Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Od této chvíle je jasné každému, kdo používá svůj mozek, že je něco opravdu špatného v západních systémech vedení a vlády. To platí zejména pro Spojené státy, kde reálná životní úroveň neustále klesá již od konce 60. let, zatímco země byla téměř neustále ve válce. Ve Spojených státech se vládnoucí třída odcizila obyvatelstvu do té míry, že méně než 10% obyvatel důvěřuje Kongresu či médiím. Hlavní příčinou nepokojů byl projekt podskupiny vládnoucí třídy lidí, které říkám CHAZARSKÁ MAFIE, na zotročení lidstva a změnit se na panovníky s téměř hodností bohů.

[wp_ad_camp_1]

Americká armáda a bílé klobouky v agenturách toto objevili a přijali opatření, které lze vidět v podobě předsednictví Donalda Trumpa. Nicméně, Trump převzal jako vedoucí pracovník (CEO) entitu v úpadku, a přesto, že dělá všechno možné, stále má ještě udělat to, co je nevyhnutelné – formálně vyhlásit bankrot Spojených států. A USA jsou v bankrotu.

Spojené státy hromadí obchodní deficit se zbytkem světa od roku 1976, což má za následek kumulativní deficit obchodní bilance více než 10 biliónů $. Kromě toho, že americká vláda má 19,1 biliónů dluhu a dále 128 biliónů nekrytých závazků, tj. sedmi násobek svého hrubého domácího produktu, což je 18 biliónů $. To je ten pravý důvod, proč korporátní vláda Spojených států podala návrh na konkurz 3. května 2017 v momentě, když Puerto Rico, což je filiálka zcela ve vlastnictví USA, nemohla splatit svůj dluh 123 miliard dolarů.

To znamená, že bez ohledu na to, co všechno Donald Trump zamýšlí, nemůže vyřešit problémy USA, aniž by byly formálně v bankrotu.

Nicméně, bankrot USA, to není totéž jako bankrot kterékoli jiné země. Na jedné straně by bankrot znemožnil USA i nadále držet své funkční základny na 800 nebo více amerických vojenských základnách po celém světě. Když autor tohoto článku před deseti lety dosáhl první dohody s Asiaty s představou bankrotu USA, americká armáda poslala agenta, který vysvětlil, že pokud by byly finance USA odříznuty, pak by přerušily dodávky ropy z Asie ze Středního Východu. To vedlo k mexické patové situaci, která pokračovala po mnoho let.

Tím, že se zapojí do této vysoké úrovně mezi nejvýkonnější země světa, autor tohoto článku byl schopen vidět na vlastní oči, kdo stojí v čele planety Země. Níže uvedené informace jsou založeny na 10 letech jednání se zdroji z CIA, NSA, zednářské lóže P2, MI6, tajných asijských společností atd.

[wp_ad_camp_1]

Až do nedávné doby byl tajným vůdcem planety Země David Rockefeller. Byl předsedou Bilderberg Group, Výboru po zahraniční záležitosti a Trilaterální komise. A také různých nadací. Také ovládal korporace ve skupině Fortune 500. Navíc, protože byl ženatý s italskou princeznou, Rockefeller také měl obrovský vliv na zednářskou lóži P2 ve Vatikánu, která ovládá katolickou církev a mafii. Rockefeller měl sílu ustanovit svého synovce, Billa Clintona, prezidentem a snažil se, ale nepodařilo se mu to, aby se jeho dcera, Hillary Clinton, stala prezidentkou.

Pokud Rockefeller byl č. 1 ve starých mocenských strukturách, George Bush starší byl číslo 2. Bush řídil většinu světového obchodu s narkotiky CIA se ziskem více než 2 bilióny dolarů ročně a velkou část zbrojního průmyslu. Když byl jeho syn Bush Jr. zvolen prezidentem v roce 2000, senior Bush mohl zastínit Rockefellera zorganizováním 11. září a ustanovením nacistického režimu v celých Spojených státech.

Rockefeller byl schopný získat kontrolu zpět v roce 2008 tím, že uvedl do úřadu svého domácího otroka Barack Obamu, poté, co prezidentství Bushe juniora se stalo katastrofou.

Ale Rockefellerova smrt vytvořila obrovskou mezeru v horních patrech světové moci. George Bush ztratil podporu kvůli všeobecně rozšířenému znechucení nad genocidními záměry jejich nacistických skupin. Nyní je už velmi starý a podle zdrojů mu blízkých, má problémy být si vůbec vědom něčeho. Takže Bush otec již není ani sudé číslo 2, ale i kdyby chtěl není ani číslo 3, protože jeho nacističtí následovníci už neberou v potaz jejich Führera. Nacisté dali jasně najevo, že upouštějí od světové hegemonie.

Rockefellerova smrt a hanba Bushe otce znamená, že nejvyšší úroveň západní moci je nyní v sázce.

[wp_ad_camp_1]

Skupina, která se přesunula, aby zaplnila prázdnotu ve Spojených státech byli gnostičtí Ilumináti, což je skupina, která oponuje vládě pokrevních linií a dožaduje se autorství velké francouzské revoluce, stejně jako revolucí v USA a Rusku. Tato skupina řídila čistku služebníků pokrevních linií, na těch nejvyšších úrovních moci v USA, která se právě blíží ke svému konci.

Zároveň také pádem amerických rivalů posílil velký vítr do plachet rodin evropských, aby tak zaplnily mezeru po Rockefellerovi a Bushovi. Jejich nejvyššími představiteli jsou královna Elizabeth, papež František a německá kancléřka Angela Merkel. Evropané byli ve svém snažení velmi blízko k použití svých falešných schémat důvodů globálního oteplování a výsledků Pařížské dohody a k jejich přímé implementaci. To by vytvořilo světovou vládu, kterou by stále řídili oni, ale s větším křeslem u stolu pro Čínu.

Síla této skupiny se stala zjevnou na schůzce G20 na začátku července, kdy 19 z 20 takzvaných světových lídrů vyjádřili podporu pro tento podvod. Nicméně, bez podpory gnostických Iluminátů a navíc bez jakéhokoli vědeckého základu, je tento uhlíkový podvod odsouzen k neúspěchu. Gnostičtí illuminati kontrolují jak prezidentství Trumpa, tak i vojensko-průmyslový komplex v USA a nyní používají své agenty k útokům na vládu pokrevních linií v Evropě, protože čistka ve Spojených státech na této úrovni je již více či méně kompletní.

Právě teď panuje na Západě, mezi na jedné straně evropskými královskými pokrevními liniemi reprezentovanými papežem, královnou a Merkelovou, a gnostickými Ilumináty na straně druhé – reprezentovanými Trumpem, patová situace.

Mezitím, v Asii Čína postavila sítě importu alternativních energií, aby mohli v klidu pokračovat ve své činnosti, i když by byli odříznuty všechny dodávky ropy ze Středního východu. Asijské alianci se také podařilo kooptovat Evropu a připojit svou AIIB (Asijskou Infrastrukturní a Investiční Banku) a její masivní veřejnou iniciativu veřejných prací „Hedvádná Stezka“. Číňané udělali velké průniky do Afriky a dalších rozvojových zemí s velkorysými pracemi na infrastruktuře. Především jde o to, že Číňané jsou největšími věřiteli USA a mohli by vyhlásit bankrot ze dne na den, pokud se tak rozhodnou učinit.

[wp_ad_camp_1]

Samozřejmě, že Amerika má stále své eso v rukávu, aby zahájila třetí světovou válku, ale pomocí této karty povede ke zničení celé naší planety, proto se také snaží americká strana, aby se Rusové připojili k nim v Křesťanské (Bílé) alianci. Aby přilákali Rusy, Američané jim nechali hegemonii nad Evropou (kromě Velké Británie), jakož i polovinu Blízkého východu. Americká strana má také kontrolu nad Japonskem a nad Korejským poloostrovem, včetně jejich maskota, delikventní Severní Koreje. Američané se také vytrvale dvoří Indii.

Celkovým výsledkem je, že stále existuje mexický mrtvý bod mezi Východem a Západem.

Očekává se, že hlavním bitevním polem tohoto podzimu bude Japonsko. Jsou to právě a pouze peníze Japonské poštovní spořitelny, Zemědělské Banky a penzijních fondů, které udržují Spojené státy prozatím ještě solventní. Nicméně, loutková vláda premiéra Šinzó Abeho má méně než 10% podporu skutečného veřejného mínění. V Japonsku je také neuvěřitelný odpor a hněv vůči korejským agentům, které zde okupační americké úřady používají ke své kontrole od konce druhé světové války. Jak vyplývá z výsledků regionálních voleb v červnu v Tokiu, vládnoucí Liberálně demokratická strana dlouhodobé loutky bude v příštích všeobecných volbách jistě zlikvidována.

Společnost Bílého Draka tvrdě protlačuje změnu vládního režimu v Japonsku, která by měla přijít letos na podzim. Cílem je posílit tendence ke změně režimu v USA, protože předsednictví Donalda Trumpa je „příliš málo, a příliš pozdě.“

Co je potřeba, je formální vyhlášení bankrotu Spojených států, které by bylo impulsem pro kompletní reformu mezinárodní architektury, která začala být implementována po druhé světové válce tak, aby lépe odrážela současnou globální demografickou a ekonomickou realitu. SBD se rovněž domnívá, že svět potřebuje minimální soubor společných pravidel-zákonů pro takové mezinárodní zločince, jako je Chazarská mafie, aby již nemohli provokovat nelegální války, plenění a další anti-sociální aktivity. SBD se rovněž domnívá, že mandát, vůči lidstvu laskavých, Západních a Asijkých pokrevních linií může koexistovat s meritokratickým systémem dále.

[wp_ad_camp_1]

SBD podporuje také začátek nové zlaté éry lidstva, která začne velkým Výročím – svátkem, kompletním přerozdělením majetku, masivní kampaní za vyčištěnít planety a systematickým úsilím o expanzi do vesmíru. Nový kalendář nahrazující současný, který se používá na západě, by také pomohl zahájit novou éru.

Zdroj: 1 2

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.