…..jak jsme v minulosti ihned po údajné smrti Jeffrey Epsteina psali, že se nezakládá na pravdě údajná sebevražda či vražda dvojitého agenta CIA a MOSADU, máte dnes potvrzeno v několika médiích….

09:54

Dle určité tajné organizace ve Švýcarsku nám bylo sděleno, že byl agenty MOSADU vyzvednut ve vězení v USA a speciálním letadlem bez sekundárního radaru přeletěn do Izraele.

Připomeňme si že:

Jeffrey Epstein byl člověk, který dostal od deep state velké peníze (dostal je ale nikdy jako obchodník nevydělal) a za úkol měl vytvoření pedofilního gangu, kde byli lákáni politici všech zemí a lidé, které potřeboval „systém ovládat“, pokud by nedělali to co zrůdná organizace deep state po nich žádá. Museli být vydiratelní a lehce ovladatelní. Pouze tohle byl úkol tohoto muže. Nic víc, nic míň.

Uvědomte si prosím, že deep state je intrikářská a zločinecká společnost, která měla a má za úkol na planetě Zemi pod taktovkou 6 padlých andělů, totální zotročení lidstva. A k tomu jsou všechny metody dobré, hlavně pedofilie.

 

Je nutné si nyní také uvědomit, že jakékoliv podlé metody jsou pro ně vynikajícím prostředkem. A proto nyní rychle po celém světě zavádějí ORIGINAL PLAY, aby se metody pedofilie staly běžnou a nepovšimnutelnou praktikou a tím otevřeli oficiální cestu a dali zelenou vlákaným zločincům v politice. V Německu nazývají metodu SALONFÄHIG, neboli volně přeloženo salónově schválenou…..

Zdroj: Částečný zdroj článku s důkazy o tom že Jeffrey Epstein žije

Zde najdete veškeré články o Epsteinovi, které jsme na tadescu psali: https://tadesco.org/?s=epstein

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.