Český zlatý poklad přestal skoro existovat v letech 1997 a 1998. Tehdy byl guvernérem České národní banky (ČNB) Josef Tošovský a pod jeho vedením poklad bankéři prodali do ciziny. Dodnes si nad tím někteří odborníci klepou na čelo, protože zlato se prodalo v době, kdy byla jeho cena na dlouhodobém minimu.

Na český zlatý poklad se začali v roce 1918 skládat téměř všichni občané nově vzniklého Československa. Každý dal, co mohl, aby naše konečně svobodná země, měla svůj vlastní zlatý poklad. Po rozdělení Československa v roce 1992, byl zlatý poklad rozdělen mezi Českou a Slovenskou republiku poměrem 2:1. Česku tedy připadlo 69,5 tuny zlata z československého národního pokladu a poměrná část historických, vzácných zlatých mincí.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Myslíte si, že je náš národní poklad dodnes bezpečně uschován v trezoru České národní banky? Nebo, že by za těch 22 let od rozdělení republik zvětšil? Musíme vás zklamat… V roce 1998 totiž tehdejší guvernér ČNB Josef Tošovský bez toho, že by byla celá věc zveřejněna, nebo nějak diskutována, (ačkoli se jednalo o zlato patřící celému národu), prodal 56 tun zlata z našeho Národního zlatého pokladu a velkou část zlatých mincí Německu, za německé státní dluhopisy!

Takže když se dnes občas otevřou dveře trezorů ČNB, máme možnost si prohlédnout ubohé zbytky našeho zlatého národního pokladu – zbyla pouze 1/8. Mockrát “děkujeme” Tošovský…

zdroj: 9

Tak není pochyb, že čeští guvernéři ČNB (která není česká) jsou poskoci Rothschildovi a sluhové bankéřů ze City of London. A proč Německu? No to je nejvěrnějším vatikánským sluhou.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.