Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost. Díl 5 – ROZLUŠTĚNÍ…..

…..a zde se nachází poslední díl ohledně Jemenu, o kterém před zveřejnění napsaných dílů nikdo nic nevěděl. Také nikomu nebylo jasné, proč tam amíci s araby vedou válku. Není to jen tak nějaká obyčejná válka. Jedná se o nás o všechny….
08:54

 

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 5 – ROZLUŠTĚNÍ…..

….veškeré události, které Vám byly, Vážení čtenáři, nastíněny v kapitole 1-4, mají něco společného se současným děním na planetě Zemi. V minulosti šlo vše pomalu kupředu a nyní se vše zrychluje. Nejen čas, a to vnímáte také osobně.
Lidstvo bylo mnohokráte varováno bytostmi, kteří Vám chtěli ukázat pravdu a tu správnou cestu. Místo toho se setkáváme se spícím stádem ovcí, které ničemu nevěří a myslí si, že vše zůstane při starém. Nikoliv.
Hned po druhé světové válce byl natočen film s vysláním amerického vojska na jižní pól, kde se měli možnost us mariner setkat s létajícími talíři, a událostmi které se odehrály během několika minut, kterým vůbec nerozuměli a měli po boji velké psychycké problémy. Dlouhou dobu zůstaly utajeny. Podívejte se na níže uvedený film, který hovoří jasnou řečí.
Někde na naší planetě žije původní obyvatelstvo, které má techniku a zbraně, o kterých se lidem ani nezdálo.
Operace Highjump zajímavé od 2 minuty
UFA létaly úplně potichu obrovskou rychlostí a taky se v této rychlosti potápěli do vody. UFO nebo UFA postavily nějaké energetické stěny, které byly jakoby „ze skla“ bylo přes ně vidět, ale proletět se letadlem nedaly. Narazily jakoby do betonu a roztříštili se na místě. Potopily mnoho lodí a za 20 minut bylo po všem.
[wp_ad_camp_1]
Film není dostupný, ale v následujícím filmu níže uvidíte co popisuji od 10 minuty.
V dalším filmu, který byl zveřejněn v ruské televizi (zajímavý je celý) ale od minuty 10-12:19 se můžete podívat na skutečné záběry, které jsou velice dobře komentovány. Nikdo nechápal co se děje, UFA nebyla slyšet a při nízkém přeletu nad lodí urvaly komunikační antény. O nastavené energetické stěny se roztříštilo mnoho letadel.
Film ke zhlédnutí je na tomto linku:
rozhodně doporučuji zhlédnout.
Také doporučuji pro ty, kteří rozumějí anglicky zhlédnout následující film:
[wp_ad_camp_1]
A nyní závěr:

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Jemen díl 1

Byly otevřeny interdimenzionální kanály na planetu Zemi. Ochrana Země, která byla těmito energiemi zabezpečena proti „VETŘELCŮM Z VESMÍRU“ byla odstraněna.
[wp_ad_camp_1]

Jemen díl 2

V Jemenu se nachází klíč lidstva s možností „převibrování“ a nastolení zlatých časů, které byly kdysi prorokovány. Na těchto místech v díle 2 popsaném, se na obloze přes otevřené časoprostorové kanály snaží dostat vetřelci. (Jsou to zobrazené spirály na nebi, které neuměl nikdo vysvětlit). Rovněž tak máte k porovnání obličeje ANIMUSÁKŮ či ANDROIDŮ, kteří Vám byly ukázany ve filmech jako sci-fi.
tm komentuje: byl bych rád, kdyby tomu tak bylo jenom ve filmech!!!!!
 [wp_ad_camp_1]

Jemen díl 3

Animusáky Vám museli přiblížit a proto udělali odporné dětské hry!!!!
Leonardo da Vinci lidstvo varoval přesně rokem, který zde zakódoval pomocí rukou a taky obraz, který je namalovaný jenom z poloviny. Viz videofilmy. Podobá se tomu co je laserem vypálené do skály…..Náhoda????
Piráty na mořích využily, protože zde nějaké bytosti (které mají zájem zachránit planetu Zemi a sami na ni bydlí) naistalovaly zelené INTERDIMENZIONÁLNÍ TELEMETRICÉ lasery, které odrážejí vetřelce zpátky do vesmíru a nemohou se mnoho tisíciletí vráti zpět. Byla to celá invaze. Klidně ale věřte čemu chcete.
Tyto lasery jsou také ochráněny energetickými stěnami a proto je nemohou raketou či čímkoliv jiným odstřelit.
Ve dne i v noci jsou někdy vidět tyto lasery, které při identifikaci cizího meziplanetárního plavidla vyšlou paprsek a útok odrazí.
Zde se nechci vůbec zmiňovat o území 51 v americe, asi chápete.
Proto byl v novinách taky článek z OSN, kdy upozorňují lidi na možné problémy se zlými mimozemšťany.
[wp_ad_camp_1]

Jemen díl 4

V případě, že si přečtete Wingmakers, nebo aspoň 3 rozhovor s Nerudou, dočtete se podobná data, která taky měla být utajena. Program na kterém pracovali a měl být použit na ochranu Země, byl instalován jinými lidmi, původními obyvateli planety Země, kteří taky žijí někde zde a obyčejní lidé o nich nevědí.
A právě válka, která začala v JEMENU, jedná se jenom o zničení těchto ochran a zařízení. Proto tam údajně bojují proti vojákům kteří jsou obyčejní nevyzbrojení lidé.
Na tomto místě je nutné značně zdůraznit následující faktor. Objevil se na různých webech „nějaký PETER INSIDER“, který z animusáků dělá dobré roboty kteří mají “ údajně pomoci lidem“. Potom tedy veškeří proroci, cestovatelé v čase, kteří zanechali artefakt Wingmakers, Leonardo da Vinci, který namaloval obraz s jejich tváří, obyvatelé z povrchu, kteří vypálili do skal laserem jejich obličej s varováním a dokonce že Wingmakers překládali lidé, kteří vše přeložili špatně????? Všichni jsou tedy blbci a padlí na hlavu, včetně mé osoby, která se zatím snažila jako jediná po tvůrcích křídel odhalit jejich pravý obličej s veškerými důkazy, výpočty a doložením faktů. Dle PETERA INSIDERA, který insiderem není a v mnoha a mnoha věcech si odporuje, je celá záležitost s rasou ANIMUS  či ANDROIDY přesně naopak. Byl to také důvod, proč jsem odešel z webu PRVOPODSTATY během okamžiku a přestal zde psát. To je ten pravý důvod. Nemohu psát něco pravdivého na web, kdy druhý administrátor dává na stejné stránky pravý opak. Nevěřte mně, přesvěčte se sami a obrázek si také udělejte o všem sami. Dokázal jsem toho dost a nemám zapotřebí něco neustále dokazovat a opakovat.
Za veškerými svými výroky, výpočty a důkazy si na 1000% stojím, tak jako za důkazy Leonarda da Vinciho, proroků a knihou Wingmakers, kde je také naprostá pravda a varování lidstva před tímto druhem.
Byl bych rád, kdyby všichni, kteří psali o této rase neměli pravdu.
Zkuste přesvědčit černého pantera , že nemá žrát bezbranné lidi…..
 [wp_ad_camp_1]
Na některé dotazy odpovím v krátkém článečku o dotazech na Jemen. Děkuji za pochopní.
tm ukončuje: Skutečnosti, nebo dle někoho sci-fi, jsem dodal s veškerými důkazy a můžete samozřejmě věřit čemu chcete.
Není možné dodat veškeré výpočty, které jsem měl kdysi připraveny, jednak by to bylo pro čtenáře nudné a nezáživné, dodal jsem jenom celou kostru situace.
Dodatek…..
….a protože jsem věděl, že v budoucnu budu psát na nějaký blog a nebude v určité době moc témat na psaní, tak jsem jeden večer sedl do UFO, naprogramoval laser podle fotografie animusáka a letěl jsem nad JEMEN, kde laser do ostrova vypálil obličej ANIMUSÁKA, který jste tam viděli. Dobře jsem se u toho pobavil a roce 2000 jsem už měl článek připravený…..
tm
[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
12 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře