;

Politické diskuze na téma ruských prezidentských voleb jsou již v plném proudu. Nedávno se objevilo provokativní video burcující potencionální voliče, které vytvořil místní kreativní tým

Předvolební promo video, jež dostalo ten nejméně očekávaný název: „Dívka krutě odmítla chlapce. +18“, se stal hitem sociálních médií. Na Youtube jej zhlédlo téměř 700 000 lidí a na sociální síti VKontakte 1 milion.

Tým kreativců z Kirova na severu Moskvy se rozhodl zapojit známou marketingovou taktiku „Sex prodává“, aby přesvědčil veřejnost, že by se měli účastnit hlasování v nadcházejících prezidentských volbách, které se mají konat 18. března. Tvrdí, že obvyklé reklamy propagující volby jsou nudné.

Hlavní postava reklamy se setkává v baru s dívkou a během chvilky se oba rozhodnou, že se chtějí poznat blíže na místních toaletách. Dívka mu následně položí záludnou otázku, zda již dosáhl plnoletosti a jestli byl volit. Poté, co chlapec přizná, že sice plnoletý je, ale že volit nebyl, dívka ho odkopne se slovy, že takový přístup znamená, že pro ni není dost dospělý.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.