Program Aurora – pravděpodobně nejtajnější projekt Pentagonu. Pod tímto názvem se údajně skrývá utajený americký bombardér, který je schopen suborbitálního letu v nadzvukových rychlostech. S lety prováděnými v rámci projektu TR-3B Astra je spojena většina případů, kdy bylo pozorováno UFO – tzv. „černých trojúhelníků“. Pojďme se pokusit zjistit, jestli tento neobyčejný letoun skutečně existuje a co je jeho účelem.

[wp_ad_camp_2]
 TR-3B: секретные НЛО американской армии

Tajný vývoj

Létající objekt (nazvat Astru letadlem není zcela přesné) byl spatřen byl spatřen v devíti různých provedeních. Existují i bezpilotní verze, které již byly testovány v reálných bojových podmínkách.

[wp_ad_camp_2]

TR-3B: секретные НЛО американской армии

Zvěsti a spekulace

Ze zpráv amerického nezávislého tisku vyplývá, že v rámci projektu Aurora bylo zhotoveno celkem 24 přístrojů – projekt se ukázal být velice drahým, jeho náklady se vyšplhaly na 27 miliard dolarů. Oficiálně tento projekt vůbec neexistuje a peníze na pokrytí nákladů pocházejí z takzvaného „černého rozpočtu“ americké vlády.

[wp_ad_camp_2]

TR-3B: секретные НЛО американской армии

Vesmírná loď

První let tohoto zvláštního ojedinělého létajícího objektu se uskutečnil již v 90. letech 20. století. Přibližně v té době lidé začali hromadně hlásit pozorování UFO – to proto, že trojúhelníková platforma TR-3B Astra skutečně připomíná koráb vetřelců z vesmíru.

Podle nám dostupných zdrojů se minulý a tento rok odehrály na orbitě Země a na Jižním pólu boje, při kterých byly tyto trojúhelníkové létající talíře poraženy technologií bytostí žijících na povrchu naší planety.

raja

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.