Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Tajné společnosti a manipulace lidstvem. Díl 2.

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, v tomto článku vám ocituji několik odstavců z velmi zajímavé knihy s názvem: Tajné společnosti – válka svobodných zednářů. Knihu napsal německý autor Jan Udo Holey, známý spíše pod pseudonymem Jan van Helsing. Kniha je psaná formou rozhovoru se svobodným zednářem vysokého stupně.

Helmut Kohl byl podle mých rešerší nejvyšším zednářem, který kdy v Německu zastával politickou funkci. Je známo, že na veřejnosti často vystupoval se zednářkými symboly a prováděl zednářská gesta. Můžete k tomu něco říct?

Helmut Kohl měl za úkol odstranit stávající struktury a připravit půdu pro příchod NWO. To se mu také povedlo. Při všech zákulisních jednáních měl mezinárodní podporu. Je to (byl) velmi schopný muž, který v životě podal neuvěřitelný výkon korunovaný obrovským úspěchem, za nějž však nikdy nebude věřejně uznán. Za své politické umění nikdy nedostane ocenění, neboť musí jako zednář zůstat v pozadí a nakonec zmizí v propadlišti dějin. Udělal něco, co otřáslo základy Evropy i celé zeměkoule. Je pozoruhodné, co všechno tento obratný člověk ve světě dokázal.

Mohlo by dojít ke sjednocení Německa s jeho původním východním územím? 

K tomu dojde, proces ještě není uzavřen. Kohl nemohl udělat nic, co by bylo v rozporu s mezinárodním právem. V oučasnosti je právní situace Německa nevyjasněná, proto se v příštích letech bude něco dít.

Nejprve je třeba oslabit současné kapitalistické struktury, privatizovat celé národy a pak opět zavést určitý druh socialismu, což je teď úkol Angely Merkel. Je třeba říct, že si vede úspěšně.

Jaký je její úkol?

Celé sjednocené Německo je zprivatizované, skládá se jen z podniků a společností nejrůznějších právních forem a množství agentur. Všechny dřívější státní instituce se přeměnily v jakési prapodivné útvary v soukromých rukách, jež nejsou dlouhodobě udržitelné. Paní Merkel dosáhla toho, že celý peněžní a bankovní systémspočívá na důvěře, kteou lze manipulovat. Stát dal jasně najevo, že už nemá žádné peníze a penzijní fondy jsou vyčerpané, takže země už není schopna plnit svou funkci. Všechno se zprivatizovalo, banky získaly velký vliv a důvěru obyvatel do okamžiku, kdy zbankrotovaly a nebyly a nebyly schopné existence. Stát, který byl sám bez peněz, banky finančně podpořil, aby se mohly postavit na nohy! Všechno Všechno to se Merkel podařilo naservírovat národu! A lidé jí na to bez jakéhokoliv pobouření skočili, nedošlo k žádné panice a systém funguje vesele dál! Můžeme tedy vykročit do budoucnosti s nadějí a optimismem. Vidíme, že najednou se znovu všechno znárodňuje, a formou jakéhosi „soft socialismu“ jdeme vstříc novému světovému řádu.

Je Angela Merkel členkou nějaké ženské lóže?

Mám za to, že ano. Nebo alespoň její poradci musí být zednáři, protože bez naší podpory by to nedokázala.

Zmínil jste, že Německo má nevyjasněnou právní situaci. Mohl byste to prosím trochu rozvést?

Ale ano. Od znovusjednocení Německa nemáme platnou ústavu (pouze Grundgesetz = Základní zákon). Země nemá trestní právo ano zákony proti narušování pořádku a soudci s tím mají pochopitelně spoustu problémů. Znám některé právní případy, když nedošlo k výměře trestu jen proto, že na to chyběly právní podklady. Když neexistuje zákonm nemůžete prosces ani vyhrát, ani být potrestán.

Vy považujete evropskou myšlenku za dobrou? Dnes ji v podstatěě nikdo nechce. Bývalý komisař EU a člen Bilderbergu Jean Claude Juncker jednou popsal, jak se prosazují evropské zákony, přestože je nikdo nechce: „Usneseme se na něčem, předneseme to ostatním a nějaký čas vyčkáváme, jestli se něco stane. Když kolem toho  nevznikne žádný velký povyk – povstání nebo něco podobného, protože většina nemá tušení o tom, co se právě rozhodlo – pak pokračujeme hezky krok za krokem, dokud už není cesty zpátky.“ 

Z evropské myšlenky nemám zrovna dobrý pocit, jsem tělem i duší Němec. Nemá však smysl stavět na národním uvědomění či vzpomínkách. Musíme žít ve velké společnosti a i v jejím rámci si můžeme zochovat svou národní identitu.

Jak je možné, že moc mají i územní centrální banky?

Mají ji, protože rozdělují peníze a jsou součástí monetárního systému. Ale hodí se také k manipulaci lidí. Kontrola – nad čímkoliv – je vždy na prvním místě: to je plán, to je NWO. Pokud byste dnes chtěli zjistit místo pobytu nějaké osoby, nepůjdete na úřad pro evidenci obyvatel, protože lidé, protože lidé, kteří chtějí nepozorovaně zmyzet, se nebudou chodit nikam hlásit. Ani policie tuto cestu nepoužívá. Nejjednodušší to je přes zdravotní pojišťovnu a územní centrální banky. Každá banka vždy ví, kde se nachází majitel její platební karty a co dělal s panězi. Tyto údaje se nesmí sdělovat policii, protože se nedají použít u soudu, ale policie k nim stejně má přístup. Vím to, protože jsem tam pracoval. Banky mají počítačové systémy, jež mohou sledovat lidi. Velké banky jako např. FED se zajímají o peníze, a ne o své klienty, proto jsou důležité právě územní banky. Po pádu bývalého Sovětského byla nově vzniklá země donucena zřídit síť těchto institucí, aby byl celý národ pod dohledem. Teprve pak dostali mezinárodní podporu. Tak to zkrátka chodí …..

 

Zdroj: JAN VAN HELSING, Tajné společnosti – válka svobodných zednářů. ANCH BOOKS, 2013, 1. vydání

 

[wp_ad_camp_1]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál