…..je zcela zásadní dnes hovořit o skutečnostech, které se neobjeví v žádných médiích a také na alternativních webech….

12:27

[wp_ad_camp_1]

 

Mimo jiné nepochopitelné dění ve světě, se právě na našem kontinentu přihodilo několik zásadních a důležitých událostí.

Těžce dosažitelné zprávy hovoří o pádu neznámého korábu či jinak řečeno také „předmětu či meteoritu“ neznámého původu. Místa nálezu a incidentu se nacházejí právě na území východního Maďarska. Dle zpráv z určitých „kanálů“ se jedná o pád „mimozemské technologie,“ pravděpodobně sestřelené interdimenzionálními telemetrickými zelenými lasery. Jestli se jedná jen o pád části nebo celého útvaru, nebylo jasně řečeno.

Jisté jsou ale výroky o okamžitém přistání několika letadel z Ruska, které se účastnili ohledání místa a transportu „nějakého předmětu“ do Ruska. O co se přesně jedná, není známo. Tuto událost mám z několika směrů …..

Další nepochopitelný objekt se zřítil do určité části Polska, kde se také dostavily ihned ruské letouny a místo opět ohledaly.

Dle mého názoru se mohlo jednat o sestřelené „lodě“ rasy Android, kterým se podařilo materializovat po průletu teleportačním kanálem a zároveň následným zásahem ničivého paprsku.

Zajímavá je také okamžitá účast Ruska na obou územích míst pravděpodobného zřícení mimozemských lodí.  Je nutné ještě dodat, že místa jsou neprodyšně uzavřena a hlídána speciálními jednotkami. Zprávy jsou zařazeny do kategorie největšího utajení …..

Čili: RED TOP SECRET

Napsal tm

Prosím o strpení, další část článku napíši až k večeru, musím súrně odejít. Děkuji za pochopení. Bude mít nadpis MATRIX KOLABUJE …..

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.