Tato připomínka přichází uprostřed velké nestability Bitcoinu, který  v roce 2017 vzrostl o 1000%, aby následně, v roce 2018, ztratil polovinu své hodnoty.

[wp_ad_camp_2]

Tvůrce Etherea Vitalik Buterin zveřejnil příspěvek, jako připomínku všem, kteří investují do kryptoměn, v němž varuje před vysokou těkavostí těchto nových trendy aktiv a jejich možného pádu na téměř nulovou hodnotu, což je situace, která může nastat kdykoliv. Všem doporučuje, aby investovali vždy jen takové částky, jejichž ztrátu si mohou dovolit, a pokud chtějí ukládat životní úspory, aby volili o něco tradičnější aktiva (jaká, to již neupřesnil).

[wp_ad_camp_2]

Blockchain Etherea byl založen v roce 2015 a ačkoli se jeho hlavní token jmenuje ether, mnoho dalších kryptoměn jsou na Ethereu založeny. Stejně jako například fan-made TFBCoin nebo Petro – vládní projekt Venezuely.

Vážné obavy ohledně kryptoměn začaly narůstat poté, co se během roku 2017 prudce zvedla hodnota Bitcoinu a následně na začátku roku 2018 prudce klesla, což byla situace, jakou mnozí experti předpovídali. Později se podařilo jeho hodnotu z části obnovit a prolomit psychologickou bariéru o 10 000 dolarech.

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.