Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 11/06/2018

Summitu, který se tento týden koná mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a severokorejským silným mužem Kim Jong-unem, předcházela vlna veřejné a tajné diplomacie na vysoké úrovni, protože toto není řádná schůzka, shoduje se více zdrojů. Na summitu se projedná jak mír na Korejském poloostrově, tak i budoucnost finančního systému a tedy i budoucnost světa, podle severokorejského zdroje, Pentagonu, Illuminátů a dalších.

 

[wp_ad_camp_2]

O minulém víkendu se konaly veřejné schůzky západních vrcholných představitelů skupiny G7 (nyní de facto G6 po vystoupení USA) a vrcholná schůzka Šanghajské organizace pro spolupráci (dále jen „Eurasijská aliance“). Tajná setkání Bilderbergu se odehrála v Itálii a setkání mezi členy asijských královských rodin se zástupci Společnosti Bílého Draka (SBD) se konala v Japonsku, podle zdrojů Asijské tajné společnosti.

Setkání Bilderbergu předsedal vysoce postavený finanční podvodník Henry Kissinger a patrně i zástupce Vatikánu, kardinál Pietro Parolin. Hlavním tématem byl „populismus v Evropě,“ což znamená, že rolníci s vidlemi povstávají proti této satanské elitě ve Velké Británii, v Itálii, v Maďarsku a téměř všude v Evropě. Nebude to dlouho trvat a tyto vrahy dětí vytáhnou z jejich domovů a pověsí je na nejbližší lampy, jak předpovídal George Bush st.

Minulý týden byla zničena Bushova kabala, protože její nejvyšší stoupenec a zakladatel firmy Carlyle, Frank Carlucci, se setkali s jeho tvůrcem,“ říkají zdroje Pentagonu. Také poznamenávají, že obecná zpráva inspektora Ministerstva spravedlnosti vyjde 14. června, jelikož počet zapečetěných žalob přesáhl 35 000 a toto ministerstvo přijalo dalších 300 prokurátorů. Dále, byla zrušena srpnová přestávka Senátu, takže Trumpovi federální soudce a další kandidáty lze potvrdit.

Dne 7. června, kdy setkání začalo, byla zaslána zpráva holandské královské rodině, která založila Bilderberg, že sestra královny Maximy, Ines Zorreguieta, byla nalezena oběšena v Argentině. Toto je vzkaz pedofilům v královské rodině, říká zdroj Pentagonu. Stalo se to, jak bylo osvobozeno 160 dětí ze zajetí obchodu v Atlantě. odkaz

Také v Anglii vypukly nepokoje kvůli uvěznění Tommyho Robinsona na základě obvinění z informování o masovém pedofilním procesu. odkaz

Bylo to však Švédsko, kde bylo možné vidět skutečnou akci. Tady vláda „mobilizovala svou domobranu a zálohy na očištění od muslimských znásilňujících uprchlíků,“ říkají zdroje Pentagonu. Nejvyšší americký generál Joseph Dunford letěl minulý týden do Finska, aby se setkal s ruskými a finskými protějšky a pomohli Švédům, říkají zdroje. Rakousko také minulý týden vykoplo skupinu salafistických pseudo-muslimských radikálních kazatelů, což podnítilo tureckého prezidenta Erdogana k varová, že by mohlo vést svět k „válce mezi křížem a půlměsícem.“Samozřejmě, že veřejní služebníci Rothschildů, kteří se minulý týden sešli v Kanadě na zasedání skupiny G6, se o tom v komuniké nezmínili a namísto toho se vyjádřili o věcech jako „genderová politika“ (něco, co Matka příroda již dávno vyřešila).

 

[wp_ad_camp_2]

Summit G6 také jasně uvedl, že si chtějí udržet svou kontrolu nad světovým finančním systémem skrze podvod „s oxidem uhličitým způsobujícím globální oteplování“, když uvedl, že „Kanada, Francie, Německo, Itálie, Japonsko, Spojené království a Evropská unie znovu potvrzují svůj závazek zavést Pařížskou dohodu. „Papež František také minulý týden jasně vyjádřil, kdo je jeho skutečný pán (nápověda: není to Bůh), když podpořil tento nevědecký podvod, jehož skutečným cílem je zachovat finanční kontrolu v rukou chazarských pokrevních linií (Rothschildi a další).

Trump vyjádřil své skutečné pocity ohledně G6 a EU na setkání s Rothschildovým otrokem, prezidentem Emmanualem Macronem. Macron mu řekl: „Spolupracujme společně, máme oba problémy s Čínou,“ Trump mu odpověděl: „EU je horší než Čína.“

To vede ke skutečnému důvodu summitu, který se koná tento týden mezi Trumpem a Kimem v Singapuru, kde skutečným tématem diskusí bude sesazení chazarské kontrolory nad finančním systém zemí G6, shoduje se několik zdrojů.

Část summitu Kim – Trump, kde se bude jednat o finančním systému, se týká práva na vlastnictví zlata dynastie Manchu (Čing), podle dědice Zang Seungshika a jednoho dalšího člena rodu Manchu, který si přeje nebýt jmenován.

Dva zdroje, kteří nezávisle na sobě kontaktovaly SBD, poskytly dokumentaci, která ukázala, že mandžuské zlato se dostalo pod kontrolu rodiny Rothschildů ve Švýcarsku v roce 1947. Tvrdí, že zlato bylo odcizeno Rothschildy a financovalo Marshallův plán po 2. světové válce. Zlato také financovalo založení CIA a Izraele, tvrdí. Stále ještě financuje G6, ale nefinancovalo vývoj východní Asie, jak slíbili. Zlato je ukryto v horách za Basilejí ve Švýcarsku a sedmdesátileté období, po kterém má být navráceno, vyprší letos v červenci, tvrdí Zang.

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroje uvádějí, že se na tomto programu podíleli pak čínský prezident Chiang Kai-shek, japonský císař Hirohito a jihokorejský prezident Syngman Rhee. Bývalý japonský předseda vlády Kishi Nobusuke, dědeček současného japonského premiéra Shinzo Abeho, byl také do toho zapojen. Současným Rothschildovým manažerem těchto zpronevěřených fondů v Japonsku je ministr financí Taro Aso. „Rothschildové by měli být bankéři, kteří by měli hospodařit s penězi ostatních lidí, a místo toho je zprnevěřili,“ tvrdí Zang.

Trump obdržel tuto informaci od Kima loni v listopadu, když se tajně setkali ve vesnici Panjunmon na hranici mezi Severní a Jižní Koreou, tvrdí Zang. Zdroje Pentagonu již dříve řekli tomuto dopisovateli, že se Kim a Trump tajně setkali.

Zang říká, že byl uvězněn v Jižní Koreji krátce po svém setkání s tímto dopisovatelem v roce 2015. Říká, že byl propuštěn pouze proto, že prezident Park Geun-hye, „Rothschildův agent“, byl letos v dubnu uvězněn.

Americký poradce pro národní bezpečnost John Bolton a americký viceprezident Michael Pence jsou také „agenti Rothschildů“, kteří se snaží zablokovat práva Mandžů (Severokorejců) na své zlato, tvrdí Zang. Bolton se určitě snažil zmařit summit, jak je vidět z jeho veřejných prohlášení, že se Severní Koreou by selo zacházet jako s Libyí.

Tato tvrzení Mandžů jsou zajímavé tím, že země G7 měly prospěch z Marshallova plánu, a jsou to právě tyto země (s výjimkou Trumpova režim), které se snaží zmařit summit Kima s Trumpem. Je také zajímavé poznamenat, že tyto země společně s papežem Františkem, jak bylo uvedeno výše, podporují Pařížskou dohodu jako způsob, jak udržet finanční systém pod kontrolou pokrevních linií. Trump opustil schůzku G7 ještě před tím, než začala diskuse o Pařížské dohodě.

Podle těchto výrazů tváří na fotografii lze dobře vidět, že Rothschildovi sluhové se vyděsili poté, co jim Donald Trump ukázal dokumenty potvrzující severokorejské (Mandžuské) právo na zlato, které v podstatě kryje finanční systémy skupiny G7 (nyní G6) a Izraele.


(1) Donald Trump – americký prezident, (2) John Bolton – americký poradce pro národní bezpečnost, (3) Kazuyuki Yamazaki – zástupce japonského ministra zahraničních věcí, (4) Shinzo Abe – japonský premiér, (5) Yasutoshi Nishimura – japonský zástupce hlavního vládního tajemníka, (6) Angela Merkelová – německá kancléřka, (7) Emmanuel Macron – francouzský prezident, (8) Theresa May – premiérka Velké Británie, (9) Larry Kudlow – ředitel Americké národní ekonomické rady.

Jiný člen rodu Mandžů, který se vyhýbá publicitě, předloží dluhopisy na americkém velvyslanectví v Tokiu v Japonsku a bude požadovat, aby Výbor Federálních rezerv dodržela své závazky proplacením dluhopisů, říká. SBD podpoří jeho požadavky, stejně jako Asijské tajné společnosti, Illuminati a další mocné skupiny, říkají zdroje z těchto kruhů. Cílem bude osvobození lidstva ukončením chazarské mafie škrtí finanční systéme, souhlasí zdroje. „Bude to pád Babylonu, protože zloději by neměli mít na starosti banky,“ říká král Mandžů.

Židé ze Spojených států, i když mají důkladně vymyté mozky, se začínají probouzet a nyní nesouhlasí s izraelskými Židy v mnoha klíčových otázkách.

Zdá se, že také iráčtí Židé si uvědomili, že Izrael je satanský podvod a začali se vracet do své skutečné vlasti v Mezopotámii, jak to je popsané ve Starém zákoně.

Samozřejmě, dokončení osvobození Spojených států bude klíčem k tomu, aby se všechno uskutečnilo. V této souvislosti, proti-křesťanská liberální židovská ježibaba, Ruth Bader Ginsburgová a krypto-židovka, satanistka Sonia Sotomayorová byly cílem snah Trumpa, aby byly odvola z Nejvyššího soudu,“ píše Pentagon.

 

[wp_ad_camp_2]

Chazarská mafie se samozřejmě nevzdá bez boje a nedávno aktivně „sebe-vraždili“ informátory. Zdroje Pentagonu konstatují, že návrhářka kabelek Kate Spadeová (švagrová komika Davida Spadeho) a slavný šéfkuchař Anthony Bourdain byli nalezení oběšení (prý „sebevražda“), protože se chystali odhalit pedofilní kruhy.

A závěrem poznamenejme, mimo hlavní téma tohoto reportu, ale co je opravdu zajímavé, že nás minulý týden oslovil informátor NSA, který nám řekl, že hra Pokemon Go byla vyvinutá NSA, aby se telefony hráčů staly špionážními kamerami. Cílem je umístit vzácné příšery na místa, kde se vyskytují podezřelí lidé, nebo kde z určitých důvodů NSA potřebuje fotografie. To vysvětluje nával hráčů Pokemon Go, kteří vstupují do zakázaných oblastí po celém světě a fotografují.

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.