Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Saudská arábie se rozpadne. Akciové trhy pomalu kolabují a zatýkání chazarů v USA již začalo

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 05.11.2018

Demontáž řídicí sítě chazarské mafie pokračuje s probíhajícím sesazováním vůdců Saudské Arábie a Izraele, potvrzuje Pentagon, CIA a další zdroje. Především probíhají jednání mezi Ruskem a Spojenými státy o rozdělení Saudské Arábie na sunnitskou část pod kontrolou Íránu a šiitskou část řízenou Tureckem, uvedly zdroje CIA a FSB.

[wp_ad_camp_2]

 

Zde je vyjádření Pentagonu: „Karma je mrcha, protože Saudská Arábie může být rozdělena za to, co udělala Jamalovi Khashoggiovi, a Mohammedovi bin Salman, nelichotivě zvaný „řezač kostí“ (pozn. př.: V angličtině se výslovnost rýmuje: bin Salman / bone Sawman) (MBS) může být nucen ukončit válku v Jemenu a ukončit blokaci Kataru, zatímco USA mohou nalézt nové partnery v Turecku a Íránu po globálním měnovém resetu.“ (GCR – Global Currency Reset)

Další věc, která probíhá, je dlouho očekávané zatýkání kabalistů v USA, které již začalo, říkají zdroje. Velmi významní z nich jsou bankéři Goldman Sachs, kteří byli zatčeni spolu s bývalým malajským premiérem Najibem Razakem za krádeže peněz v této zemi. Jedním ze způsobů využití těchto ukradených peněz bylo financování filmu oslavujícího Rothschildy – „Vlk z Wall Street.“

Většina z více než 61 000 zapečetěných žalob bude rozpečetěna po volbách v USA, ale letadla směřující do zálivu Guantanamo již „rolují,“ říkají zdroje Pentagonu.

Dalším viditelným aspektem je pokračující bankrot kabalistické společnosti General Electric (Rockefellerova frakce), tvrdí zdroje. Praděda autora této zprávy, George Taylor Fulford, byl největším soukromým / individuálním akcionářem v General Electric, předtím, než zahynul při záhadné autonehodě v roce 1905. Všechny novinové archivy související s touto havárií zmizely, a jeho akcie GE přešly všechny do rukou rodiny Rockefellerů prostřednictvím zkorumpovaného svěřeneckého fondu, jak tvrdí moje babička. Takže pro mě to je poetická spravedlnost více než století po tomto činu. Je také důležité si uvědomit, že GE se v zásadě podílela na masakru v Japonsku 11. března 2011, jaderný útok skrze tsunami.

V každém případě, pokračující pomalý kolaps akciových trhů si bude i nadále vybírat korporátní oběti, než naběhne nový kvantový finanční systém, tvrdí zdroje Pentagonu.

Zdroje také říkají: „Migrační karavana v Mexiku by mohla být neutralizována už na hranici pomocí 15 000 amerických vojáků, protože ISIS [Daesh], MS13 a další zločinecké prvky byly zatčeny zvláštními silami, zatímco Mexiko přimělo mnohé usilovat o azyl.“ Jinými slovy, pokusy použít tuto karavanu migrantů k narušení amerických voleb byly neutralizovány.

Ve východní Asii také probíhají intriky na vysoké úrovni, s dálkově ovládaným únosem a havárií indonéského letadla, let č. JT610, sdělily zdroje CIA. Tato letecká havárie byla součástí zástupné bitvy o kontrolu nad Singapurským finančním systémem, říkají dále zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Zde je zpráva CIA o havárii:

„Pád letu Lion Air JT610 byl záměrný. Nezůstal zde žádný trup letadla. Většina cestujících nebude identifikována, neboť nezbylo nic k identifikaci. V současné době jsou identifikováni čtyři cestující – jeden z otisku ze zbytku prstu, jeden podle tetování na kusu kožní tkáně, jeden podle tenisové boty, která byla vidět na fotografii, kterou měl cestující před odletem na sobě a jednu osobu identifikovali podle oblečení, které měla na sobě před odletem, jak potvrdila její rodina. Těla spolu s letadlem byla rozprášena.

„Záznam komunikace pilotů, i kdyby se našel, nebude zveřejněn. Pokud se najde, veřejnosti se podsune příběh, že je poškozen. Jsou na něm poslední slova pilota a ko-pilota. Nejspíš věděli, že kontrola letadla byla převzata na dálku. Tyto informace nelze veřejnosti odhalit.

„Včera mi bylo řečeno, že 28 vládních zaměstnanců v různých funkcích bylo součástí týmu Bílých klobouků, kteří se účastnili vyjednávání o dohodě se zástupci sionistické kabaly o vydání jednoho z bunkrů se zlatem na ostrově Bangka. Toto mělo být použito pro humanitární účely, počínaje obyvateli Indonésie. (To mi řekla osoba, které věřím a která je do těchto věcí zasvěcena). Zdá se, že sionistická kabala dala svou odpověď na toto jednání tím, že sundala letadlo.“

Navíc další zdroje CIA tvrdí, že dotyčné zlato již dlouho kontrolováno rodinou singapurského premiéra Lee Kuan Yew (LKY). LKY byl jedním z mála lidí, kteří měli možnost nechat si proplatit dluhopisy vydané bankovní Kabalou, které byly kryté zlatem ukradeným z Asie. Peníze byly vyprány a vlity do globálního finančního systému prostřednictvím cínového průmyslu, říkají dále zdroje. Toto je jedno z tajemství prosperity tohoto ostrovního státu, říkají.

Tento spisovatel má nyní také jeden z těchto dluhopisů, v hodnotě 1,16 miliardy dolarů (včetně úroků). Původně ho měla v držení dcera posledního čínského císaře Pu Yi. Žije v Japonsku pod novou identitou a předala ho tomuto spisovateli přes buddhistický chráme, s podmínkou, že bude použit k financování zřízení budoucí plánovací agentury. Dluhopis je součástí série podložené 70 000 tunami zlata Mandžů v celkové hodnotě 4,5 bilionu dolarů, které bude zodpovědně zpeněžováno pro projekty na záchranu planety, schválené odborníky, říkají zdroje Společnosti bílého draka (SBD).

Dluhopis byl určen jako pravý a Kabala je nyní pod tlakem, aby splnil své sliby a proplatila ho. Gnostičtí ilumináti řekli SBD, že mají k dispozici čtyři jaderné zbraně. SBD informovala sionistickou kabalu, že zničí Tel Aviv a Basilej ve Švýcarsku, pokud nebudou dluhopisy proplaceny. Následně budou zničeny buď New York a Londýn, nebo Washington DC a Řím.

[wp_ad_camp_2]

 

Prostředky mají být použity k financování masivní kampaně k zastavení ničení životního prostředí, ukončení chudoby a lidské expanze do vesmíru. Na pokusy zabránit spuštění této kampaně bude reagováno pomocí nezbytné síly, včetně extrémních opatření uvedených výše, říkají zdroje SBD. Mějte také na paměti, že žádáme vysoce postavené zločince, aby vrátili zlato, které ukradli, a tito zločinci byli už dříve zdvořile požádáni, aby vrátili ukradená aktiva.

V každém případě je nepravděpodobné, že by tyto zbraně musely být někdy použity, protože Bílé klobouky v americké armádě a agenturách jsou pro takový případ připravené (myšleno v případě nevrácení aktiv). Pentagonské zdroje říkají, že „odstraňování Kabaly zesílí poté, co se prezident USA Donald Trump setká s ruským prezidentem Vladimirem Putinem v Paříži 11. září, což je také den veteránů.“

Technik zodpovědný za populární japonskou show internetové televize, kterou shlédne přes 590 000 lidí za týden, byl v noci na Halloweena sražen autem, což způsobilo, že show je zrušena po dobu pěti měsíců, než se zotaví. Japonští gangsteři následně telefonovali tomuto dopisovateli, aby mu oznámili, že za nehodou stojí oni. Vysvětlili však, že nehoda je důsledek rivality gangů a nemá nic společného s mým vystoupením v televizním pořadu. Nevíme, kdo jsou, protože se nezobrazilo číslo volajícího.

Jiná zajímavá událost je, že jistá žena, oběť MK-Ultra, na kterou namířili mikrovlnné zbraně, přiletěla ze Španělska, aby požádali o ochranu SBD. Zdá se, že pracuje pro jezuity, kteří nejsou nutně nepřátelé SBD.

[wp_ad_camp_2]

 

Co tím myslíme, je to, že zatímco Peter Hans Kolvenbach, bývalý představitel jezuitů, byl zaznamenán NSA v jednom telefonátu, jak se chlubí tím, že on je Satanem a byl zodpovědný za útok na Fukushimu 11. března, tak nový jezuitský a katolický vůdce se připravuje na vlastní masivní kampaň, která pomůže zachránit planetu, říkají zdroje zednářské Lóže P2. Pokud se shodneme na tom, že je třeba zachránit planetu, a že souběžně lze vyvíjet úsilí k dosažení tohoto cíle, pak bychom měli zapomenout na minulé hádky a soupeření.

Také japonští gangsteři nám řekli, že jezuité přikázali bratrancovi Barbary Bushové, Richardovi Armitagovi, a japonskému poskokovi Josephu Nyemu, aby tlačili na japonského předsedu vlády Shinzo Abeho, aby dodržoval jejich rozkazy. Oba muži jsou sledováni nepřetržitě 24 hodin denně a důrazně doporučujeme, aby koordinovali svou činnost se Společností bílého draka.

překlad tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře