Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 3.8.2Q2Q

Sionisté budou mít bojový den v případě neexistence dohody o restartu světové ekonomiky. Zahajují válku mezi Čínou a USA, propagují svůj podvod s pandemií, očkováním a způsobují problémy po celém světě. Pokud je chceme jednou a navždy porazit, musíme si uvědomit, že jednáme s nepřítelem, který jedná podle dlouhodobých plánů, v některých případech i stovky let.

Nejnovějším příkladem je probíhající podvod s Covid-19 vakcínou. Britská služba MI6 sdělila:

Podvod Covid-19 byl vystopován zpět v dokumentu Světové banky z roku 1978. Je to forma Eugeniky, která zahrnuje OSN a její orgány.“

 

 

Podíváte-li se na mapu světa tzv. případů Covid-19 na tomto odkazu, všimnete si, že jde v podstatě o chorobu postihující monoteisty kontrolované země (včetně tajných kolonií Indie a Japonska). Většině Afriky se podvod vyhýbá stejně jako většině východní Asie. Pokud tedy jde o Eugeniku, jak tvrdí MI6, zdá se, že cílem podvodu jsou hlavně lidé evropského původu.

Zdroje z Lóže P3 říkají, že kampaň Covid-19 se prohloubí, dokud nebude dosaženo dohody o vytvoření „Světové republiky.“ Zapojení lóže P3 je jistě snadnější zjistit v Japonsku a Koreji, kde jsou všechny pozitivní výsledky vysledovány buď v křesťanských sektách (P3) nebo v zajišťovacích fondech chazarské mafie.

Proto je znepokojivé, že farmaceutickým společnostem je přiznána imunita v případě, že jejich „vakcíny“ způsobí újmu. „Je to jedinečná situace, kdy my jako firma prostě nemůžeme riskovat, že do čtyř let bude vakcína vykazovat vedlejší účinky,“ řekl Ruud Dobber, nejvyšší výkonný pracovník společnosti AstraZeneca.

Navíc statisticky nemožná převaha Covid-19 mezi politiky, celebritami atd. svědčí o tom, že elity jsou instruovány, aby hrály koronavirové divadlo a udržovaly tak ovce ve strachu. Existuje samozřejmě také další aspekt – Bílé klobouky, které používají koronavirus jako záminku pro velké čistky od satanistů. Ale to je pouze část příběhu.

Dalším velkým tématem, které protlačují sionisté, je stupňující se konflikt mezi USA a Čínou. Propaganda Ministerstva zahraničí USA tlačí dokument známý jako „Tajná řeč generála Chi Haotiana“, který tvrdí, že obsahuje tajné čínské plány na invazi do USA, zabíjení žen a dětí a použití biologických zbraní.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Opak je samozřejmě pravdou, protože každý, kdo četl Projekt nového amerického století, ví, že sionistický režim předvádí biologickou válku proti konkrétní rase nebo etniku jako „užitečný politický nástroj.“ Sionisté se také zmocnili neslavné japonské jednotky biologického válčení 731 a od té doby vyvíjejí biologické zbraně. Bylo to dobře zdokumentováno například během korejské války, kde používali biologické válečné prostředky, jako např. insekticidy. Od 11. září vybudovali výzkumné ústavy biologického boje po celém světě, včetně Wuhanu v Číně.

Antičínským roztleskávačem je americký sionistický ministr zahraničí Mike Pompeo, který říkal věci jako:

„Staré paradigma slepého jednání s Čínou selhalo.“ Nesmíme v tom pokračovat. Nesmíme se k tomu vracet,“ a „Pravda je taková, že naše politika – a politika ostatních svobodných národů – vzkříšily čínskou ekonomiku, která selhala, jen proto, abychom viděli Peking, jak hryže mezinárodní ruce, které jej živily.“

Američané také zažili ošklivý šok během své poslední provokační expedice do Jihočínského moře. Zásadní čínská zpráva, nedostupná a nezmiňovaná západními médii, a přeložená analytikem z Hongkongu – Thomasem Wingem Polinem, je nezbytná pro pochopení kontextu.

Zpráva se týká elektronických letadel USA Growler, která byla zcela vyřazena z činnosti elektronickými rušicími zařízeními umístěnými na ostrovech a útesech v Jihočínském moři.” https://www.zerohedge.com/geopolitical/escobar-heart-matter-south-china-sea

Zranitelnost americké elektroniky byla také nedávno zneužita Rusy, kteří americkou válečnou loď Aegis v Černém moři proměnili v sedící kachnu, která klidně mohla být potopena válečnou lodí z 19. století.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdá se, že sionisté také využívají boje s počasím ve snaze rozbít čínskou přehradu Tři soutěsky. Pokud se přehrada rozlomí, zaplaví 400 milionů Číňanů a zabije nejméně 500 000 lidí. Ti, kdo takové zbraně používají, si však musí uvědomit, že Čína by se pomstila tím, že by udělala něco jako „pofoukání“ Yellowstonského sopečného kráteru.
https://www.zerohedge.com/geopolitical/rumors-structural-faults-chinas-three-gorges-dam-could-be-verge-collapse

Číňané v poznámce o „strukturálních změnách“ zmiňují „stažení USA z globálních záležitostí a vzdání se odpovědnosti“ a „pandemie COVID-19 je pravděpodobně první globální krizí za více než století, v níž vůbec nikoho nenapadne hledat nějaké vůdcovství Spojených států.“
http://www.xinhuanet.com/english/2020-08/02/c_139259170.htm

V každém případě, navzdory veškerým sporům mezi režimem prezidenta USA Donalda Trumpa a Číňany, vstupuje nyní svět do éry, ve které ani USA, ani Čína nebudou dominovat. Je tomu tak proto, že jak americký vojensko-průmyslový komplex, tak i asijské tajné společnosti, které stojí za Čínou, si uvědomují, že oba čelí společnému nepříteli: chazarské mafii- tj. sionistům.

Situace, jíž americká vládní správa čelí, je hanebně nečistá. Svět si toho je vědom, a proto je sionistickým otrokům známým jako Američané zakázáno navštěvovat většinu zemí, včetně sousedů a údajného spojence Kanady, údajně kvůli „Covid 19“. S výjimkou Velké Británie mohou Američané nyní navštívit jen několik zemí v Karibiku a východní Evropě, jako jsou Bělorusko a Ukrajina.

Skutečným důvodem, proč je Američanům zakázáno cestování, je to, že režim amerického prezidenta Donalda Trumpa znárodnil Federální rezervní systém. To znamená, že v USA mohou vytvářet peníze z ničeho a předávat je přímo americkým občanům a korporacím. Tyto peníze však nelze, až na několik výjimek, použít mimo USA. To znamená, že Američanům je většina světa zapovězená, z části proto, aby jim zabránili vzít si své ničím nekryté dolary a utrácet je mimo USA.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Uvnitř USA se Trumpovi lidé snaží těžit z místních šampiónů, jako jsou Tesla, Amazon.com Inc., Apple Inc., Alphabet Inc. Google, Facebook Inc. a Microsoft Corp., a pokusit obnovit jejich ekonomiku. Problém je v tom, že 40 let deindustrializace a největší dluh v historii lidstva nelze vyřešit krátkodobými injekcemi do několika amerických společností. To platí zejména, když si uvědomíte, že žádná z těchto společností toho ve skutečnosti uvnitř USA moc nevyrábí.

Místo toho tyto společnosti poškozují americké hospodářství tím, že používají srandovní peníze generované FEDem na nákup desítek podniků, které by se mohly pro tyto giganty stát konkurenty. Jinými slovy, takzvaná pandemická reakce uzavírá desítky tisíc skutečných podniků a soustřeďuje bohatství a moc do několika high-tech oligopolů ovládaných chazarskou mafií.

Rostoucí nerovnost bohatství uvnitř USA také vytváří obrovskou sociální nestabilitu. Během posledních 48 hodin došlo k výbuchům násilí ve velkých městech, jako jsou Seattle, Portland, Atlanta, Chicago, New York, Los Angeles, Oakland, Louisville, Austin a Richmond. V této chvíli jsme svědky trvalých protestů a nepokojů téměř dva měsíce a vypadá to, že chaos jen tak nezanikne. http://endoftheamericandream.com/archives/americas-major-cities-are-being-turned-into-war-zones-and-it-is-not-going-to-end-in-november

Skutečnost, že až 40% amerických podniků a jednotlivců neplatí půjčky ani nájemné, je známkou, že se věci zhoršují, než by se lepšily. Je smutné poznamenat, že situace již dospěla do stavu, kdy 30 milionů Američanů nemělo v posledním týdnu dostatek jídla.
https://www.msn.com/en-us/finance/markets/almost-30-million-in-us-didn-e2-80-99t-have-enough-to-eat-last-week/ar-BB17ldBN

Symptomem hyperinflace, která přichází do USA, je to, že se země potýká s nedostatkem mincí. Argentina měla stejný problém, když měla hyperinflaci, protože roztavené mince měly větší hodnotu, než byla jejich nominální hodnota. Můžete si být jisti, že někdo podniká a roztavuje drobné atd. a prodává kov. Když to takhle půjde dál, brzy budou kradeny poklopy šacht.
https://www.zerohedge.com/personal-finance/americas-coin-shortage-getting-worse

 

[wp_ad_camp_2]

 

Města jako New York, Los Angeles a San Francisco už nezvládají sběr odpadů. Jejich ulice se plní vyhozenými jehlami, lidskými výkaly a feťáky.
https://newyork.cbslocal.com/2020/07/29/trash-collection-nyc-sanitation-department-budget-cuts/

Jak sdělují zdroje MI6, domácí zmatky a mezinárodní chování způsobují, že „USA jsou nyní vnímány jako nečestný stát.“ Skutečnost, že i blízký spojenec, jako je Spojené království, tajně vnímá USA jako nepoctivý stát, znamená, že nové světové sankce proti americkým představitelům jsou jen otázkou času. Například podle OSN byl atentát na íránského generála Qasema Soleimaniho „protiprávným“ a „ svévolným zabitím“. Obzvláště když podle zjištění OSN neexistuje důkaz, že Soleimani plánoval hrozící útok na Spojené státy nebo jeho personál. https://www.zerohedge.com/geopolitical/us-blasts-un-whitewashing-terrorists-calls-soleimani-bloodiest-terrorist-world

Americké zdržování bankrotu nadále vytváří vakuum na světové scéně, které připravuje půdu pro různé regionální války. Největším (nebezpečím) je Turecko, které se intenzivně snaží vytvořit nový chalifát a směřuje ke střetu s Francií, Egyptem a Ruskem. V této souvislosti náhlé hospitalizace králů Kuvajtu a Saúdské Arábie naznačují, že bitva o Blízký východ a jeho ropné zdroje graduje. https://www.zerohedge.com/geopolitical/message-turkey-france-egypt-conduct-joint-naval-exercises-mediterranean
https://www.straitstimes.com/world/middle-east/elderly-rulers-of-oil-rich-saudi-arabia-kuwait-in-hospital

Informátoři z tureckých zpravodajských služeb nás kontaktovali, aby vysvětlili, že turecký premiér Recep Erdogan je kryptosatanista předstírající, že je muslim. Jako důkaz poukazují na to, že Turecko podporuje „terminator seeds“ (geneticky modifikované osivo, která není schopno dalšího množení) a turecké milice (podporované také Tel Avivem) jsou zapojené do obchodování s orgány.
https://www.zerohedge.com/geopolitical/syrian-army-uncovers-organ-trading-hub-turkish-backed-militants-southern-idlib

Erdogan právě proměnil chrám Hagia Sophia zpět v mešitu v rámci své role v muslimsko/křesťanské válce.
https://www.rt.com/news/494407-turkey-hagia-sophia-mosque/

Je zajímavé si všimnout, že Erdoganův takzvaný nepřítel libyjský válečník Chalifa Haftar je údajně také agentem Mossadu. Zřejmě pracují na provokaci proti ruské vojenské přítomnosti na Středním východě. „K intrice se přidávají paralelní tvrzení, že Írán – izraelský přísežný nepřítel v této oblasti – také poskytoval Haftarovi vojenskou pomoc ve své kampani za svržení vlády OSN národní dohody (GNA) v Tripolisu,“

 

[wp_ad_camp_2]

 

https://www.blacklistednews.com/article/77612/new-reports-suggest-libyan-warlord-khalifa-haftar-is-working-with.html

Probíhající střet mezi Egyptem a Etiopií kvůli etiopské přehradě, kterou staví na Modrém Nilu, který představuje zdroj 80% egyptské vody, by se také mohl proměnit v prudkou regionální válku.‘
https://www.zerohedge.com/markets/quarter-all-household-income-us-now-comes-government

Zajímavé je, že Rusové reflektují na tento sionistický pokus o zapojení své země do jakési „Magogové“ války na Středním východě. Z našich ruských zdrojů získáváme zejména zprávy o hněvu proti „agentovi Mossadu Zeev Putin“ kvůli plánům na říjnový očkovací režim.

https://www.zerohedge.com/health/russia-expects-its-1st-covid-19-vaccinations-begin-october-amid-global-skepticism
https://isaak-rozovsky.livejournal.com/262181.html

Ruské zdroje FSB tvrdí, že Mossad jim řekl, že „degradoval“ dva ze svých agentů, Vladimir (Zeev) Putin a Ksenia Sobchak (Putinův určený oponent). Pokud je to pravda, očekávejte na podzim něco podobného s Putinem.

V každém případě, dokud nebude oznámen nový finanční systém a dokud nebude obnovena poválečná světová architektura, budou sionisté neustále naplňovat vakuum svými kriminálními spiknutími.

Nejnovější na této frontě je, že práce na novém systému se začnou z kraje září. Můžeme tedy doufat v pěkné říjnové překvapení?

Pro tadesco přeložili tereza a jm | Zdroj: benjaminfulford.net

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.