Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 08.04.2019

Vedení skupiny G7 je uprostřed občanské války, která staví anglickou alianci proti německé alianci, tvrdí více zdrojů. Příchod britsky vzdělaného, nového císaře v Japonsku a opětovné zatčení bývalého šéfa Nissan / Renaultu, Carlose Ghosny, minulý týden, je součástí této války, dle japonských vojenských zpravodajských zdrojů.

Možnost, že se Japonsko opět stane nezávislou zemí, zjevně ukazuje na otřesy v Chazarské mafii. Následující zprávu jsme obdrželi minulý týden od neustále opilého a velmi neuvtivého gangstera jménem Morita: „Vaše slova povedou k usmrcení 100 000 Japonců 11. května.“ Morita zjevně odkazoval na výzvu k znárodnění Chazary vlastněné Bank of Japan. Vojenská policie ho musí co nejdříve zatknout a přinutit ho, aby odhalil, kdo mu zaplatil, aby tuto hrozbu sdělil.

[wp_ad_camp_2]

Můžeme také poukázat na to, že Společnost Bílého Draka (SBD) dostala možnost použít až tři jaderné hlavice o síle 500 kilotun. To znamená, že bychom mohli použít odvetu proti jakémukoliv novému útoku na Japonsko, se zničením, řekněme, města Frankfurt, Tel Aviv, a Zug ve Švýcarsku. Na rozdíl od satanistů však SBD nevěří ve využití masové vraždy nevinných osob k dosažení politických cílů. Místo toho radši zabijeme konkrétního viníka. V případě, že se domníváte, že blafujeme, stojí za zmínku, že více jak 200 lidí zapojených do masové vraždy ve Fukušimě již bylo popraveno, včetně tzv. „velvyslance“ Christophera Stevense a černého papeže Petera Hans Kolvenbacha.

Tentokrát by všechny nové tresty zahrnovaly vůdce nacistických pokračovatelů – chazarské mafie, říkají zdroje SBD. Nový Führer a vedoucí organizace Černé slunce, která nahradila popraveného George Bushe Sr., je podle japonské vojenské zpravodajské služby, Donatus Langrave Hesse. On je potomek královny Viktorie a příbuzný Adolfa Hitler, stejně jako italského císaře Victora Emmanuela, podle zdrojů MI6 a jiných. Jeho britští bratranci mu předali zprávu, aby přestal a upustil od toho. Toto je zpráva pro něj od SBD: „Vzdejte se, dokud máte stále šanci využít svůj značný talent k záchraně planety, jinak bude vaše genocidní pokrevní linie trvale odstraněna z lidského genomu.“

Nyní se podívejme, jaké jsou známky tajné války mezi anglickými a německými frakcemi uvnitř západní elity.

[wp_ad_camp_2]

Nejzřejmější je samozřejmě zmatek ohledně Brexitu. Britské zpravodajské zdroje říkají, že Brexit se 29. března již legálně udál, a to navzdory tomu, že politici předstírají, že ne. Viditelným znakem toho je skutečnost, že britské pasy vydané po tomto datu neobsahují zmínku o Evropské unii. Premiérka Theresa May se stále marně snaží prosadit dohodu, která by Němcům umožnila ovládat britský vojenský zpravodajský aparát (Pozn. př.: Theresa May a Angela Merkelová jsou sestry, obě dcery Führera Adolfa Hitlera).

Němci, jak jsme zmínili minulý týden, již zvrátili výsledky druhé světové války tím, že nyní okupují Francii.

Vůdcové francouzského hnutí žlutých vest poukazují na to, že francouzský prezident Emmanuel Macron byl zaměstnanec německé rodiny Rothschildú (Saxe Gotha / Hesse) a potřebuje chránit sebe cizími tělesnými strážci. Též poznamenávají, že německá obrněná vozidla s hvězdami EU (místo svastiky) jsou používána k potlačení žlutých vest.

V čem může, ale nemusí být shoda okolností – loď přepravující německá auta na export se potopila v britském kanálu.

Dále, syn šéfa britské MI6, Sir Alex Younger, zemřel při záhadné autonehodě.

Britské zpravodajské zdroje říkají, že brzy podniknou drastickou akci proti německé páté koloně. To je důvod, proč si připravili vězeňský tábor na Vánočním ostrově (Christmas Island), což je obdoba věznice na Guantanámu, kde se nacházejí zrádci jako Tony Blair.

[wp_ad_camp_2]

Jak již bylo zmíněno, tato zástupná válka také zuří v Japonsku. Znovu zatčení Carlose Ghosny minulý týden byl krok zvláště zaměřený na Landgrave Donatus, sdělily japonské zpravodajské zdroje. Němci používali Ghosnu, aby se pokusili získat japonská vojenská tajemství od firmy Mitsubishi Heavy Industries, říkají. Mitsubishi se nyní spojuje s Boeingem a Lockheed Martin a německá vojenská frakce se snaží proniknout do této rostoucí aliancí.

Japonská pomoc je pro Boeing obzvláště důležitá, protože nákupy japonských leteckých společností ji udržují nad vodou, tvrdí japonské zdroje. Bude zapotřebí další pomoci. Vzhledem k tomu, že Boeing čelí globálnímu „stigmatu“ kvůli letadlům typu 737.

Nyní nám zdroje Pentagonu říkají, že jejich vyšetřování nedávné havárie letounu Boeing 737 Ethiopian Airlines ukazuje, že byla provedena dálkovým únosem francouzské a německé tajné služby. Francouzi a jejich němečtí páníčkové byli schopni zabít úředníky OSN, kteří pracovali proti francouzským zájmům v Africe, a zároveň pomohli prodeji letadel Airbusu tím, že zničili pověst svého konkurenta Boeingu.

Faktem je, že nyní v důsledku této havárie, Boeing odstraňuje zařízení pro dálkové řízení zneužitelné pro únos ze všech svých letadel, zatímco letadla Airbus toto vybavení mají stále instalované.

„Svět potřebuje Čínu a Japonsko, aby zintenzívnily prolomení duopolu Airbus-Boeing,“ tvrdí zdroje Pentagonu. „Letadla budou nyní certifikována nejen americkou FAA, ale i ve shodě s EU a Čínou na ochranu veřejnosti,“ dodávají.

[wp_ad_camp_2]

Americká armáda se také připravuje na distancování se od „nafoukaných a chamtivých“ amerických výrobců vojenského vybavení. „Turecko může být odměněno za to, že stojí o ruskou protiletadlovou obranu S-400 a může uzavřít dohodu o koupi letadel 5. generace Suchoj Su-57, namísto předražených krámů F35 od firmy Lockheed,“ poznamenávají dále zdroje. „Suchoj může být prodán dále Indii, Číně, Íránu, Venezuele a dokonce Saúdské Arábii, až opustí petrodolar,“ pokračují.

Tento týden budou v Izraeli všeobecné volby, a připomínáme občanům Izraele, kteří to stále nepochopili: Benjamin Netanjahu pracuje pro ty samé nacisty, kteří prováděli holocaust a zápalnou oběť Molochovi (Ba’al, Set, Satan, atd.), aby byli Aškenazi Židé nuceni opustit jejich evropské domovy a odejít do Izraele. Izraelci mají na výběr: mohou učinit mír podle svých vlastních podmínek a přijít s řešením dvou států, nebo mohou čelit válce proti spojeným silám Turecka, Íránu, Sýrie, Jordánska, Iráku, Libanonu a Kataru. Připomínka těm pověrčivým fanatikům, jejichž mysl je stále pod kontrolou: Americká armáda nebude bojovat za obranu nečestného státu, ve který se Izrael zvrhl. Probuďte se a čelte realitě. Je konec; je čas začít nový věk.

Existuje mnoho znamení, že tento nový věk již začal. Například návštěva čínského prezidenta Si-Tinpinga, která mění pravidla hry, vyústila v dohodu mezi bankou BIS (centrální bankou centrálních bank) a Čínou o uznání asijského zlata jako měny. Asiaté ovládají asi 85 % známého zlata na světě, ale většina z tohoto zlata byla zařazena na černou listinu ze západního finančního systému již od Nixonova šoku z roku 1971 (zrušení zlatého standardu). Reintegrace tohoto zlata do světového finančního systému bude činit obrovský přesun finanční síly od Rothschildů a dalších.

[wp_ad_camp_2]

V souvislosti s tímto vývojem, mexické zdroje uvádějí, že na setkání mexického miliardáře Carlose Slima a japonského císaře Naruhito, o kterém nás minulý týden informoval zdroj z NSA, se mělo probrat založení nezávislé mexické centrální banky. Mexický prezident Andres Manuel Lopez Obrador (AMLO) zřizuje ve spolupráci s Carlosem Slimem Aztéckou banku, aby obcházel stávající bankovní systém a rozdělil sociální dávky přímo chudým.

Stojí za zmínku, že Itálie se také snaží znárodnit svou centrální banku a zabavit své zlato. Následovat bude mnoho dalších zemí.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.