Problémy se škodlivostí sítí 5G byly na tadescu mnohokráte diskutovány. Zbytečnost sítí je prokázána. Má sloužit opět na zcela jiné účely, než bylo lidstvu sděleno (5G jsou zbraně). Odborníci vědí, z jakého důvodu se obávají spuštění sítí na plný výkon. Lobby zajímající se jenom o hmotné peníze má na to zase názor opačný. Nakonec si ani ona peněz neužije. To je pouze na okraj můj komentář.

***** **** ***** ****

5G má být v USA spuštěno začátkem ledna, ale společnosti Airbus a Boeing mají obavy.

Ve skutečnosti by měla být síť 5G v USA spuštěna v lednu. Airbus a Boeing jsou však nyní proti. Letecké společnosti vyjadřují obavy o bezpečnost.

Washington – Zastánci konspiračních teorií rádi vykreslují síť 5G jako největší katastrofu. Ano, dokonce se říká, že může za pandemii Corony. A to je jen jedna z mnoha hrubých teorií. Nyní se však proti této síťové technologii postavily i dvě velké společnosti – ovšem z bezpečnostních důvodů.

Síť 5G: Airbus a Boeing jsou proti zahájení

Síť 5G bude v USA celostátně zavedena 5. ledna. Společnosti Airbus a Boeing však nyní žádají vládu, aby odložila plánované spuštění sítí AT&T a Verizon, informuje tagesschau.de. Letecké společnosti mají obavy o bezpečnost. V dopise, který společnosti zaslaly americkému ministerstvu dopravy, se uvádí: „Rušení 5G by mohlo ovlivnit bezpečnost provozu leteckých společností a mít obrovský negativní dopad na letecký průmysl.“

Airbus a Boeing však nejsou první, kdo má obavy ze zavádění 5G. Několik leteckých společností a americký Federální úřad pro letectví (FAA) vyjádřily obavy z rušení. Mohlo by se stát, že 5G bude rušit citlivá zařízení, jako jsou rádiové výškoměry.

[wp_ad_camp_2]

Síť 5G: Společnost United Airlines to považuje za „největší a nejškodlivější problém“.

Scott Kirby, výkonný ředitel společnosti United Airlines, při slyšení v americkém Senátu uvedl, že využívání spektra v pásmu C pro bezdrátové služby 5G je „největším a nejškodlivějším problémem“, kterému čelí. „Nechceme nic jiného než pracovat na řešení,“ říká jasně.

Bezdrátová asociace CTIA naopak trvá na tom, že 5G je bezpečné. Obviňuje letecký průmysl z vyvolávání strachu a překrucování faktů. V Evropě zatím nejsou známy žádné incidenty, které by dokazovaly, že 5G ruší některá zařízení v letadlech. Mluvčí Evropské agentury pro bezpečnost letectví (EASA) uvedla. EASA již nějakou dobu zkoumá, zda 5G může způsobovat rušení rádiových výškoměrů.

Zdroj najdete zde: operanewsapp.com

Pro tadesco vybral a přeložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.