Politik made in USA je v ČR soukromě, přitom proklamuje ve sněmovně, podepisuje deklarace, lobuje za vydání hackera, plive na Rusko, opěvuje NATO a lokajové jásají! A propos, irácké zbraně ještě hledáte,nebo jste tu ropu už našli?

[wp_ad_camp_2]

Třetí nejvýše postavený americký politik se v naší sněmovně v rámci soukromé návštěvy vskutku vyznamenal, tak třeba: „Česká a americká armáda se snaží bok po boku zajišťovat mír ve světě,“ řekl a připomněl nasazení českých vojáků v misích vedených USA v Afghánistánu a v Iráku.

Nerad bych moc prudil, ale ty Saddámovy zbraně hromadného ničení ještě v rámci mírotvorby hledáte, nebo jste už tu ropu našli?Nebo měl vznešený pán na mysli spíše bombardování Bělehradu, Libye či okupaci Sýrie?

Ocenil také pondělní rozhodnutí české vlády vyhostit tři ruské diplomaty jako výraz solidarity po chemickém útoku nervově paralytickou látkou novičok ve Velké Británii… „Pro české lidi není neznámý ruský vliv, ať už je to pod maskou útlaku nebo násilných změn. Rusko porušilo mezinárodní normy svou agresí proti našim nejbližším spojencům ve Východní Evropě a více skrytě šíří dezinformace, angažuje se v kyberútocích, ovlivňuje demokratické volby po celé Evropě, stejně jako to činilo ve Spojených státech. Rusko nesdílí naše zájmy ani naše hodnoty. O co se snaží, je podkopání těchto hodnot. Musíme vidět, co to vlastně znamená – pokus zasít nesoulad mezi naše národy, rozdělit spojence a destabilizovat demokratické instituce.“

Takže důkazy o ovlivňování voleb po celém vesmíru (nebo minimálně v naší galaxii) Putinovými všemocnými hackery už jsou dostupné? Stejně tak je již vyšetřeno a dokázáno otrávení agenta Ruskem, o jehož vině je (stejně jako u sestřeleného letu MH17 nad Ukrajinou) od prvního okamžiku neomylně přesvědčena drtivá většina EUSSA potentátů, našich mediálních i politických lokajů? Nebo zkrátka, když jsou Mayová, Johnson nebo USA (NATO) prostě přesvědčeni a rozhodli o viníkovi předem, tak důkazů není třeba? To je to kritické myšlení svobodomyslných demokratů?

[wp_ad_camp_2]

„Návštěvu v Česku naplánoval jako soukromou návštěvu. Část jeho programu je proto neveřejná.“

Krásná soukromá návštěva. Kdyby byla oficiální, tak ho snad „demokratický blok“ vystaví na pódiu na Staromáku s Jirkou Drahošemz (se)hnutí Nevím, strejdou Bradyma Peťou Pithartem. Mirka Němcová by se dojímala se soudruhem Fialoua Jirka Pospíšil by je lanařil do (po)TOPky. Nebo by mu státní ČT věnovala živý vstup pro proslov k občanům ČR v hlavním vysílacím čase za Dvořákova salutování a ujišťování o transparentnosti a objektivitě?

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.