AKTUALIZACE 19:54 OBNOVENÍ VIDEA A LINK NA VIDEO PŮVODNÍ, KTERÉ NEFUNGOVALO, BYLO SMAZÁNO…..od našich korespondentů jsme dostali zajímavé zprávy. Opět byl teror nastolen na odlákání pozornosti od žlutých vest????

12:27

Zde se můžete podívat na špatnou synchronizaci MAKARONA a pravděpodobně zaplaceného teroristy, který možná měl za úkol odlákat pozornost lidí. Alespoň je vidět, jak velcí primitivové řídí dnešní společnost.

Nemám přístup na facebook, nikdy jsem tam nevlezl, a proto se nemohu na celou záležitost dopodrobna podívat…..

Myslím si, že by v prvé řadě měli zavřít jako největšího teroristu P-REZIDENTA a potom následně celý jeho ansámbl zločinců, pokud tato zpráva je skutečností….

 

VIDEO FACEBOOK: https://www.facebook.com/vilbois.pascal/posts/10218411781076620

 

Pokud by vám nefungovalo původní video, nahráli jsme pro Vás na YouTube kopii, kterou můžete najít ZDE.

Je ale bez zvuku a francouzského komentu. Tak to vypadá, když si někdo něco připravuje dopředu.

 

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Francouzská policie a hlavně německá policie jsou datováni o tom, že terorista, který provedl útok, dostal telefonicky pravděpodobně nařízení z Německa. Krátce před útokem. Že by do toho byla zapletena také MAKRELA????? To je ale pouze a jenom můj názor (s tou treskou), však rozumíte….

Policie v obou státech marně pátrá po zločinci jménem CHERIF CHEKATT, který z místa činu odejel taxíkem a potom někde zmizel…..!!!!!?????

 

 

Jedná se tedy pravděpodobně o připravený akt, který má vést ke stavu nouze či výjimečnému stavu, aby se MAKARON udržel v pozici P-REZIDENTA. Chápete konečně, co zde na nás připravili?????

tm

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud ovládáte němčinu, je možné si přečíst něco i zde:

https://deutsch.rt.com/europa/80972-attentater-von-strassburg-weiter-auf/

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.