;

V náväznosti na predošli článok o požiaroch pridávam krátky úryvok z diskusie. Je vidieť, že diskusie sú omnoho zujímavejšie ako nejaké mainstreamové média. Ľudia sa pozrú na fotky a je im hneď jasné čo za takýmito udalosťami stálo a že museli byť použité špeciálne laserové zbrane.

 

 

V diskusii na serveri metabunk.org píše užívateľ s prezývkou novatron, že videl na facebooku ako ľudia pridávali príspevky s fotografiami. Na fotkách sú zobrazené stromy hneď vedľa budov, ktoré sú úplne vyhorené. A pritom stromy zostávajú nedotknuté.

Ako je to možné? Autori píspevkov si myslia, že je to dôkaz použitia novej tajnej „energetickej zbrane“ použitej vládou, za účelom zničiť kalifornské mestá. V porovnaní s lesným požiarom je na fotkách vidieť, ako stromy stoja neporušené, zatiaľčo infraštruktúra naokolo je úplne spálená a autá su roztavené. Tu je jeden z príkladov, ktoré novatron v príspevkoch na fb videl:

„Lesné požiary…???…čo tak skalárne riadená zbraň…ktorá „schová do vačku“ všetky bežné zbrane… je to obrovský bilión-dolárový projekt zamaskovaný vrámci vojenského rozpočtu…a ľudstvo bude vyhladené pomocou detailne zamierenou „energetickou“ zbraňou.“
https://www.facebook.com/richard.reichle/posts/1537649966322333

Na koniec sa novatron pýta a vyzýva k diskusii: „Snažím sa nájsť relevantné vysvetlenie, ako je možné, že stromy zostali požiarom nedotknuté, zvlášť na 3. fotke, ako by ste to objasnili?

 

anna

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.