Nick Karl, vědec z firmy Pfizer: „Když je někdo přirozeně imunní – tedy když prodělal COVID – má pravděpodobně více protilátek proti viru… Když virus skutečně dostanete, začne vaše tělo vytvářet protilátky proti větší intenzitě viru… Takže vaše protilátky jsou v tomto okamžiku pravděpodobně lepší než očkování [proti COVID].”

Chris Croce, vedoucí vědecký pracovník firmy Pfizer: „Jste chráněni déle,“ jestliže máte přirozené protilátky proti COVID ve srovnání s vakcínou proti COVID.

Croce: „Pracuji pro zlou korporaci… Naše organizace je řízena z COVID peněz.”

Rahul Khandke, vědecký pracovník firmy Pfizer: „Pokud máte vytvořené COVID protilátky, měli byste být schopni prokázat, že je máte vytvořené.”

Projekt Veritas dne 4.10.2021 zveřejnil čtvrté video v rámci své vyšetřovací série o COVID vakcínách, které odhalilo tři představitele Pfizeru připouštějící, že přirozené protilátky vedou ke stejné, ne-li lepší ochraně proti viru ve srovnání s vakcínou.

Nick Karl, vědec, který se přímo podílí na výrobě vakcíny proti COVID ve firmě Pfizer, řekl, že přirozená imunita je účinnější než samotná vakcína, na které pracuje a kterou Pfizer vyrábí.

„Když je někdo přirozeně imunní – tedy když prodělal COVID – má pravděpodobně více protilátek proti viru… Když virus skutečně dostanete, začne vaše tělo vytvářet protilátky proti větší intenzitě viru… Takže vaše protilátky jsou v tomto okamžiku pravděpodobně lepší než očkování proti COVIDu,“ řekl Karl. Nicméně stále věří, že očkovací nařízení jsou pro společnost pozitivní.

„Město [New York] potřebuje očkovací karty a vše s tím související. Je to celé jen o tom, udělat to pro neočkované lidi natolik nepohodlné, že si řeknou: „Sakra. Jdu tam teda taky.“ Chápete?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Další představitel Pfizeru, vedoucí vědecký pracovník Chris Croce, potvrdil Karlovo tvrzení o derivátu protilátek pro COVID imunitu:

Novinář z Veritas: „Jsem tedy dobře chráněný [s protilátkami]?”

Chris Croce, vedoucí vědecký pracovník z firmy Pfizer: „Jo.”

Novinář z Veritas: „Tak dobře jako s vakcínou?”

Croce: „Nejspíš víc.”

Novinář z Veritas: „Jak to? Jako o kolik víc?”

Croce vyjádřil zděšení nad směřováním a morálním kompasem jeho společnosti.

Novinář z Veritas: „Tak co se stalo s léčbou monoklonálními protilátkami?”

Croce: „Bylo odloženo stranou.”

Novinář z Veritas: „Proč?”

Croce: „Kvůli penězům. Je to odporné.”

Croce: „Stále mám pocit, že pracuju pro zlou korporaci, protože nakonec jde vždycky o zisk. Chci říct, že jsem tady, abych pomáhal lidem, ne vydělával miliony a miliony dolarů. Chci tím říci, že je to morální dilema.”

Novinář z Veritas: „Nejsou to spíše miliardy a miliardy?”

Croce: „Snažím se být taktní.”

Novinář z Veritas: „Ne, rozumím vám. Já vám rozumím. Chci jen říct, že vás na tom ale stejně ještě potrápím.”

Croce: „Naše organizace je teď v podstatě řízena z COVID peněz.”

Třetí vědec z Pfizeru, Rahul Khandke přiznal, že jeho společnost požaduje, aby její zaměstnanci tajili informace před veřejností.

„Jsme vychováni a učeni říkat, že vakcína je bezpečnější než skutečné protilátky získané po onemocnění COVID. Upřímně, museli jsme o tom uspořádat mnoho seminářů. Nemáte představu. Musíme tam sedět hodiny a hodiny a poslouchat, jak… jak o tom nesmíme mluvit s veřejností,“ řekl Khandke.

Khandke také naznačil, že důkaz o protilátkách je na stejné úrovni jako důkaz o očkování.

„Pokud máte vytvořené COVID protilátky, mělo by být prokazatelné, že je máte vytvořené,“ sdělil.

Projekt Veritas vydá v blízké budoucnosti další nahrávky z firmy Pfizer.

Přeložila jana | Zdroj: Project Veritas

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.