V náväznosti na predošli článok o požiaroch pridávam krátky úryvok z diskusie. Je vidieť, že diskusie sú omnoho zujímavejšie ako nejaké mainstreamové média. Ľudia sa pozrú na fotky a je im hneď jasné čo za takýmito udalosťami stálo a že museli byť použité špeciálne laserové zbrane.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V diskusii na serveri metabunk.org píše užívateľ s prezývkou novatron, že videl na facebooku ako ľudia pridávali príspevky s fotografiami. Na fotkách sú zobrazené stromy hneď vedľa budov, ktoré sú úplne vyhorené. A pritom stromy zostávajú nedotknuté.

Ako je to možné? Autori píspevkov si myslia, že je to dôkaz použitia novej tajnej „energetickej zbrane“ použitej vládou, za účelom zničiť kalifornské mestá. V porovnaní s lesným požiarom je na fotkách vidieť, ako stromy stoja neporušené, zatiaľčo infraštruktúra naokolo je úplne spálená a autá su roztavené. Tu je jeden z príkladov, ktoré novatron v príspevkoch na fb videl:

„Lesné požiary…???…čo tak skalárne riadená zbraň…ktorá „schová do vačku“ všetky bežné zbrane… je to obrovský bilión-dolárový projekt zamaskovaný vrámci vojenského rozpočtu…a ľudstvo bude vyhladené pomocou detailne zamierenou „energetickou“ zbraňou.“
https://www.facebook.com/richard.reichle/posts/1537649966322333

Na koniec sa novatron pýta a vyzýva k diskusii: „Snažím sa nájsť relevantné vysvetlenie, ako je možné, že stromy zostali požiarom nedotknuté, zvlášť na 3. fotke, ako by ste to objasnili?

 

anna

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.