Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

04/06/2018

Geopolitické změny pokračují v rychlém tempu po celém světě, protože satanističtí chazarští gangsteři jsou systematicky odstraňováni ze všech světových mocenských center, prohlásilo souhlasně několik zdrojů. Situace pokročila tak daleko, že chazarská velká Kahuna, Izrael, může být brzy osvobozena od satanistů, sdělily pentagonské zdroje. V Evropě došlo minulý týden ke změně vlád v Itálii, Španělsku a Slovinsku, tedy zbývá ještě vyměnit vládu Francie, Německa a Holandska, které zůstávají pod kontrolou Chazarů, říkají zdroje. (pozn.př.: Nový španělský premiér Sánchez je prvním, který při přísaze neměl na stole krucifix a Bibli.)

 

[wp_ad_camp_2]

Osvobození Západu je nezbytné k zajištění jednání mezi Východem a Západem, které se koná příští týden v Singapuru. Toto osvobození je důležité i proto, aby situace nevedla k čínskému světovému řádu, který by nahradil chazarskou mafii ve vedení světa.

Podívejme se na situaci v Izraeli, kde vrchní satanistický vůdce Benjamin Netanjahu, stejně jako jeho předchůdce Adolf Hitler, je nyní ukrytý v bunkru, kde čeká na svou nevyhnutelnou porážku. Veřejné prohlášení, které učinil minulý týden generální tajemník NATO Jens Stoltenberg, že aliance v případě útoku Íránu nepřijde bránit Izrael, je jasným signálem bezprostřední změny režimu v Izraeli.

Důležitější je to, co bylo podle zdrojů Pentagonu zůstalo nevyřčeno: „NATO nebude bránit tento nelegitimní sionistický útvar od (ruského) medvěda.“ V každém případě Netanjahu a jeho režim ztratili podporu opravdových Židů (na rozdíl od skrytých satanistů) kvůli jejich vražednému chování.

Toto veřejné vypovězení Izraele přišlo v době, kdy se Saudská Arábie připravuje oznámit Mutaiba bin Abdulláha jako svého nového vládce a nahradí tak sionistického panáka Bina Salmana, který byl 21. dubna zavražděn, tvrdí zdroje Pentagonu.

To je důležité, poněvadž to znamená, že kontrola saudské ropy, opora petrodolaru, již není v sionistických rukou, říkají zdroje. Bin Salman, který byl v tisku denně, až do vypuknutí střelby v jeho paláci 21. dubna, zmizel z veřejného života. Bude však třeba veřejného prohlášení.

Jiný zdroj Pentagonu se však minulý týden přišel s podobnými zprávami, které by mohly ovlivnit řízení a vlastnictví většiny západních korporací. Podle tohoto zdroje vojáci, kteří podporují režim Trumpa, uvažují o tom, že Leo Wanta a jeho lidé budou ovládat částku 26 bilionů dolarů z finančních prostředků, o kterých tvrdí, že je od nich neoprávněně vzala Bushova frakce chazarské lůzy. Wanta byl v tomto týdnu pozvána do Washingtonu, DC, aby diskutoval o těchto prostředcích. „Pokud se chystají získat peníze pro Wanta, budou je muset převzít z firmy Vanguard,“ říká zdroj. Vanguard (Bush?) spolu se State Street (Rockefeller?) a Blackrock (Rothschild?), kteří ovládají většinu významných západních korporací.

 

[wp_ad_camp_2]

Tah americké armády, který by převzal společnost Vanguard a případně State Street a Blackrock, může být přípravou na měření sil s euroasijskou aliancí nad kontrolou světového finančního systému. V této souvislosti je summit, který se příští týden uskuteční mezi prezidentem Spojených států Donaldem Trumpem a vůdcem Severní Koreje Kim Jong-unem, mnohem víc než jen jednání o míru na Korejském poloostrově. Podle Gnostických Illuminá je Kim Jong-un ve skutečnosti vůdce aliance, která ovládá Čínu, stejně jako většinu východní Asie.

Bez ohledu na to, zda toto tvrzení o Kimovi je pravda nebo ne, při pohledu na celkovou situaci ve světě není pochyb o tom, že americký západní vojensko-průmyslový komplex a euroasijská aliance vyjednávají o novém způsobu, jak rozběhnout planetu.

Zdá se, že klíč k řešení má v rukou Indie. Indie má mladou populaci zhruba stejně velikou jako rychle stárnoucí obyvatelstvo Číny. To je důvod, proč se americká strana snaží přesvědčit Indii, aby se připojila k alianci USA, Japonska, Austrálie a Indonésií, aby „pojmuly Čínu.“ Spojené státy minulý týden přejmenovaly své tichomořské velitelství na Indo-tichomořské velitelství jako součást svého přesvědčování Indie.

Zdá se však, že Číňané mají vyšší karty, protože Indie se připojila k Rusku a Číně jako součást Šanghajské organizace pro spolupráci, eurasijské vojenské a hospodářské aliance.

Minulý týden indický premiér Narendra Modi v Singapuru jasně uvedl, že Indie nemá zájem hrát velké mocenské hry a doslova řekl: „Asijská rivalita nás všechny bude držet zpět. Asijská spolupráce bude formovat toto století. „Doporučujeme Vám přečíst Modiho ne příliš dlouhý projev v plném rozsahu na níže uvedeném odkazu: odkaz

V každém případě je setkání v Singapuru jen jedním z několika setkání na vysoké úrovni, která se budou konat příští týden před summitem Kim – Trump. V tomto týdnu se také sejde v Kanadě summit G7 (veřejná západní vláda) a schůzka Bilderberg (tajná západní vláda) v Itálii, protože se Západ pokouší koordinovat svůj postoj pro velká jednání v Asii příští týden.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nyní se vraťme k situaci na Západě, počínaje Evropou. Za prvé, pravděpodobně není náhoda, že schůzka Bilderberg v letošním roce probíhá v Itálii, neboť nový režim je proti euru a je tak existenční hrozbou pro Unii v její současné podobě. Z ekonomicko matematických základů je zřejmé, že jižní Evropě (Španělsko, Itálie, Řecko a Portugalsko) bude bez eura lépe a to je realita, se kterou se bude nevyhnutelně potýkat tajná elita. Vedle toho, pád Bushova nacistického domu dále znamená, že již neexistuje vážná západní vojensko-průmyslová podpora německého projektu zvaného Evropská unie. Kolaps však přijde pomalu.

Další problém je, že Slovinsko (rodiš Melany Trumpové) se nyní připojilo k Polsku a Maďarsku při volbě režimu, který je proti současné politice EU masového přistěhovalectví, většinou z muslimských zemí. Celkovým trendem je, že se střední Evropa připojuje k jižní Evropě, a vymaňují se z nadvlády EU pod taktovkou Německa (a francouzských lokajů), i když z různých důvodů. Velká Británie a její Brexit řekla již ne EU. Je zřejmé, že hluboce rozdělená Evropa není v pozici reprezentovat Západ při velkých jednáních s Východem.

Další klíčové mocenské centrum G7 – Japonsko, je také v hlubokém rozkolu, protože zdejší režim je vnímán asijským podsvětím jako koloniální vláda otrokářů. Severokorejci jsou považováni za legitimní vládu pro Koreu a Japonsko, říkají zdroje z japonského pravicového křídla. Proto byli Japonci vyloučeni z jednání mezi USA a Severním Koreou. Bushovi poskoci, jako je např. Richard Armitage (bratranec Barbary Bushové), ztratili moc, což znamená, že v americké koloniální kontrolní síti v Japonsku existuje vakuum.

Právě v tomto kontextu se musíme zaměřit na rozhodnutí Trumpa uvalit cla na evropskou, japonskou a kanadskou ocel a hliník. Cílem je využít toto opatření k tomu, aby přinutilo změnu v ekonomické správě Západu. V jistém smyslu má Trump pravdu, když říká, že pokud má USA schodek obchodní bilance ve výši 800 miliard dolarů ročně, pak vítězství v obchodní válce je nemalé.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nicméně to, co si právě uvědomuje, je, že americká ekonomika mohla být vydlabána obrovskými obchodními deficity, protože vlastníci současného finančního systému zaměřeného na petrodolary byli většinou buď ne američtí, nebo to nebyli Američané – vlastenci. Naše zdroje naznačují, že to je důvod, proč může být krok s Wantou, pokud to je pravda, znamením, že Trump konečně najde správný cíl. Pokud Trump získá kontrolu nad systémem, který je založen na americkém dolaru, euru a jenu, bude mít mnohem silnější pozici při vyjednávání o globální finanční / politické architektuře s euroasijskou aliancí. Jeho režim potřebuje jen pozatýkat několik oligarchů a možná by mu to mohlo vyjít. Na této frontě jdou události správným směrem, říkají zdroje Pentagonu.

Vůdce č. 2 sexuálního kultu NXIVM, herečka Allison Mack, možná zpívala, aby „odstřelila“ Hollywood a Bronfmany,“ říkají zdroje. Rodina Bronfmanů zbohatla prodejem chlastu a nyní je jednou z hlavních řídících rodin mediálních gigantů jako AOL – Time Warner.

Dalším velkým sionistickým mediálním subjektem, který je pod útokem, je Disney. Roseanne Barrová z ABC byla „umučena,“ aby sesadila Obamovu loutku Valerii Jarrettovou a jejího obhájce, generálního ředitele Disney Boba Igera, říkají zdroje Pentagonu. Dále dodávají: „Harvey Weinstein a jeho bývalý zaměstnavatel Disney může být obviněn z porušování zákona RICO za provozování trestného sexuálního podnikání, neboť Trump může dokonce znárodnit tuto kulturní ikonu, aby ochránil děti.“

Také ve Washingtonu, DC Deep state a sionisté jsou historií, protože Ministerstvo obrany USA přebírá proces udělování bezpečnostních prověrek pro celou vládu, aby povolilo pouze bílé klobouky a vlastence, říkají zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Toto vše znamená, že vojenská vláda stojící za Trumpem upevňuje své postavení jako zástupce Západu v jednáních s Euroasijskou aliancí.

Trump však musí poznat, že zastrašování a bušení do stolu nemůže mít v Asii dobrou odezvu. Čína dala jasně najevo, že vyjde USA vstříc, ale že jakýkoli pokus Trumpa prosazovat za každou cenu své představy, budou krokem zpět. Jisté prohlášení lze interpretovat takto:

„Všechny ekonomické a obchodní dohody v rámci rozhovorů nebudou platné, pokud americká strana uvalí jakékoliv obchodní sankce, včetně zvýšení cel.“

Všechny kroky popsané výše představují zásadní změnu směru v tom, jak je svět řízen, když sionistická apokalyptická noční můra končí. Lidstvo bude osvobozeno.

Překlad: tereza. Zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.