Politické diskuze na téma ruských prezidentských voleb jsou již v plném proudu. Nedávno se objevilo provokativní video burcující potencionální voliče, které vytvořil místní kreativní tým

[wp_ad_camp_2]

Předvolební promo video, jež dostalo ten nejméně očekávaný název: „Dívka krutě odmítla chlapce. +18“, se stal hitem sociálních médií. Na Youtube jej zhlédlo téměř 700 000 lidí a na sociální síti VKontakte 1 milion.

[wp_ad_camp_2]

Tým kreativců z Kirova na severu Moskvy se rozhodl zapojit známou marketingovou taktiku „Sex prodává“, aby přesvědčil veřejnost, že by se měli účastnit hlasování v nadcházejících prezidentských volbách, které se mají konat 18. března. Tvrdí, že obvyklé reklamy propagující volby jsou nudné.

Hlavní postava reklamy se setkává v baru s dívkou a během chvilky se oba rozhodnou, že se chtějí poznat blíže na místních toaletách. Dívka mu následně položí záludnou otázku, zda již dosáhl plnoletosti a jestli byl volit. Poté, co chlapec přizná, že sice plnoletý je, ale že volit nebyl, dívka ho odkopne se slovy, že takový přístup znamená, že pro ni není dost dospělý.

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.