;
…..a zde se nachází poslední díl ohledně Jemenu, o kterém před zveřejnění napsaných dílů nikdo nic nevěděl. Také nikomu nebylo jasné, proč tam amíci s araby vedou válku. Není to jen tak nějaká obyčejná válka. Jedná se o nás o všechny….
08:54

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 5 – ROZLUŠTĚNÍ…..

….veškeré události, které Vám byly, Vážení čtenáři, nastíněny v kapitole 1-4, mají něco společného se současným děním na planetě Zemi. V minulosti šlo vše pomalu kupředu a nyní se vše zrychluje. Nejen čas, a to vnímáte také osobně.
Lidstvo bylo mnohokráte varováno bytostmi, kteří Vám chtěli ukázat pravdu a tu správnou cestu. Místo toho se setkáváme se spícím stádem ovcí, které ničemu nevěří a myslí si, že vše zůstane při starém. Nikoliv.
Hned po druhé světové válce byl natočen film s vysláním amerického vojska na jižní pól, kde se měli možnost us mariner setkat s létajícími talíři, a událostmi které se odehrály během několika minut, kterým vůbec nerozuměli a měli po boji velké psychycké problémy. Dlouhou dobu zůstaly utajeny. Podívejte se na níže uvedený film, který hovoří jasnou řečí.
Někde na naší planetě žije původní obyvatelstvo, které má techniku a zbraně, o kterých se lidem ani nezdálo.
Operace Highjump zajímavé od 2 minuty
UFA létaly úplně potichu obrovskou rychlostí a taky se v této rychlosti potápěli do vody. UFO nebo UFA postavily nějaké energetické stěny, které byly jakoby „ze skla“ bylo přes ně vidět, ale proletět se letadlem nedaly. Narazily jakoby do betonu a roztříštili se na místě. Potopily mnoho lodí a za 20 minut bylo po všem.
Film není dostupný, ale v následujícím filmu níže uvidíte co popisuji od 10 minuty.
V dalším filmu, který byl zveřejněn v ruské televizi (zajímavý je celý) ale od minuty 10-12:19 se můžete podívat na skutečné záběry, které jsou velice dobře komentovány. Nikdo nechápal co se děje, UFA nebyla slyšet a při nízkém přeletu nad lodí urvaly komunikační antény. O nastavené energetické stěny se roztříštilo mnoho letadel.
Film ke zhlédnutí je na tomto linku:
rozhodně doporučuji zhlédnout.
Také doporučuji pro ty, kteří rozumějí anglicky zhlédnout následující film:
A nyní závěr:

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Jemen díl 1

Byly otevřeny interdimenzionální kanály na planetu Zemi. Ochrana Země, která byla těmito energiemi zabezpečena proti „VETŘELCŮM Z VESMÍRU“ byla odstraněna.

Jemen díl 2

V Jemenu se nachází klíč lidstva s možností „převibrování“ a nastolení zlatých časů, které byly kdysi prorokovány. Na těchto místech v díle 2 popsaném, se na obloze přes otevřené časoprostorové kanály snaží dostat vetřelci. (Jsou to zobrazené spirály na nebi, které neuměl nikdo vysvětlit). Rovněž tak máte k porovnání obličeje ANIMUSÁKŮ či ANDROIDŮ, kteří Vám byly ukázany ve filmech jako sci-fi.
tm komentuje: byl bych rád, kdyby tomu tak bylo jenom ve filmech!!!!!
 

Jemen díl 3

Animusáky Vám museli přiblížit a proto udělali odporné dětské hry!!!!
Leonardo da Vinci lidstvo varoval přesně rokem, který zde zakódoval pomocí rukou a taky obraz, který je namalovaný jenom z poloviny. Viz videofilmy. Podobá se tomu co je laserem vypálené do skály…..Náhoda????
Piráty na mořích využily, protože zde nějaké bytosti (které mají zájem zachránit planetu Zemi a sami na ni bydlí) naistalovaly zelené INTERDIMENZIONÁLNÍ TELEMETRICÉ lasery, které odrážejí vetřelce zpátky do vesmíru a nemohou se mnoho tisíciletí vráti zpět. Byla to celá invaze. Klidně ale věřte čemu chcete.
Tyto lasery jsou také ochráněny energetickými stěnami a proto je nemohou raketou či čímkoliv jiným odstřelit.
Ve dne i v noci jsou někdy vidět tyto lasery, které při identifikaci cizího meziplanetárního plavidla vyšlou paprsek a útok odrazí.
Zde se nechci vůbec zmiňovat o území 51 v americe, asi chápete.
Proto byl v novinách taky článek z OSN, kdy upozorňují lidi na možné problémy se zlými mimozemšťany.

Jemen díl 4

V případě, že si přečtete Wingmakers, nebo aspoň 3 rozhovor s Nerudou, dočtete se podobná data, která taky měla být utajena. Program na kterém pracovali a měl být použit na ochranu Země, byl instalován jinými lidmi, původními obyvateli planety Země, kteří taky žijí někde zde a obyčejní lidé o nich nevědí.
A právě válka, která začala v JEMENU, jedná se jenom o zničení těchto ochran a zařízení. Proto tam údajně bojují proti vojákům kteří jsou obyčejní nevyzbrojení lidé.
Na tomto místě je nutné značně zdůraznit následující faktor. Objevil se na různých webech „nějaký PETER INSIDER“, který z animusáků dělá dobré roboty kteří mají “ údajně pomoci lidem“. Potom tedy veškeří proroci, cestovatelé v čase, kteří zanechali artefakt Wingmakers, Leonardo da Vinci, který namaloval obraz s jejich tváří, obyvatelé z povrchu, kteří vypálili do skal laserem jejich obličej s varováním a dokonce že Wingmakers překládali lidé, kteří vše přeložili špatně????? Všichni jsou tedy blbci a padlí na hlavu, včetně mé osoby, která se zatím snažila jako jediná po tvůrcích křídel odhalit jejich pravý obličej s veškerými důkazy, výpočty a doložením faktů. Dle PETERA INSIDERA, který insiderem není a v mnoha a mnoha věcech si odporuje, je celá záležitost s rasou ANIMUS  či ANDROIDY přesně naopak. Byl to také důvod, proč jsem odešel z webu PRVOPODSTATY během okamžiku a přestal zde psát. To je ten pravý důvod. Nemohu psát něco pravdivého na web, kdy druhý administrátor dává na stejné stránky pravý opak. Nevěřte mně, přesvěčte se sami a obrázek si také udělejte o všem sami. Dokázal jsem toho dost a nemám zapotřebí něco neustále dokazovat a opakovat.
Za veškerými svými výroky, výpočty a důkazy si na 1000% stojím, tak jako za důkazy Leonarda da Vinciho, proroků a knihou Wingmakers, kde je také naprostá pravda a varování lidstva před tímto druhem.
Byl bych rád, kdyby všichni, kteří psali o této rase neměli pravdu.
Zkuste přesvědčit černého pantera , že nemá žrát bezbranné lidi…..
 
Na některé dotazy odpovím v krátkém článečku o dotazech na Jemen. Děkuji za pochopní.
tm ukončuje: Skutečnosti, nebo dle někoho sci-fi, jsem dodal s veškerými důkazy a můžete samozřejmě věřit čemu chcete.
Není možné dodat veškeré výpočty, které jsem měl kdysi připraveny, jednak by to bylo pro čtenáře nudné a nezáživné, dodal jsem jenom celou kostru situace.
Dodatek…..
….a protože jsem věděl, že v budoucnu budu psát na nějaký blog a nebude v určité době moc témat na psaní, tak jsem jeden večer sedl do UFO, naprogramoval laser podle fotografie animusáka a letěl jsem nad JEMEN, kde laser do ostrova vypálil obličej ANIMUSÁKA, který jste tam viděli. Dobře jsem se u toho pobavil a roce 2000 jsem už měl článek připravený…..
tm
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.