…..velké odhalení je krátce před námi. Rusové lidem ukázali pravdu v krátkém filmu, kde dokonce bývalý prezident Ruska, Medvěděv, na téma odpověděl novinářce a přiznal skutečnost o jiných lidech navštěvující naší planetu….

08:54

Mnozí mimozemšťané se nacházejí mezi námi, potkáváte je na ulici, akorát je nerozenáte od jiných lidí. Film „Muži v černém“ je právě takovým dokumentem stvořeným v USA, který připravuje lidi na utajované okolnosti. Ve vesmíru je mnoho planet podobné té naší, jenom zde zavládl zločin elit a vše se podřizuje mamonu materialismu. Na planetě Zemi žije asi 20.000 mimozemšťanů z jiných civilizací.

[wp_ad_camp_2]

Je zajímavé že ve filmech lidé na mimozemšťany věří, ale ve skutečnosti nikoliv. Tak lidi ve školách zblbli a vymyli jim mozky. Úžasné….

Ve filmu uvádějí, také mnoho dalších skutečností, které stojí pro lidstvo krátce před „zvednutím opony“ a lidé se dozvědí pravdu.

Dle mého názoru se nyní ve zprávách všechno odvrací jiným směrem a kabala se snaží co nejvíce pravdu oddálit. Ale to se jí nepovede…..

Ve filmu je také sděleno, že létající stroje „UFO“ jsou na principu bioenergie a nikoliv mechanických systémů…..

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.