Dnes si ukážeme celou řadu doplňků stravy pro detoxikaci šišinky mozkové, zvýšení mentální síly a tělesné vitality. Ve druhém díle jsme prozkoumali, co dělá šišinka a jak má tendenci se kalcifikovat různými chemikáliemi v našem moderním prostředí. Díky těmto syntetickým látkám má šišinka omezenou funkci. Kalcifikovaná šišinka zhoršuje náš spánek, kognitivní schopnosti, reakční dobu, úsudek, vnímání a výkon.

[wp_ad_camp_2]

Pokud máte zájem o rozvoj svého plného potenciálu, je pro vás moc důležitá epifýza – šišinka a péče o její zdraví. Proč? Protože když šišinka nefunguje správně, naše vnímání je omezené, jak už jsme si řekli v predešlých dílech. S omezeným vnímáním je naše mysl uzavřená, což snižuje příležitosti pro vnitřní růst.

Dnes prozkoumáme způsoby, jak můžete začít odstraňovat a rozpouštět stávající kalcifikaci, obklopující tuto životně důležitou žlázu.

Šišinkový detox
Obecně je kalcifikace v těle předchůdcem rakoviny, srdečních chorob a dalších častých onemocnění, jak postupně stárneme. Například pro zjištění, zda má někdo mozkový nádor nebo u něj teprve vzniká, používají technici skenování MRI a PET k vyhodnocení úrovně kalcifikace. Totéž platí pro ostatní části těla.

[wp_ad_camp_2]

Užívání odvápňujících potravin a doplňků nejen podporuje správné fungování naší epifýzy, ale zároveň podporuje:
Zdravé krvinky
Zlepšené kognitivní schopnosti
Zvýšenou vitalitu

Takže detoxikací epifýzy konkrétními jídly a doplňky které jsou popsány níže, podporujete nejen funkci šišinky, ale vyživujete i krev, další žlázy a orgány, včetně srdce. Nemusíte konzumovat všechny následující doplňky stravy naráz, abyste dosáhli detoxikace epifýzy. Vyberte ty, které s vámi rezonují, jsou pro vás dobře dostupné nebo vám chutnají a poté s nimi experimentujte několik měsíců.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE: ALUŠKA.ORG – Šišinka mozková: Potraviny, které způsobují detoxikaci a dekalcifikaci epifýzy

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.