Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

 • CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii
  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

 • Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí
  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

Světová organizace sdružení pilotů zveřejnila pravdu, smutnou pravdu

Na stránkách tadesca jsme vás vážení čtenáři datovali o problémech různých leteckých společností. Také jsme nedoporučovali nikomu aby v současné době letěl kamkoliv. Nevíte, jací piloti sedí v kokpitu. Očkovaní či neočkovaní? Veškeré vážné případy se záměrně „zametaly pod koberec“, aby neohrozili očkovací ORGIE FARMAKO-MAFIE. Na lidských životech jim nezáleží. Zatajování a lži se nedají na věky utajit. Naštěstí vylézají, i když dle mého gusta dosti pozdě. Ale přece.

***** **** ***** ****

Největší světová organizace sdružení pilotů Air Lines Pilots Association Int’l

zveřejnila zajímavou listinu. A sice listinu úmrtí pilotů za závažných okolností. V roce 2Q19 registrovala organizace ALPA Int’l 1 úmrtí, v roce 2Q2Q to bylo 6 úmrtí a v roce 2Q21 neuvěřítelných 108 úmrtí.

Dle výpovědí mluvčího společnosti ALPA Int’l stoupá možnost trombózy do extrémních čísel. Je také známo, že trombózy se vyskytují zvláště často v souvislosti s očkováním (COVID_19).

Poslechnout si můžete zprávu v rádiu TOP 20 radio.tv v německém jazyce na následujícím linku (Telegram). Poslechnout si můžete v části 3:09 – 3:37

Dále je možné se podívat na krátké vide výpovědi pilota, kterému bylo poškozené zdraví právě očkovacími orgiemi, tak jak jsme vás dříve datovali.

Video najdete zde

Ke všem případům bych se rád vyjádřil následujícími řádky. Alarmujícími řádky.

Jak všichni víme, v injekcích se nachází hydroxid grafenu a oxid grafenu. Jeden z nich je do těla injektován za účelem vytvoření nové infrastruktury nervového systému a následně je napojen na neurony stávajícího systému s následným napojením na internet. Vše má sloužit na shromažďování dat o dotyčné bytosti. Která už lidskou bytostí není.

[wp_ad_camp_2]

Potud je zatím všechno v pořádku? Ne není. Grafen v těle reaguje na elektromagnetické záření a silně kumuluje v těle energie ze systému 5G. Není to jenom systém 5G ale i jiné záření. Musíme si uvědomit, že v letadle máme několik radarových zařízení, které emitují mikrovlné paprsky. Jsou to: radar na počasí, antikolizní radar, GPS a sekundární radar. Protože se většina z nich nachází v přední části letadla, před cockpitem, způsobují tak zvaný back stream, zpětný paprsek, který se nedá odstínit. Jen částečně. Zpětné paprsky neblaze působí na bytosti, které v cockpitu sedí. V případě očkování je to, dle mého názoru, katastrofa kterou si zatím lidé pořádně neuvědomují.

Po očkování: Nejen díky působení paprsků na grafen, ale také sníženému tlaku v kabině letadla, vznikají v lidském těle problémy s tromby. A jsme u základu problému. Dnes se vedou v odborných kruzích diskuze, že očkovaným bude zakázáno létat jako cestující v letadle!! Naočkovaným pilotům, kteří uvěřili MSM, budou pravděpodobně odebrány pilotní licence. Moc chytří nebyli a o moudrosti se nedá vůbec v těchto případech hovořit.

Tomáš kdysi psal o zápalu lidí ke konci lidstva, tak jak ho dnes známe. Nevím jestli měl na mysli i tento případ, kdy se dotyčné osobě začalo kouřit z očí, nosu, úst a uší? Očkovaný izraelec s třetí dávkou byl natočen (asi se dostal do HOTSPOTU) který způsobil nevídanou reakci grafenu a vnitřně uhořel. Podívejte se sami.

Video kde vychází pára či kouř kolabujícímu člověku z hlavy. (Telegram)

Demonstrace proti izraelské vládě. Jeden z demonstrantů začne křičet a vyfukuje kouř z očí, úst, nosu a uší. Jeho mozek hořel zevnitř.

Vyděšení demonstranti se snaží uhasit oheň, který raší z jeho hlavy , kabátem a lahví vody. Je to jako exotermické sebeupálení přicházející zevnitř.

Incident je velmi zvláštní. Zde na kanálu bylo zveřejněno další video, na kterém dva muži také vyfukují kouř z hlavy.

O obou je známo, že byli očkováni. Zdá se však, že v jejich hlavách něco zkratovalo, pravděpodobně způsobené mikrovlnami nebo elektromagnetickým zářením 5G.

Je známo, že lidé, kteří dostali „vakcínu smrti“, jsou vystaveni vnitřním katastrofám způsobeným interakcí elektromagnetických vln a těžkých kovů, grafenu atd.

Není vyloučno, pokud by aliance nestihla zavčas vypnout 5g, že v Evropě k těmto událostem MŮŽE dojít.

Právě nyní jsem objevil vynikající postřeh od jury a ihned ho kopíruji, i bez jeho dovolení, ndo tohoto článku, protože úzce s tématem souvisí. Určitě se na mně nebude zlobit.

Zpráva od jury:

Pilot, který při přistání ztratil vědomí, žaluje Bidenovu administrativu a odvolává se na vlastní předpisy FAA.
Zraněný pilot tvrdí, že při přistávání osobního letadla cítil, jak mu něco „bouchlo“ v hlavě, a na přistání si nepamatuje. Kvůli „zranění po očkování“ již není schopen létat, a proto žaluje Bidenovu administrativu, protože mandát porušil vlastní pravidla a předpisy FAA.
Nemluvě o Norimberském kodexu.

https://gab.com/SonOfEnos/posts/107543398871520779

Ano vážení čtenáři tadesca. Svět rotuje a stojí totálně na hlavě či naopak, leží na lopatkách.Absurdity absurdit.  Nemám slov.

překlad a úvaha: carsten

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
73 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře