…..z Německa mám zprávy od jednoho dobrého známého, který se snažil vybrat z Deutsche Bank peníze. Na kontě má šestimístnou sumu. Přesto mu nebylo vydáno více než 50 euro s odůvodněním, že nemají peníze v hotovosti….

10:54

Jedna čtenářka pod nickem Susanfox nám napsala následující text do komentářů:

tento tyden probihali v italii zvlastnj cachry machry s bankomaty a s kartama. v praxi to vypadalo tak, ze minulou sobotu jdete v klidu na weekendovy nakup a nemuzete si nic koupit, protoze platebni kartovy system ruznych bank (typu bpm, credem atd.) v obchodech byl skoro cely den zablkkovan v ruznych mistech a mestech italie. takze clovek musel domu a pobrat z kasicek svych deti penkze na zaplacenk nakupu. karty nejely a z bankomatu to neslo vybrat. mam dojem, ze i z banky to neslo. totez se opakovalo pokud vim ve stredu, ale s pobockou italske postovni banky. vse elektronicke bylo na cely den zablokovano. nevim, co to znamena. mozna hodne, mozna nic. v televizi o tom ani muk.
[wp_ad_camp_2]
Dle dalšího známého jsem zjistil, že i banky v Rakousku měly problémy s hotovostí. Měli jste někdo problémy s výběrem nebo placením kartou? Prosím napište do komentářů. Děkuji. 
Jednoduše řečeno, psali jsme o tom v minulosti a varovali lidi. Krach začíná v tu dobu, kdy banky přestávají vydávat peníze a začínají dělat problémy. Připravte se na krach!!!!!
Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.