Díl 1/2

…..než budeme pokračovat v analýze a dekódování časopisu The Economist, je nutné vysvětlit i následující dekódování, které má velmi úzkou vazbu na děje budoucí  a na obálku tohoto časopisu. Bez tohoto vysvětlení by vám objasňování obálky nebylo vůbec pochopitelné. Pochopili by to jenom zasvěcení…..

[wp_ad_camp_2]

Symboliku jsem viděl také živě, né zcela náhodoou, když jsem jedno ráno zasedl k počítači, uvařil si kávičku a…..

Ejhle vyskočil velmi zajímavý vzkaz, nejen pro mně ale pro celé lidstvo. Není to jenom jeden jedinný vzkaz, bylo jich více a musíme je tedy skloubit dohromady a vysvětlit. Kdo je ale viděl a hlavně, kdo je všechny správně pochopil….

Následující události pro tento rok nám museli dát vědět a zakódovali vše do REKLAM, na které se většina lidí dívá. Potom nemůžete tvrdit, že jste to neviděli. Jóó, že jste nepochopili, řeknou: TO JE ALE VÁŠ PROBLÉM…..

Dejme se tedy do práce, budeme dekódovat 5 filmů (reklam), kde bylo vše řečeno….

Animace a film reklama 1

Můžeme hned zezačátku tvrdit, že se jedná o velice zajímavou symboliku a vzkaz lidem. Pravděpodobně lidé, kteří dostali za úkol udělat následující symboliku to nedělali s láskou a úsměvem. Věděli, že se jedná o jejich krk v dalších budoucích dějích. Končí doba temna a začíná právě to, na co celé lidstvo staletí a tisíciletí čekalo. Pamatujte ale, že vše záleží na nás na každém jednotlivci. Nesmíme jít proti sobě, mohlo by vše skončit katastrofou a vězte, že s tím právě počítají…..

Je nutné opět připomenout větu, kterou pořád opakuji:

KE KONCI ČASŮ LIDSTVA MUSEJÍ LIDEM ŘÍCI PRAVDU

Je úplně jedno, jestli je řečena otevřenou řečí, nebo symbolicky. Byla lidem ukázána. Je pouze a jenom Vaším problémem, když symbolice nerozumíte. Obraz řekne víc než tisíce slov. A ptáte se proč nerozumíte obrazům? No protože jste se naučili číst zavádějící písmena….

Podívejme se na celou scenérii najednou…..

 

 

 

 

 

 

Probereme si všechno postupně. Celý sériál obrázků se skládá z několika jevů, které je nutné postupně i s možnými důsledky rozebrat…..

První obrázek si rozebereme podrobněji

Jedná se o symboliku opět ve dvojité dualitě. Dvě písmena G a dvě písmena O dle G O O G L E a také o dvě sluníčka. To druhé by mělo dělat tečku za veškerými destruktivními ději na planetě Zemi. Je to opět upozornění na dvojitou dualitu a mohu prozradit dopředu že jedno upozornění ještě přijde. Jak vidíte, máte opět všechno na černém podkladě. Vědí, že jejich čas vypršel. Přichází změna.

[wp_ad_camp_2]

Obrázek  1.

Obrázek 1. nám ukazuje člověka, jehož hlava je jedno O a drží v levé ruce „měřící kleště“.  Drží je ve správné ruce. Jak víme levou ruku ovládá pravá mozková hemisféra, a proto je to správně uchopeno do ruky. (Malé děti berou vždy tužky do levé ruky a snaží se s nimi psát, než jim domestikovaní rodiče začnou „ničit “ jejich správný život a přeorientovávat je na ruku pravou a vše s tím souvisejícím). Je to úplně stejné jako se správnou orientací (muž verzus žena)

Muž na obrázku pozoruje slunce a zároveň měří. Je zde naznačeno správné vnímání dějů a správné pochopení dějů. Pravá mozková hemisféra a levá ruka, levé oko, které se dívá do světla….

 

Obrázek 2.

Samotné slunce na obloze má 18 špiček, čímž je naznačeno ve dvojité dualitě rok 2018 a následující děje v tomto roce. A právě nesmíme zapomenout na dvojitou dualitu, která tvoří 18 špiček paprsků sluníčka, čímž je také naznačeno 3×6, číslo ĎÁBLA ale také hmoty. Opět potvrzeno, že nadešel jejich čas, a končí…..

 

Obrázek 3.

Sluníčko spadlo do váhy. Váha má dvě ramena, dvě misky a dva podstavce na kterých stojí. Nacházejí se v každém momentu i dvě sluníčka v obraze. Je to potvrzení prvního obrázku a jak se má celý děj vnímat. Je na dvojitou dualitu kladen značný důraz. Slunce zapadlé do misky, prvně se tetelí a pak se diví, vyvalí oči,  že nemá takovou váhu (sílu) aby vyzvedlo svůj protějšek (závaží) které symbolizuje 144.000 světelných bytostí, které mají na planetě Zemi veliký úkol. (Byly povoleny padlými anděli) a jsou mezi námi….

Váha a slunce poukazuje na nelogičnost dějů.

Obrázek 4.

 

Sluníčko, které mělo 18 „paprsků“ (mimo jiné také symbol pro rok 2018) vyskočí  z misky, ze své původní pozice a na chvíli zůstává miska bez závaží. (svět zůstává bez celosvětového hegemonického vedení) momentálně v Německu, Česku je také bezvládí no a mimochodem se EU rozpadá vládcům pod rukama…..

[wp_ad_camp_2]

Obrázek 5.

Na misku po seskočení sluníčka velkého dopadá slunce malé. Pamatujte, že mnoho lidí vidělo dvě slunce na obloze. Byly i vyfotografovány. Zátěž 144.000 světelných bytostí zatím zůstáva dole. Dávají tím najevo, že nikoliv logika, ale právě intuice a vše nelogické je to pravé….

Obrázek 5-5.

Po dopadu malého sluníčka, které vyzvedne misku se 144.000 světelnými bytostmi na výsluní je symbolická zpráva pro lidstvo, že nastávají konstruktivní časy a zlaté časy lidstva. Malé sluníčko které po dopadu tvoří s velkým, které vyskočilo z misky symbol osmičky 8 a tedy symbol nekonečna, symbol přístupu k datům ke kterým lidstvo doposud nemělo možnost přístupu….

Po kratičkém „tetelení sluníčka“ a pousmání se objeví obrovské světlo, jakoby světelný výbuch a ROZSVÍCENÍ pro každý lidský mozek…..

Obrázek 7.

 

Sluníčko „explodovalo“ jinak řečeno došlo k osvícení lidí a teprve nyní budou mít ty správné znalosti. Přejdou z temna do světla….

Ale pozor, na cestě nás čeká ještě mnoho překážek.

Zítra bude následovat Díl 2. před dalším rozšifrováním časopisu The Economist. Následující část bude velmi zajímavá…..

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.