Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Svobodní zednáři z celého světa se setkali v Tokiu, aby si zvolili nového velmistra a začali tak novou, zlatou éru lidstva

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

13/03/2017

Svobodní zednáři z celého světa se tento a příští týden setkají v Tokiu a jejich cílem bude zvolit velmistra nového světa, uvádí japonská vojenská rozvědka. Setkání začne tento týden v podzemním komplexu zednářů v blízkosti Tokijské věže, a bude zakončené konečnou volbou vůdce v hotelu Sanno, 25. března, uvádějí tyto zdroje. A pokračují tím, že setkání se koná proto, že dlouhodobý cíl zednářů, kterým bylo vytvoření benevolentní světové vlády, je už velmi blízko svého dokončení.

Z více zdrojů přicházejí také informace o jakési akci plánované na 15. března, což je datum březnových Íd. Je to také den, kdy byl zavražděn Július Cézar. A také den, kdy americká vláda dosáhne svého dluhového stropu. Asijské Tajné společnosti připisují velkou důležitost 19. březnu, dnu, kdy zemřel poslední císař [dynastie] Ming (shodou okolností den narození autora této zprávy). Není přesně jasné, co se stane, ale v poslední polovině března bude určitě vidět mnoho změn na celém světě, tvrdí několik zdrojů shodně.

Na celém světě vládne také mimořádně vysoké napětí, jako důsledek soupeření různých mocenských center o pozice v nadcházející světové federaci, shodují se různé zdroje.

Napětí je nyní velmi vysoké zejména v Japonsku a na Korejském poloostrově, kde jde o pozici trůnu císaře sjednocené Koreje, uvádějí zdroje z japonské vojenské rozvědky. Zdroje z čínské rozvědky uvádějí, že Rothschildové a Číňané chtějí dosadit Kim Han-sola, nejstaršího syna Kim Čong-nama, který je zase nejstarším synem bývalého nejvyššího vůdce Kim Čong-ila. To je důvodem, proč politici – loutky v rukou japonského klanu Rothschildů volali po preventivním útoku proti Severní Koreji.

http://www.reuters.com/article/us-northkorea-missiles-japan-idUSKBN16F0YE

A je to také důvodem, proč různá média informovala o tom, že americký prezident Donald Trump prý pošle do Jižní Koreje bombardéry B-52 vyzbrojené jadernými hlavicemi

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4298020/Donald-Trump-send-B-52-nuclear-bombers-Korea.html

[wp_ad_camp_1]

Severokorejci však tvrdí, že Kim Han-sol jako kandidát na císaře je ve skutečnosti úplně někdo jiný, a skutečný Kim Han-sol má jinou tvář. Aby dokázali, že to myslí vážně, Severokorejci vypustili rakety schopné zasáhnout americké vojenské základny v Japonsku. A podle japonské vojenské rozvědky je 100 000 [?] Příslušníků severokorejských vojenských speciálních jednotek, vyzbrojených kufříkovými jadernými zbraněmi, na cestě do japonských míst Nagoja, Osaka a Tokio.
Lidé za Kim Han-Solem tvrdí, že Kim Čong-un je pouze předvoj pro rodinný klan Cabotů ze Švýcarska a klan Nabešima za skupinou Mitsubishi, která podporuje premiéra Abeho.

Přirozeně, i současná japonská královská rodina je falešná, složená z herců, ale skutečnost, že reálně ovládá trůn, jí dává jistou legitimitu. Totéž lze říci o Kim Čong-unovi.

Pokud mluvíme o Japonsku, boj o moc zde nabírá na intenzitě také. Kontrolu nad stroji, které jsou nezbytné pro krádež japonských voleb, předala Chazarská mafie Masajoši Sonovi ze Softbank. Son nyní ovládá Fortress Investment Group, která vlastní (přes některé papírové společnosti) společnost Musashi Engineering, výrobce sčítacích strojů manipulujících hlasy japonských voleb.

ttps://www.bloomberg.com/news/articles/2017-02-15/why-is-softbank-buying-fortress-son-gets-brain-trust-for-deals

Jde o téhož Sona, který se nedávno objevil na návštěvě Donalda Trumpa a pokusil se ho uplatit částkou 100 miliard dolarů ze Saúdských peněz. Zdá se, že ani tato nabídka nedokázala Trumpa a jeho podporovatele v armádě a na ministerstvu nalomit natolik, aby přislíbil ochranu královské rodině Saúdů, protože saúdský král s 25 princi a doprovod 1 500 osob utekli, podle tamních zdrojů CIA, do Indonésie.
Částečně to potvrzuje indonéský tisk zprávou o tom, že král Salman prodloužil svůj pobyt v Indonésii o 3 dny, údajně proto, aby „posílil turismus ze Středního východu do Indonésie.“

http://www.indonesia-investments.com/news/todays-headlines/king-salman-s-visit-to-boost-middle-eastern-tourism-to-indonesia/item7666

To znamená, že posunul i svou návštěvu Japonska, kde byl kvůli účasti na shromáždění zednářů, potvrzují japonské vojenské zpravodajské zdroje.
Japonská armáda také vysledovala stopy nedávných neúspěšných útoků biologickými zbraněmi v Tokiu až do Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí, ve čtvrti Šindžuku a jeho pobočce v prefektuře Saitama.
Tyto a další pokusy Chazarů terorizovat svět jadernými a biologickými zbraněmi byly zastaveny, hned jak byla zveřejněna mapa všech izraelských jaderných zařízení spolu s upozorněním, že na ně začnou útočit raketami, uvádějí zdroje z Mossadu. Tento tlak na Izrael a vládu Chazarské mafie byl vyvíjen minulý týden americkou a ruskou vládou, uvádějí zdroje z Pentagonu.

Zdroje z Pentagonu říkají, že když se vysoký americký generál Joseph Dunford setkal se svými ruskými a tureckými kolegy v Turecku 7. března, byly přijaty kroky k přinucení Izraele, Saúdské Arábie a Turecka, aby ukončily svou zástupnou kampaň prostřednictvím DAESH (dříve ISIL). To je také důvodem, proč byli izraelský Benjamin Netanjahu a turecký Recep Erdogan „drsně pokáráni“, když se setkali s ruským prezidentem Vladimirem Putinem 9. a 10. března, tvrdí zdroje.

Během setkání s Netanjahuem na něj V. Putin vyvíjel nátlak, aby vyšel s dvojstátním řešením palestinského problému, tvrdí. Hned následující den pozval prezident Trump palestinského vůdce Mahmúda Abbáse do Bílého domu, aby s ním diskutoval o tomtéž, pokračují zdroje.

Pokračuje i nelítostná bitva na dočištění vlády USA od Chazarů uctívajících Satana, shoduje se několik zdrojů. Svědčí o tom zprávy o čistkách Rexe Tillersona na americkém ministerstvu zahraničí a vykopnutí z úřadu 46 prokurátorů, Jeffem Sessionsem, jak poznamenávají zdroje.

Na tuhý odpor však narážejí útoky ředitele CIA Mika Pompea, který chce očistit CIA od Wall Streetu, Bushe, saúdské a izraelské odnože, uvádějí zdroje z Pentagonu.
To je důvod, proč americká armáda vydala informace (Trezor 7) o nedovoleném špehováni amerického lidu prostřednictvím CIA, říkají. „CIA tak může být stíhána jako nepřítel lidu pro nelegální používání hackerských nástrojů, protože na to nemá žádný zákonný mandát a působí jednoduše pouze jako nadnárodní zločinecká organizace,“ doplňují zdroje z Pentagonu.

Zveřejnění informací „Trezor 7“ bylo i útokem na Mossad a mohlo by být následováno dalšími zveřejněními (leaks), které mají Trumpa donutit, aby „pustil k vodě parazitický Izrael a ukončil tak infiltraci spřízněných‘ zahraničních agentů“, prohlašují zdroje.
Na znak toho, že Bílý dům ve své válce proti „hlubokému státu“
(p.př.: chazarskému establishmentu) potřebuje pomoc patriotů, měl mluvčí Bílého domu, Sean Spicer, během tiskové konference 10. března odznak s americkou zástavou zapíchnutý na klopě svého saka vzhůru nohama, poznamenávají zdroje. „Je to vojenský nouzový signál a šifrovaná zpráva pro správné chlapíky,“ uvedly zdroje z Pentagonu.

I Rusové honí Chazarskou mafii ve Východní Evropě akcemi, které mají ukončit vliv Chazarů v Baltském regionu, na území bývalé Jugoslávie a na Ukrajině, uvádějí zdroje z ruské FSB. Ruské televizní zpravodajství tvrdí, že Chazary nelegálně dosazená nacistická ukrajinská vláda nevydrží déle než 60 dní.

Situace v Západní Evropě také pokračuje po matematicky vypočitatelné křivce ke kolapsu eura a k pádu nedemokratických vládních struktur EU.

Totéž platí i pro fašisty v Jižní Americe, kde brazilský prezident, Michel Temer, drancující brazilské zdroje oznámil, že odejde z prezidentského paláce, z důvodu „nedobré energie“ (že by směrované energetické zbraně?)

Https://au.news.yahoo.com/world/a/34621845/ghosts-drive-brazils-president-from-residency-report/#page1

Dále směrem na jih od Brazílie se také děje něco zvláštního. Poměrně záhadné poselství z Pentagonu o Antarktidě zní: „Po sjednání míru ruskými / americkými vojsky, vrchní dodavatel ministerstva obrany společnost Lockheed přijme do zaměstnání 1 000 lidí na práci na Antarktidě.“

Všechny tyto změny na celém světě, popsané výše, mají svůj původ ve výměně moci na velmi esoterické úrovni reality. V následujícím textu se ještě jednou pokusíme velmi stručně shrnout výsledek forenzních analýz autora, které vedly k bytosti jménem Černé Slunce“, jehož porážka umožnila všechny tyto změny.

Agenti, posláni tehdejším japonským ministrem financí Heizel Takenaka, mi před mnoha lety řekli, že existuje komplot s cílem vyhladit 90% lidstva, „aby zachránili životní prostředí“.

Asijské tajné společnosti slyšeli totéž, když udělali zvukový záznam ze setkání v Bohemian grove, shromaždišti, v němž uctívají Molocha (Baala, Setha, Satana).

Poté, co nabídli svou pomoc v boji proti těmto uctívačům Satana, jsem Asiatům vysvětlil, že tento problém Západu se soustředil na nejvyšší špičku světové mocenské struktury a že průměrný obyvatel západu by se zcela zhrozil z plánu zabít 90% lidstva.

Přišli jsme k závěru, že na řešení problému je třeba zaměřit se na nejvyšší špičku mocenské struktury západu.

To vedlo k Leovi Zagamimu ze zednářské lóže P2, který mě navštívil v Tokiu a pozval mě na návštěvu P2 v Itálii. Tam mě Vincenzo Mazzaro, kavalerista z Řádu německých rytířů, přivedl do katedrály v Miláně, kde byl barevný skleněný obraz jejich boha, Černého Slunce. Mazzaro mi vysvětlil, že v Centru Galaxie je prý černá díra, která s nimi komunikuje přes spektrum záření gama.
To, s čím jsem se v katedrále setkal, byla černá prázdnota něčeho, co lze popsat pouze jako anti-život, bytost živená vysáváním životní síly.

Tato bytost očividně dala některým vyvoleným jedincům na tisíce let ohromnou sílu a bohatství. Na oplátku za to chtěla být živena lidskými a zvířecími oběťmi. Tito vyvolení jedinci jsou ti, jež nazývám Chazarskou mafií uctívající Satana.

Vize o budoucnosti, kterou měli členové lóže P2 jako Mazzaro, byla vizí totálního zničení této planety, něco, co považovali za neodvratné.

Neuvěřitelně mocná Bytost sil Světla však konfrontovala toto Černé Slunce a pohrozila mu, že celé univerzum zredukuje na nulu a jednotku nebo černé a bílé, jestliže neustoupí. Stalo se to proto, že síly temnoty již byly tak silné, že ohrožovaly celou strukturu Univerza. Bytost ustoupila a utekla z tohoto Univerza. Její útěk byl viditelný jako spirála nad Norskem.

Https://www.youtube.com/watch?v=80__LLZK4zg

Výsledkem je, že zatímco před touto událostí se vesmír otáčel jako setrvačník, který se vymkl kontrole, nyní je opět v harmonickém vyváženém stavu mezi protikladnými, ale vzájemně prospěšnými silami známými jako Jing a Jang, nebo-li mužská a ženská síla. Z toho důvodu se bytost známá jako Satan vzdala své vlastnosti život pustošícího absolutního zla, aby se transformovala na laskavou bohyni pracující v harmonii s mužským aspektem univerza.

Protože tato bytost Černého Slunce unikla z tohoto vesmíru, méně zlé bytosti, které pro ni pracovali, už nedokázali odolávat silám Světla. Byly systematicky pronásledovány a brzy budou poraženy i poslední z nich.

Tehdy bude zrušena karanténa, uvalena na tuto planetu, a podle těchto esoterických zdrojů budou pozemšťané opět smět expandovat do Univerza.
Jelikož jsme krátce před zážitkem této exponenciální expanze, je velmi důležité, abychom počáteční startovací parametry nastavili na nejlepší možnou úroveň. Proto nyní musíme sestavit transparentní, demokratickou, meritokratickou světovou federaci, aby expanzi člověka do vesmíru provázely ty nejlepší zvyklosti všech kultur.
Přirozeně, uvěříme pouze tomu, co vidíme a až nakonec tyto změny uvidíme a osobně zažijeme, lidé se musí soustředit na zlepšení svého reálného života tady a teď. Doufejme, že ostatní pak uvidíme.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
6 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře