Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Jak se starý systém hroutí, ve střední Evropě, Asii i jinde nastávají historické změny

benjamin
26. června, 2017

Někdy jsou historické změny ohlášeny v obskurních novinových titulcích, jako je tento: „Ministři obrany šesti zemí v Praze projednávají další spolupráci.“

[wp_ad_camp_1]

Přesnější by byl nadpis „Rakousko-uherská říše po 100 letech znovu ožívá“. Obsah zprávy hovoří o tom, že Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko budou provádět společné cvičení na obranu svých hranic. Jejich hranice dohromady tvoří téměř ty samé, jako měla Rakousko-uherská říše. Uvnitř těchto hranic bude probíhat spolupráce mezi civilními, policejními i vojenskými jednotkami jednotlivých zemí. Obvykle sdílené vnější hranice, které v tomto případě fungují nezávisle na EU, definují zemi.

Za zmínku také stojí, že habsburská dynastie byla po první světové válce svržena dynastiemi Saxe-Gotha-Rothschild, které válku vyhrály. To může být také důvod, proč se Maďarsko zbavilo své Saxe-Gotha-Rothschildovi centrální banky.

Dobrá otázka je, jestli v tom Karl Von Habsburg,

hlava Panevropské unie a následních habsburského trůnu, nevidí šanci na obnovení říše jeho předků, když teď jeho Saxe-Gotha-Rothschildovi protivníci ztratili tolik své moci.
Jinde v Evropě můžeme vidět rostoucí propast mezi Německem a USA, kdy lidé v Německu nyní již otevřeně hovoří o tom, že EU uvaluje sankce vůči USA v odvetě za jejich snahy zastavit Německo v nákupu levnějšího ruského plynu.

Evropané rovněž prosazují vytvoření společné armády, která bude schopna operovat v zámoří, což znamená další rozkol s Amerikou prezidenta Donalda Trumpa.

Také Rothschildův otrok, prezident Francie Emmanuel Macron, je nyní veřejně, co se týče Sýrie, na straně Ruska. Toto je jasná známka toho, že oportunističtí Rothschildové pochopili, komu musí lézt do zadku, aby ochránili své zájmy.

Vzestup ruského vlivu však vedl k obrovskému boji o moc, kdy se pokouší převzít kontrolu Maltézští rytíři, jak uvádí tamnější zdroje FSB. Níže uvedení Rusové byli oceneni křížem Maltézských rytířů:

Ministr obrany Sergei Shoigu, B.A. Berezovsky, Pavel Borodin, G.E. Burbulis, Mikhail Gorbachev, Boris Yeltsin, VV . Ilyushin V.V. Kostikov, M.Yu.Lesin, S.F. Lisovsky, Yevgeny Primakov, A.V. Rutskoy, S.A.Filatov, Shaimiev, S.M. Shahry, V.B. Yumashev a S.V. Yastrzhembsky.

„Proč jsou tito lidé zapleteni do organizace, která vždy kopala za zničení Ruska (toho co z něj zbylo), zhroucení ruského průmyslu, vědy, vzdělávacího systému, zánik ruského národa a jeho spirituálního zbídačení?“ ptá se zdroj FSB, který je ve spojení se Společností bílého draka. „Zednářský řád Rytířského kříže je udělován ze zákulisí napomáhání k destrukci ruské státnosti, svrchovanosti a státní moci,“ pokračuje zdroj.

Dále hovoří o tom, že maltézští rytíři se snaží kontrolovat všechny ruské soukromé bezpečnostní agentury. Činí tak prostřednictvím sdružení bodyguardů Ruska vedeného panem Fonareffem, který je „malou loutkou Maltézského řádu“. Jeho mateřskou organizací je International Bodyguard and Security Services Organization.

„Když čtete jejich webové stránky, stačí odstranit „anti“…protože jsem slyšel, že Hospitaliéři a Červený kříž jsou zapojeni do obchodování s lidmi a krádeží orgánů,“ uvádí zdroj, který je dlouholetým členem ruské vlády.

Hlavou celé organizace je profesor George Popper, vysoko postavený maltézský rytíř.
http://www.ibssa.org/static/about_us/curriculum_vitae/popper.html

Leo Zagami, který přiznal, že je satanista, tvrdil, že lóže Svobodných zednářů P2, která uctívá černé slunce, vydávala maltézským rytířům rozkazy.

To neznamená, že většina členů maltézských rytířů jsou satanisté, pouze jistí klíčoví lidé v nejvyšší vrstvě hierarchie.

V každém případě je snaha IBSSA kontrolovat všechny soukromé bezpečnostní agentury v Rusku typická pro fašistickou lóži Svobodných zednářů P2, kteří chtějí vytvořit absolutní centralizovanou světovou diktaturu. Ruská frakce WSD je proti centralizované monolitické kontrole a očekává se, že  v boji o moc zvítězí.

Boj o moc kdekoliv jinde stojí rovněž proti satanistům. Na Středním východě král Salman jmenoval svého syna Mohammeda bin Salmana korunním princem a jeho nevlastního bratra Nayefa, který má dobré vztahy s americkým zřízením, vyhodil. Vzhledem k tomu, že král Salman, který se nedávno objevil na veřejnosti, je viditělně mladší, než senilní Salman, který se dostal na trůn, lze spolehlivě předpoládat, že se jedná jen o jeho dvojníka a že 31 letý Salman junior je nyní králem Saúdské Arábie.

[wp_ad_camp_1]

Zdroje z Pentagonu však říkají, že „to je jen marný pokus o odklad globální měnové reformy.“ Navíc, „Saúdská Arábie je izolována rusko-íránsko-katarským kartelem a možná bude brzo donucena prodat něco málo oleje za jeny a ne-dolary,“ uvádí zdroje. Právě teď podporují saúdský režim pouze Spojené arabské emiráty, Bahrain, Egypt a Izrael.

Pentagonské zdroje rovněž hovoří o tom, že zeť amerického prezidenta Donalda Trumpa, Jared Kushner, byl na příkaz amerického vojensko-zpravodajského orgánu poslán do Izraele, aby se setkal s izraelským premiérem Benyaminem Netanyahu a požadoval změny tamnějšího režimu. Není žádná náhoda, že síly Íránu a Hizballáhu, které jsou pod ochranou nové ruské letecké základny, dorazily na izraelskou hranici, aby dohnaly Netanyahův kriminální režim k uvědomění, že je od světa vojensky izolován. Armáda USA se na boj za ochranu Netanyahuova kriminálního režimu nechystá, říkají zdroje z Pentagonu.

Podobý krok se možno spatřit na Ukrajině, odkud byl prezident Petro Porošenko předvolán do Washingtonu, „aby se projednaly změny režimu“. Tyto kroky jsou součástí celosvětové snahy ukončit všechny konflikty a připravit cestu k novému finančnímu systému, uvádí.

Je také pravděpodobné, že se odehrají změny v režimu USA. Jak zde staré zřízení selhává, poslední vývoj odhaluje celou kampaň „Za všechno může Rusko“. Místo toho „tato sekta leží  na lopatkách, jelikož Bernie Sanders a jeho žena Jane jsou pod vyšetřováním FBI za bankovní podvody a bývalý nejvyšší státní zástupkyně Lorreta Lynch je v řízení s ministerstvem spravedlnosti pro bránění výkonu spravedlnosti,“ uvádí zdroje z Pentagonu.

Očekává se, že Trump bude nakonec odstraněn, jelikož USA vyžaduje skutečnou změnu režimu, zatímco Trump představuje frakci menšího zla starého režimu.

Také v Asii probíhá spoustu změn. Minulý týden měl prezident Jižní Korei Moon Jae In rozhovor se svým severokorejským protějškem Kim Jon Unem, během něhož se dohodli na brzském sjednocení Korejského poloostrovu, uvádí japonské pravicové zdroje z blízkého okolí vůdce. Tento krok, stejně jako počínající znovuobnovení habsburské říše, je nyní realizovatelný díky tomu, že tajná vláda Federálního rezerního výboru, který byl vytvořen po roce 1913, kolabuje, uvádí zdroje WDS v Asii.

Mezitím se v Japonsku odehrál bizardní incident, při kterém byl USS Fitzgerald, nejmodernější raketový torpédoborec, zatlačen filipínskou nákladní lodí. Pentagonské zdroje spekulují, „že se mohlo jednat o pokus o únos pod falešnou vlajkou, který zinscenoval Izrael, který nemá možnost používat své ponorky, aby následně falešně obvinil Severní Koreu jen pár dní po 50. výročí izraelského útoku na USS Liberty námořnictva Spojených států.“

Druhá možnost je, že „Fitzgerald mohl být imobilizován impulzem emp nebo elektrickým výbojem, čímž měla být americká armáda donucena odhalit jejich základnu na Marsu, zatajené technologie a tajný vesmírný program (ssp), který je pro lidstvo přínosem.“

V posledních letech musela v Japonsku určitě vzniknout nějaká futuristická tajná technologie. Japonské podzemní vojenské zásoby a základny v Kyushu byly nedávno zničeny jakousi tajnou zbraní. Také záření kolem Fukushimy zmizelo poté, co nad oblastí proletěla obrovská flotila neznámých letadel, tvrdí japonské vojenské zpravodajské služby.

Fašistický režim premiéra Shinzo Abe je také pod rostoucím tlakem. Místní noviny uvádějí jako skandál, že Abe využíval nepřiměřený vliv, aby pomohl vzdělávací instituci Kake Gakuen v prefektuře Okayama otevřít novou školu veterinární medicíny.

Co noviny ale nezveřejňují je, že Kake Gakuen je pod vedením těch stejných lidí, kteří se podíleli na jednotce 731 jeponského notoricky známého institutu pro biologický a chemický boj a že „veterinární škola“ byla jen záštitou pro vývoj bio-chemických zbraní, říkají zdroje z blízkosti vůdce. Jinými slovy, namísto mletí slov o „vlivu černého trhu“ by noviny měly mluvit o válečných zločinech. V každém případě Abe umírá a zásadní změna režimu, tj. odstranění fašistů, je v Japonsku jen otázkou času.

[wp_ad_camp_1]

přeložila: raja

zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře