Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 09.09.2019

Mezinárodní vojenská a právní kampaň proti chazarské mafii na „95 až 100 % pravděpodobně uspěje,“ podle matematických modelů prováděných a testovaných americkou Vojenskou vysokou školou, sdělily zdroje MI6 a Pentagonu. Tento týden máme výročí 11. září a pátek 13., a je na čase, abychom se usilovně snažili o nevyhnutelnou finální porážku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Klíčové informace, jak porazit Chazary, předala armádě skupina švýcarských matematiků, kteří analyzovali 43.000 nadnárodních korporací a dohledali, že toto množství firem je pod kontrolou skupiny okolo sedmiset jednotlivců, většinou bankéřů, tvrdí zdroje MI6.

Toto je „Ponziho schéma s názvem Globální síť podnikové kontroly (GNCC = Global Network of Corporate Control), která je ve vzájemně propojených a nebo ovládaných podnikových strukturách,“ říkají další zdroje. Vojenské síly vykonávají svou nejlepší práci, když mají jasný cíl, a tento seznam 700 jednotlivců je právě takový jasný cíl, potvrzují zdroje Pentagonu. Americká Vojenská vysoká škola prováděla řadu „pravděpodobnostních modelů“, aby přišla s plánem, který zajistí, že „Globální koalice pro právní stát“ (The Global Coalition for the Rule of Law), tzn. lid, nakonec zvítězí.

To však ještě neznamená, že válka skončila, protože chazarská mafie doslova bojuje o přežití, jelikož vyvolává potíže v USA, Velké Británii, Hongkongu, Íránu atd. Jedná se však jen o marné snahy záložních sil, byť jde o extrémně bohatý zločinecký gang.

Klíčové datum, které se blíží, jsou izraelské volby 17. září, kdy nejvyšší satanský vůdce Benjamin Netanjahu a jeho gangsteři používají každý špinavý trik co znají, aby zůstali u moci. Židé se jim musí nyní postavit a porazit své satanistické vládce, nebo budou čelit spojené turecké, ruské, arabské, americké a íránské koalici, která je přinutí odstranit své zločinecké vůdce.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nebude to snadný boj. Dokonce i informace z webové stránky Debka (někdy i dezinformační) napojené na Mossad říkají, že Netanjahu plánuje zahájit válku, aby odložil volby a zůstal u moci.

Kromě toho izraelské noviny Haaretz hlásí, že Netanjahu se inspiruje některými postupy americké Demokratické strany, která oblbovala s „ruskými“ volebními podvody při amerických volbách, aby se pokusil tvrdit, že „Arabové“ volby ukradli.

Mimochodem, podvodníkům v USA, co křičeli „udělali to Rusové,“ by se mohla líbit tato fotografie, kterou mi poslali Ruští poručíci, na které je Olga Orlifová, příslušnice sovětské armády a babička Melanie Trumpové. Orlifová byla jugoslávská bojovnice v sovětské armádě proti nacistickému Německu, tvrdí ruské zdroje.

 

V každém případě, dalším klíčovým datem je konečný termín 31. října ve Velké Británii. Chazaři, soudě podle bizarních šaškovin politiků, vsadili na žeton úplatků a vydírání, který mají. Jen jeden příklad: opoziční stínová ministryně zahraniční Strany práce (Labour Party) Emily Thornberryová v televizi uvedla, že bude usilovat o „co nejlepší dohodu“ s EU a pak až vést proti ní kampaň.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Poslanci „vedou zemi do stavu chaosu a paniky, když je již rozhodnutí učiněno. Uvnitř nebo mimo EU, na tom už nezáleží, to je pouze takové kvílení, nakonec EU nebude existovat,“ slibují zdroje MI6. Zůstat v EU by znamenalo ztrátu suverenity a „je to ve skutečnosti velezrada a nic jiného,“ říkají. „Monarchie a vysoce postavení generálové britské armády jsou zajedno pro suverenitu,“ ale nikoliv zkompromitovaní politici. Veřejné mínění ve Velké Británii je také proti politikům, a to navzdory propagandistické kampani tisku, který je pouze agentem mega-konglomerátu kontrolovaným výše zmíněnými 700 lidmi, převážně bankéři.

Je také zajímavé, že zatímco propaganda západních korporátních médií probíhá zejména v Izraeli, Hongkongu a Velké Británii, tak zcela ignorují významnou a násilnou revoluci, která se odehrává v Papui Nové Guineji, kde jsou nyní australské a indonéské úřady postaveny před volbu, zda ztratí kontrolu nebo provedou masakry ve velkém měřítku, sdělily zdroje CIA.

Ve vězení v Sorongu vypukl požár a více než 250 vězňů uprchlo.“ Tisíce lidí se shromáždilo v Jayapuře v Timice poblíž největšího světového zlatého dolu Grasberg.

Indonéské policejní zdroje říkají, že jsou pod velením z ústředí, které říká: „Žádný rozhovor ani natáčení videí o chaosu, který se nyní děje v Papui. Bez ohledu na tyto příkazy budou padat přísné tresty, včetně vězení.“ Lidé chtějí nezávislost na Indonésii, tvrdí místní zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud svět nebude tomuto věnovat pozornost, existuje reálné riziko opakování situace ve Východním Timoru v 70. letech 20. století, kdy indonéské úřady zabily mezi 100 tis. až 300 tis. lidmi ve snaze zastavit hnutí za nezávislost. V sázce je také kontrola nad některými z největších zlatých dolů na světě, zásobami plynu a jinými přírodními zdroji.

Na sever od Papuy Nové Guineji, v Hongkongu, se situace uklidňuje navzdory nejlepšímu úsilí amerického ministerstva zahraničí a CIA. Zdroj CIA podal zprávu o situaci v Hongkongu:

„Někteří členové CIA byli zachyceni na fotografiích a záznamech, jak vyplácejí částku 3.000 hongkongských dolarů (HKD) za den pro ty, kteří jsou vpředu na ulici, a 300 HKD pro protestující na letišti.“ Nyní, „pět z hlavních organizátorů uteklo do USA. Dostali zvláštní letový plán a letěli přes Tchaj-wan,“ uvedl zdroj.

„Čínská tajná policie infiltrovala demonstranty a „sbírá“ demonstranty. Jsou převezeni na nezveřejněná místa mimo Hong Kong. Budou znovu k vidě?“ Ptá se zdroj.

Bitva v Hongkongu je jen jednou z front de facto hybridní války, která nyní probíhá mezi Čínou a USA. Americké zdroje CIA tvrdí, že další krok bude zahrnovat pokus o uzavření hongkongského bankovního systému.

 

[wp_ad_camp_2]

 


Další ránou sionistickému Hollywoodu a velkým technologickým firmám může být zablokování 8.000 mil dlouhého optického kabele z Los Angeles do Hongkongu, sponzorovaného společností Google a Facebook, ze strany prezidenta USA Donalda Trumpa, v rámci obchodní války s Čínou,“ uvádí zdroj Pentagonu.

Trump navíc tlačí Francii, Spojené království, Německo a Japonsko, aby Rusku umožnily znovu se připojit ke skupině G-8. V rámci tohoto úsilí také uvažují o přijetí nabídky ruského prezidenta Vladimíra Putina na prodej ruských nadzvukových raket do USA. Nákup ruské hypersoniky by „donutil vojensko-průmyslový komplex inovovat, konkurovat a přestat znásilňovat americké daňové poplatníky,“ dodávají zdroje Pentagonu.

Mezitím na Středním východě USA připravují summit mezi Trumpem a íránským nejvyšším vůdcem Alí Chameneím tím, že uspořádají ukončení saúdskoarabské války proti íránským spojencům Houthiům v Jemenu. Zde se říká, že „jemenská válka skončila kvůli pokročilým houthiským dronům a raketám z Íránu.“ V důsledku toho „Saúdská Arábie je nucena žádat o mír a možná bude muset zaplatit odškodnění,“ říkají dále zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Rovněž konflikt na Ukrajině končí. „Administrativa ukrajinského prezidenta Vladimíra Zelenského prokázala rozumný přístup a připravenost ke kompromisům, na rozdíl od svých předchůdců, uvedlo ruské Ministerstvo zahraničí ve svém sobotním prohlášení,“ které citovala oficiální ruská tisková agentura TASS.

Možná mírová dohoda na Ukrajině umožní mnoha aškenázským Židům vrátit se do své skutečné domoviny, která je na Ukrajině a nikoliv v Izraeli.

Konečně tento týden jsme si všimli, že finanční systém ovládaný Chazary je čím dál nestabilnější a může se kdykoli neočekávaně zhroutit. Akciový trh nadále vzdoruje finanční gravitaci a vzestupu, i když z něj finanční prostředky stále utíkají.

Společnosti využívaly peníze centrální banky, z nichž většina si půjčovala za záporné úrokové sazby, aby odkoupily zpět své vlastní akcie.

Jinými slovy, kolem 700 chazarských gangsterů, kteří vlastní západní centrální banky, tisknou peníze, aby si půjčovali sami sobě, a mohli si koupit více společností, které již vlastní. Mezitím reálná ekonomika vykazuje několik známek kolapsu. Vypadá to jako spirála smrti.

 

[wp_ad_camp_2]

Vypadá to také tak, že se chazarská mafie snaží přehánět škody způsobené hurikánem Dorian, aby podvedli pojišťovací společnosti.

Udělali to tak 11. září, s Fukušimou, Haiti a jinde. Doufejme, že tentokrát budou pojišťovny moudré a zaplatí pouze skutečné oběti hurikánu.

Mimochodem, Tokio, kde bydlím, bylo včera v noci zasaženo tajfunem, ale alespoň co se týče mého okolí, byla to jen pravidelná bouře, která nezpůsobila žádné skutečné škody.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.