Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučila lidem, aby si umývali ruce a pokud možno přestali používat hotovost, protože papírové bankovky mohou napomáhat k rozšiřování coronaviru.

Zástupce WHO v úterý sdělil deníku Telegraph, že zákazníci používající hotovost by měli zvážit použití bezkontaktních plateb místo bankovek, protože coronavirus (Covid-19) se může držet na povrchu papírových bankovek i několik dní.

V článku deníku Telegraph, jak uznala i Bank of England (patří Rothschildům, pozn. př.), se píše, že hotovost může nést bakterie nebo viry a naléhá na lidi, aby si pravidelně umývali ruce.

Minulý měsíc začala Čína a Korea dezinfikovat a izolovat použité bankovky ve snaze zastavit šíření viru.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Úředníci používali ke sterilizaci bankovek ultrafialové světlo anebo vysoké teploty, poté je uzavřeli na 14 dní a až pak je uvolnili zpět do oběhu.

Není přesně známo, jak dlouho může coronavirus přežít mimo lidské tělo, ale obecně se věří, že mohou přežít na neživých objektech až devět dní při pokojové teplotě.

Peníze, stejně jako např. kliky, zábradlí, telefony a kreditní karty, mohou nést bakterie a viry.

Přeložila tereza | Zdroj: FOX News

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Nemusím snad na tomto místě zdůrazňovat, kdo prosazuje bezhotovostní platby a k čemu by bezhotovostní společnost vedla. 

Kdo četl knihu Whistleblower (= informátor, v češtině vychází pod anglickým názvem) od Jan van Helsinga, tak se mohl dočíst od informátorů / insiderů, že NWO je již pro lidi připraveno. Jsou připraveny FEMA tábory, jsou vyrobeny mikročipy implementovatelné pod kůži atd… Ale! J-Elita má jeden dost zásadní problém, který se nyní snaží vehementně „obejít.“ A tím je kosmický zákon. Oni totiž moc dobře vědí, že kosmické zákony nesmí porušit a tak nemohou lidem NWO vnutit násilím, proto na Zemi vytváří takové podmínky (války, finanční krize, nenávist mezi lidmi, závist, uplatňování pravidla ROZDĚL A PANUJ, stoupající kriminalita mládeže, zavádění rozkladných idejí jako liberalismus, průmyslová produkce pornografie, LGBT, zavlečení terorismu do každodenního života, státní kontrola školství, „rozvojová pomoc“ třetímu světu, dluhové otroctví lidí i celých národů a spousty dalších), aby lidé zatoužili po „stabilitě, míru a jistotě,“ i za cenu toho, že se vzdají i své svobody a práv. 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.