Případ Epstein je katalyzátorem k odhalení Deep State Cabal. Globální systém vydírání, vymáhání, úplatků a obchodování s lidmi Cabaly bude odhalen prostřednictvím případu Epstein. Jsou do toho zapleteni různí významní hráči, například rodina Saudů, Rothschildi, Soros a další.

James Comey nebude nyní čelit trestním stíháním, protože ho Aliance Země nyní ušetří, ale později se bude zodpovídat za mnohem větší skandály, jak bude spuštěno odtajnění.

Prezident Trump ví, že sázky jsou vysoké a že není prostor pro chyby. Mezitím se státy chystají opustit americký dolar, což znamená konec amerického dolaru jako světové rezervní měny (jinak zvaný též petrodollar).

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Dvě země skupiny BRICS (Rusko a Indie) nedávno oznámily plány na opuštění amerického dolaru. To znamená další ránu americkému dolaru.

Prezident Trump chce rovněž vystoupit ze Světové poštovní unie, prodloužené ruky OSN. Tento krok prezidenta Trumpa je krokem směrem k zajištění suverenity Republiky Spojených států amerických.

Nedávno zemřel bývalý vůdce Zimbabwe Robert Mugabe ve věku 95 let.

Prezident Trump nedávno podepsal Exekutivní příkaz pro Ameriku, aby pokročila vpřed v kvantové technologii.

To je potřeba provést předem pro implementaci kvantového finančního systému (QFS).

 

 

[wp_ad_camp_2]

 


QFS bude plně implementován (zkušební provoz pravděpodobně už běží, pozn.př.), jakmile všechny státy přijmou zlatý standard prostřednictvím globální smlouvy o zlatě.

Očekává se, že různé měny budou přehodnoceny (ReValuation = RV), jakmile daný stát přijme zlatý standard.

Přeložila tereza | Zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.