Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 24.06.2019

Poslední pokus chazarských Satanistů vyvolat třetí světovou válku v Íránu velkolepě selhal. Stalo se, že americký prezident Donald Trump na základě rozkazů satanských chabadských pseudo-židů nařídil masivní útok na Írán 21. června, den satanského letního slunovratu, ale americká armáda ho odmítla vykonat. Nakonec, jediná oběť požáru přišla v podobě obrovských výbuchů v rafinérii ve Philadelphii, která se konaly ve stejné době, kdy měl dojít k údajnému útoku Íránu.

To se stalo, když Írán sestřelil americký dron ve svém vzdušném prostoru, zatímco úmyslně nesestřelil americké letadlo s posádkou, které ho doprovázelo. Aby si Chazaři, Trumpovi loutko vodiči, zachovali tvář, vydali směšné zprávy, že Írán zasáhli „odvetným kybernetickým útokem.“ To, co ale ve skutečnosti jen udělali, byl „odvetný útok falešných zpráv – FAKE NEWS.“

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Írán byl ve skutečnosti velmi zdrženlivý, vzhledem k tomu, že zařízení na skladování ropy v jeho největším kontejnerovém přístavu byla 5. června zapálena, zatímco 7. června bylo šest íránských obchodních lodí zapáleno téměř současně ve dvou přístavech v Perském zálivu „zápalnými zařízeními neznámého původu.“

Zdroje Pentagonu říkají, že pravděpodobným pachatelem těchto útoků je Izrael, a mezi americkým centrálním velením a íránským námořnictvem byla zřízena přímá linka, která zajišťuje, že takovéto provokace třetích stran nebudou mít za následek válku mezi USA a Íránem.

Ve spojitosti s tím byl vyhozen americký ministr obrany Patrick Shanahan, „protože se objevil na seznamu lidí, kteří jsou kompromitováni chazarskou mafií,“ říkají zdroje MI6. Zejména se hluboce podílel na „vyzbrojení civilních letadel Boeingem“ – jeho dlouholetým zaměstnavatelem. Jinými slovy, byl zapojen do masové vraždy letu 370/17 Malaysia Air a incidentu jaderného vydírání.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Americká armáda zůstává neochotná podporovat ministra obrany a plnit příkazy administrativy Trumpa. Místo toho „armáda vysílá svého zkušenějšího čelního představitele, bývalého velitele sboru náčelníků štábu – admirála Mike Mullena, aby se postavil proti válce s Íránem,“ říkají zdroje Pentagonu.

Dokonce i dlouholetí stoupenci Trumpa si konečně začínají uvědomovat, že prezident je osobně ohrožen a vydírán satanským kultem Chabad, ke kterému patří jeho zeť Jared Kushner. Tito fanatici věří, že musí vyvolat válku mezi Íránem, Čínou a Ruskem (Gog) a skupinou zemí G-7 (Magog), aby zahájili válku, která zabije 90 procent lidstva a umožní jim zotročit zbytek.

Trump se mezitím odráží tam a zpět jako ping-pongový míček. Záleží na tom, zda poslední osoba, s níž mluvil, je americký armádní patriot nebo chazarský satanský gangster.

Ohledně Severní Koree získává Trump od americké armády rozumné pokyny. To je důvod, proč severokorejský vůdce Kim Jong-un oznámil, že od prezidenta Trumpa obdržel „dopis s vynikajícím obsahem“ a že „vážně uvažuje o zajímavém obsahu.“

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Podle zdrojů Společnosti Bílého draka (SBD) v Bílém domě v dopise stojí návrh na sjednocení Korejského poloostrova, kde Kimovi nabídl symbolickou vůdčí roli v podobě císaře, zatímco jihokorejský prezident Moon Jae-in by se stal prezidentem zodpovědným za každodenní správu. Americká armáda by si udržela své základny v Jižní Koreii, ale zůstala by jižně od 38. rovnoběžky ve sjednocené Koreii. Čínský prezident Xi Jinping také slíbil čínskou ekonomickou pomoc pro sjednocenou Koreu.

Zdroje v japonské Yatagarasu, neboli tajné společnosti Trojnohé vrány, tuto skutečnost potvrdily a dodaly, že práce bude zahájena na tunelu spojujícím Japonsko s Koreou, jakmile bude poloostrov sjednocen. Zdroje dodaly, že Korea bude posílat jednotný tým na olympijské hry 2020 v Tokiu.

Vyřešení korejské otázky bude znamenat, že svět může plně soustředit svou pozornost na bankrot vlády USA a přinutit sionisty a jejich proradný izraelský stát, aby zastavili své teroristické aktivity a válečné štvaní.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

SBD navrhla různým mocným makléřům, aby bankrotující vláda Korporace USA odstranila hlavní zdroj moci chazarské mafie. Jedním z pokusů, který to téměř udělal, bylo tento rok přerušení (shutdown) činnosti vlády USA, která k tomu byla donucena na 35 dní (ale nezapomeňte, že americká armáda byla v té době stále financována).

Avšak Trump vypadal, že přepnul a stal se zuřivým sionistickým fanatikem poté, co celá armáda opustila jeho vládu. Od té doby korporátní média a Trump pumpují akciový trh a zpívají písničku o „ skvělé ekonomice,“ i když je realita opačná.

Vláda Spojených států nyní opět čelí bankrotu, tentokrát ztrátou obchodní války s Čínou. Faktem je, že sionističtí bankéři mohou svými legračními penězi napumpovat americký akciový trh, nemohou je ale použít k platbě za importované zboží.

Také proto, že takzvaný americký dolar v zahraničí je příliš silný na to, aby podpořil skutečnou ekonomiku USA, Trumpova cla nepřenesou výrobu zpět do USA. Výsledkem budou továrny, které se přestěhují do Bangladéše a Vietnamu, nikoli do USA.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Skutečnost je taková, navzdory všemu povzbuzujícímu „jekotu“ korporátních médií a vlády, že americká ekonomika čelí krizi podobné krizi za doby banky Lehman Brothers. Maloobchodní průmysl prochází „apokalypsou“, prodej automobilového průmyslu je „naprosto propastný“, zemědělský průmysl bude mít „nejhorší rok, jaký za posledních několik desetiletí zaznamenal“, „realitní trh je „připraven na nejhorší propad“, protože krachne trh s hypotékami nižší bonity, výroba je ve strmém poklesu, a nákladní doprava čelí největšímu poklesu objednávek ve známé historii.

Není náhoda, že v této době americké Ministerstvo financí testuje nouzový telefonní aukční systém T-bill. Takové aukce by byly potřebné pouze tehdy, kdyby byly počítače finančního systému vypnuty. Ve skutečnosti by se v červenci mohlo stát, že by proběhla nějaká finanční událost, tzv. černá labuť, pokud by věci pokračovaly současným tempem.

Může se však stát, že se Číňané na schůzce skupiny G-20, která je naplánována na 28. a 29. června, rozhodnou, že jim poskytnou „přemosťovací“ půjčku na několik měsíců na vyjednávání. Celá planeta však požádá o ukončení sionistického projektu výměnou za jakékoli další financování Korporace USA.

Americká armáda již Trumpa donutila veřejně se distancovat od Izraele po jeho neúspěšném pokusu o zahájení třetí světové války. „Trump nepozval izraelské úředníky z hospodářské konference v Bahrajnu.“ Také Trump byl nucen opakovaně říci tisku, že byl vděčný, že Írán ušetřil život třiceti osmi Američanů posádky letounu P-8, které mohl sestřelit, poznamenaly zdroje. Americká armáda vysvětlila svým íránským protějškům, že letadlo P-8 je ve skutečnosti „lovcem izraelských ponorek“, říkají zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Také „testováním silné proti vzdušné obrany Íránu, obětováním jestřábího dronu a navázáním horké linky s íránským námořnictvem“ může americké centrální velitelství „neutralizovat válečné štváče, poradce pro národní bezpečnost Johna Boltona a ministra zahraničí Mike Pompea,“ sdělily zdroje.

Je kladen také tlak na Izrael, aby se zbavil svého arzenálu jaderných zbraní, říkají zdroje Pentagonu. V Mezinárodním sdružení pro atomovou energii vítáme Palestinu jako pozorovatelský stát, který „vnořil velbloudí nos do velkého izraelského stanu,“ poznamenávají dále zdroje. Pentagon také informoval Írán, že jakákoli nová jaderná dohoda, kterou sjedná s USA, bude zahrnovat i denuklearizaci Izraele. Mezitím se v USA stupňuje nevyhlášená občanská válka.

Následuje obsah černé knihy Epsteinova pedofilního ostrova, která byla publikována online! Zveřejnění těchto jmen a kontaktních adres znamená, že v případě potřeby mohou být tito lidé loveni, slibují zdroje tajné společnosti. ODKAZ

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Mnozí vysoce postavení sionističtí miliardáři a mocní makléři již v poslední době „zmizeli.“ Vládnoucí elita používá frázi „globální řád založený na pravidlech“, aby ospravedlnila jejich pokračující nadvládu. Lingvisticky řečeno, co tato fráze opravdu znamená, že svět musí poslouchat jejich „pravidla.“ Samozřejmě, toto jsou lidé, kteří mi jednou řekli, že zlaté pravidlo znamená „ten, kdo má zlato, určuje pravidla.“ Zapomínají, že zlato je jen žlutý kov, který nemůžete jíst. To je příslibem dlouhého horkého léta, zejména pro chazarské satanské frakce globální elity.

přeložila tereza | zdroj: bf.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.