…..minulý rok po prázdninách jsem psal článek o likvidaci německého národa dokonalými tahy ze zámoří. Ano Vážení čtenáři tadesca, zde se potvrzují má slova ohledně potopení a eliminace koncernu BAYER….

00:05

Dochází postupně na slova KARDINÁLA JUDASE. Dle jeho slov musí totálně zlikvidovat Německo a Němce. Jsou podle něj ta nejhorší rasa na planetě Zemi. MADAMME MERKELOVÁ má na tom velký podíl a následuje příkazy nejen Globálního Prediktora, ale také příkazy deep state ze zámoří perfektně.

Neustále stoupají žaloby od jednotlivců, kteří byli nebo jsou poškozeni Glyphosatem od MONSANTA.  Doposud žaloby stouply na pozoruhodné číslo 11.200. Ale podle odborníků to není konec, budou se neustále zvyšovat. Poškozených v zámoří je přespříliš…..

Zatím se firma BAYER drží nad vodou, otázka je jak dlouho. Jak jsem psal, koupit si firmu s miliardovými dluhy a ještě k tomu s žalobami v miliardových hodnotách, můžou udělat manageři koncernu, popřípadě jeho majitelé, kteří mají amputovaný mozek non plus ultra….

Zdroj: http://www.manager-magazin.de/unternehmen/artikel/bild-1255299-1295572.html

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.