;

…..je zcela zásadní dnes hovořit o skutečnostech, které se neobjeví v žádných médiích a také na alternativních webech….

12:27

 

Mimo jiné nepochopitelné dění ve světě, se právě na našem kontinentu přihodilo několik zásadních a důležitých událostí.

Těžce dosažitelné zprávy hovoří o pádu neznámého korábu či jinak řečeno také „předmětu či meteoritu“ neznámého původu. Místa nálezu a incidentu se nacházejí právě na území východního Maďarska. Dle zpráv z určitých „kanálů“ se jedná o pád „mimozemské technologie,“ pravděpodobně sestřelené interdimenzionálními telemetrickými zelenými lasery. Jestli se jedná jen o pád části nebo celého útvaru, nebylo jasně řečeno.

Jisté jsou ale výroky o okamžitém přistání několika letadel z Ruska, které se účastnili ohledání místa a transportu „nějakého předmětu“ do Ruska. O co se přesně jedná, není známo. Tuto událost mám z několika směrů …..

Další nepochopitelný objekt se zřítil do určité části Polska, kde se také dostavily ihned ruské letouny a místo opět ohledaly.

Dle mého názoru se mohlo jednat o sestřelené „lodě“ rasy Android, kterým se podařilo materializovat po průletu teleportačním kanálem a zároveň následným zásahem ničivého paprsku.

Zajímavá je také okamžitá účast Ruska na obou územích míst pravděpodobného zřícení mimozemských lodí.  Je nutné ještě dodat, že místa jsou neprodyšně uzavřena a hlídána speciálními jednotkami. Zprávy jsou zařazeny do kategorie největšího utajení …..

Čili: RED TOP SECRET

Napsal tm

Prosím o strpení, další část článku napíši až k večeru, musím súrně odejít. Děkuji za pochopení. Bude mít nadpis MATRIX KOLABUJE …..

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.