Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 14.10.2019

Skutečně historické události se rozvíjejí po celém světě, jak se po staletí udržovaný sionistický projekt hroutí. Vidíme např. jak OSN docházejí peníze, masivní tureckou invazi do Sýrie a stupňující se občanskou válku ve Spojených státech. Rovněž několik příznaků naznačuje, že mezi Ruskem, Čínou a USA bylo dosaženo nějaké dohody o novém systému globálního správcovství.

[wp_ad_camp_2]

Začněme situací v USA. Vojenská vláda vedená prezidentem Trumpem zajistila financování z Číny, aby se zabránilo bankrotu, tvrdí zdroje Pentagonu. Ve skutečnosti bude Čína platit v hotovosti za nadbytek potravin z USA, a tím se koupí čas, dokud nedojde ke globálnímu měnovému resetu.

Americká armáda nám poslala tuto fotografii s titulkem: „Uvítejme nový fiskální rok, Trump svolal nejvyšší velení armády na schůzku a večeři v Bílém domě 7. října, včetně generála Marka Milleyho a další generály armády. Mají na sobě uniformy z druhé světové války a vyhlásili válku sionistům a Deep state.“

Zdroje Pentagonu dále říkají: „Lov v Rudém říjnu pokračuje, když se Hunter (v překladu lovec, pozn.př.) (Biden a další zrádci) stává loveným a generál Joseph Dunford dohlíží na vojenské tribunály.“

[wp_ad_camp_2]

Ruské zdroje nám říkají, že bývalý prezident Barack Hussein Obama byl již popraven zastřelením. Zdroje Pentagonu to nepotvrdily, ale řekly: „Občanská válka zuří, popravy na základně Gitmo (záliv Guantanamo), probíhající odtajnění, mobilizovaná armáda a možné převzetí Kalifornie.“

Sionisté samozřejmě neodejdou bez boje. Výše postavený zdroj MI6 říká, že mu „od velmi spolehlivého zdroje“ bylo řečeno „velmi zvláštní tvrzeníohledně velké revoluce ze strany padlých andělů (a satanistických pokrevních linií), aby mezi 21. až 24. prosincem rozpoutali úplnou termonukleární válku k vyhlazení drtivé většiny života na této planetě.“

Turecko zahájilo největší geopolitickou intervenci ve své historii pomocí operace„ Mírové jaro.“ Celý koridor táhnoucí se od íránské hranice ke Středomoří bude vyčištěn. Tam bude vybudována turecká zóna, mírová zóna,“ říká turecký publicista Ibrahim Karagül.

Pokud se podíváte na mapu Středního východu, „koridor,“ který hodlají „očistit“, zahrnuje Sýrii, Irák, Kuvajt, Libanon, Jordánsko a Izrael.

Vypadá to, že Turci mají v tomto kroku tichou podporu Ruska a USA. Ve čtvrtek USA a Rusko vetovaly rezoluci EU vyzývající Turecko, aby „zastavilo jednostranné vojenské akce.“ Je to poprvé od roku 1946, co v OSN Rusko a USA vetovaly stejnou rezoluci Rady bezpečnosti. Evropané nemohli dělat nic jiného, ​​než si podat ruce.

[wp_ad_camp_2]

Kurdové a Turecko bojovali mnoho let. Turecko považuje PKK za nejhorší teroristy ze všech. Jiní možná budou chtít přijít a bojovat za jednu nebo druhou stranu. Nechme je. Situaci pečlivě sledujeme. My se nezúčastníme boje podél turecké hranice, odpověděl Trump.

Velkou otázkou je samozřejmě to, co se stane s bývalým tureckým územím Saúdské Arábie, srdcem petrodolaru. „Saúdská Arábie se otáčí na východ“ při návštěvě ruského prezidenta Vladimíra Putina, „a možná dokonce dostane raketový systém S400 k obraně před Izraelem,“ uvedly zdroje Pentagonu. Saudská ekonomika se hroutí a ropná společnost Aramco má velké problémy.

Zdá se, že v Izraeli krysy začínají opouštět sionistickou loď, počínaje premiérem Benjaminem Netanjahuem. Zdroje Mossadu nám říkají: „Bibi zatím nebyl pozván do žádné koalice. Zůstává mimo zájem a připravuje únikovou strategii. Ví, že jeho čas vypršel. Pokusí se zmizet. Má několik alternativ. Jeho kroky jsou však pečlivě sledovány.“

Netanjahu se nyní snaží vyjednat dohodu a škemrá, že bude svědčit o věcech, jako je Fukušima a jeho sionističtí šéfové, výměnou za ochranu od americké armády, tvrdí zdroje Pentagonu.

[wp_ad_camp_2]

Sionisté mezitím kromě toho, že vyhrožovali jaderné hrozbou (protože jejich Samsonova varianta byla neutralizována), používali nátlaky skrze počasí proti Japonsku a Spojeným státům.

Japonsko bylo zasaženo 12. října tím, co bylo v médiích označeno jako tajfun kategorie 5. Když se podíváte na tento snímek pořízený z japonského meterologického satelitu, můžete na levé straně tajfunu vidět nepřirozený mřížkovaný vzor, což je jasné znamení manipulace s počasím.

Nakonec se však „tajfun“ ukázal jako silná bouřka. Zdá se, že většina z povodňových škod oznámených v tisku byla důsledkem úmyslné sabotáže, když několik přehrad otevřelo své protipovodňové brány. Byly také zprávy v médiích o zemětřesení o síle 5,7 stupně v Tokiu, ale já ani nikdo jiný, koho znám v Tokiu, to necítil. „Japonsko by se nemělo sklánět před Deep state, ale mělo by být na té spravné straně,“ říkají zdroje Pentagonu. Mohou pomoci vysláním vojenské policie k zatčení zločince a zrádce Šinzo Abeho.

V USA na Středozápadě byly kukuřičné lány zasaženy „bezprecedentní“ sněhovou bouří. Zatímco za normálních okolností by bylo sklizeno už 75 %, bylo zatím sklizeno, kvůli „bezprecedentní“ jarní povodni, která zpozdila výsadbu, pouze 22 procent.

[wp_ad_camp_2]

Kalifornie byla mezitím zasažena sérií žhářství, úmyslným odstavením rozvodné sítě a dalšími sabotážemi. Proto americká armáda plánuje dočasnou kontrolu nad tímto „zlobivým“ státem. Invaze do Kalifornie ji také umožní znárodnit podvratné Cabal společnosti jako Google, PayPal a Facebook.

Největší Cabal centrum v USA, které je třeba znárodnit, je, samozřejmě, v soukromém vlastnictví Federální rezervní rady. Ale určitě se něco děje, protože nizozemská centrální banka oznámila, že: „Pokud se systém zhroutí, může zlato sloužit jako základ pro opětovné vybudování. Zlato posiluje důvěru ve stabilitu rozvahy centrální banky a vytváří pocit bezpečí.“

Tuto zprávu o resetu finančního systému zaslal zdroj CIA:

„Jsme na konci hry, právě TEĎ.“ Někdo, kdo je na vrcholu pyramidy a kdo je jedním z nás, mi řekl, že globální finanční reset je otázkou týdnů, nikoliv měsíců. S největší pravděpodobností je spojen s Brexitem a krizí v Hongkongu. Předpokládejme, že velká událost proběhne ve stejný den v Hongkongu. Vezměte na vědomí, že 1. listopad je pátek. Je to perfektní načasování k uzavření systému online bankovnictví přes víkend (jak tomu bylo vždy u předem naplánovaných vládních akcí). Známe potenciální výsledek. Pokud jsou bankomaty dočasně „offline kvůli selhání systému“, jak je obvykle uvedeno na obrazovce bankomatu, panika mezi masami bude obrovská.“

[wp_ad_camp_2]

Stejně jako u jakékoli předpovědi můžeme jen čekat a uvidíme, jestli je to pravda. Protože však USA jsou nejvíce zadluženým státem ve světové historii, znárodnění Fedu a reset systému by vyžadovalo dohodu s věřiteli, zejména s Čínou.

Americká armáda začala odhalovat veřejnosti dříve utajované špičkové technologie. Například odhalila „technologii podobnou UFO“, která by znamenala naprostou revoluci v cestování letadlem, a to i do vesmíru. Uvolňuje také patenty na fúzní reaktory, které by zcela transformovaly světovou ekonomiku. Pokud by tato technologie fúze fungovala, bylo by doslova možné, aby všichni na Zemi žili jako milionáři.

Existují také náznaky, že se OSN může konečně odstěhovat z New Yorku. Generální tajemník António Guterres v pondělí (7. října) uvedl, že do konce října můžou být vyčerpány peníze. Děje se to hlavně proto, že USA a 64 dalších zemí přestaly platit své poplatky OSN. Znamená to, že by se Číně mohlo splnit její přání, aby se vedení OSN přestěhovalo do Laosu nebo na jiné místo v Asii, kdyby byla ochotna zaplatit účty.

Přeložila tereza | Zdroj: BF

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.