezitím, ve Spojených státech, zdroje Pentagonu říkají, že proces odstraňování Chazarské mafie pokračuje. Zejména zdroj Pentagonu říká: „Podporovatel proti Trumpovské Hillary Clinton, generální prokurátor New Yorku Eric Schneiderman, může být stíhán za ochranu Nadace Clintonových a obchodování s dětskými sexuálními otroky.“

Zdroje Pentagonu říkají, že odstranění Schneidermana umožnilo, aby „vyšetřování FBI pokročilo a snížilo ještě počet kabalistů a Demokratů.“

Zdroje také říkají, že více vojáků se hlásí do aktivní služby k připravě na vyčištění USA.

Pokud však armáda Spojených států vážně vyčistí USA, budou se muset blíže podívat na Donalda Trumpa. Arabské zdroje nám předaly odkaz na následující video, které představuje komplexní důkazy o tom, že Trump byl během své kariéry financován Rothschildy. V podstatě tvrdí, že když Rothschildové řeknou Trumpovi skoč, on odpoví „jak vysoko?“

https://www.youtube.com/watch?v=FhTMy9ma2mQ&feature=youtu.be

Bylo nám řečeno, že nová hlava londýnské větve Rothschildů, Nathaniel Rothschild, je reformátor. Nicméně, pokud to neuvidíme v jeho slovech a činech, poskytneme americké armádě raketové souřadnice ostrova, kde se řada členů této rodiny skrývá. Odstranění tohoto ostrova spolu s Curychem a Zugem může být klíčem k osvobození lidstva. Pokud se Rothschildové skutečně domnívají, že teď pracují pro dobro lidí, důrazně doporučujeme, aby se obrátili na Společnost Bílého Draka přímo a ne prostřednictvím zástupců.

Co se týče poslední poznámky v tomto týdnu, japonská policie nás upozornila na znepokojující zveřejnění aktivisty známého pod jménem Cobra. Cobra říká čtenářům, že mohou být kontaktováni členy „Odporu“ („Resistence“), kteří jim dají 10-15 minut ke shromáždění osobních věcí. Poté budou doprovázeni ke vchodu v suterénu v komerční budově, kde sejdou po schodech 30 metrů pod zem k „high-tech“ vstupu. Tam, „vstoupíte již sami dovnitř high-tech dveřmi. Budete požádáni, abyste sundali veškeré oblečení a nechali tašku s vašimi osobními věcmi ve zvláštní nádobě. Potom budete požádáni, abyste vstoupili do „sprchovací kabiny.“ „Poté, co jste byli přijati do hnutí Odporu, nebudete moci vyjít na povrch, kontaktovat obyvatele na povrchu nebo dokonce používat povrchovou internetovou a mobilní telefonní síť.“

http://2012portal.blogspot.co.uk/2018/05/entry-protocols.html

Pro mnohé z nás to zní jako jízda na kometě Hale-Bopp nebo pití Kool-Aid v Jonestownu, ale Cobra, když o tomhle kontaktoval e-mailem, měl následující poznámku:

„Není to Jonestown. Není to hromadný nábor, ale potenciální protokol pro velmi malou a vybranou skupinu lidí. Lidé to nepochopili a došlo k nedorozumění a velkým reakcím.“

Možná, ale osobně si myslím, že myšlenka vstupu do „sprchovacího pokoje“, a pak ztráta veškerého kontaktu s okolním světem, přináší asociace s místy jako Auschwitz v Polsku.

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.