Podľa informácií z médií sa americké vojenské cvičenie „Europe Defender 2020“ konalo od januára do júna 2020. Oficiálne malo cvičenie, na ktorom sa podieľali aj britskí vojaci, slúžiť na nácvik presunu vojenských divízií do východnej Európy. Nemecko malo slúžiť ako „uzol“ pre presun vojsk.

Podľa informácií išlo o najväčší presun vojsk v Spojených štátoch za posledných 25 rokov. Celkovo je teraz asi 40 000 vojakov v Belgicku, Holandsku, Nemecku a Poľsku. Už minulý rok, ale častejšie v januári tohto roku, sa na prepravu, vykládku a distribúciu nespočetného množstva vojenskej techniky do Bremerhavenu používali obrovské nákladné lode.

Podľa informácií z médií bolo cvičenie, ktoré malo trvať do júna 2020, zrušené pre „nebezpečenstvo vzniku a šírenia corony.“ Vojenské cvičenia v Bergene a Grafenwöhri boli zrušené, uviedla nemecká armáda. Vojenské cvičenia v Bergene (Dolné Sasko) a Grafenwöhri (Bavorsko) boli zrušené, uviedla nemecká armáda.

V rozpore s tým, čo sa plánovalo, sa ďalšie transporty vojsk a materiálu na východ nesmú uskutočňovať. Rozhodnutie o ukončení cvičenia padlo zo strany Američanov, uviedol hovorca spolkového ministerstva obrany tlačovej agentúry DPA. „Vírus“ je údajne dôvodom spomalenia najväčšieho vojenského cvičenia USA za posledných 25 rokov.

[wp_ad_camp_2]

 

Môže vírus skutočne zastaviť vojenské cvičenie plánované mesiace, ak nie roky vopred? Vojenské cvičenie, ktoré je údajne najväčšie za posledných 25 rokov? Malo by teraz 40 000 vojakov sedieť v ich táboroch a krútiť palcami? Nie je za ukončením cvičenia niečo úplne iné? Je cvičenie trójskym koňom pre okupáciu Európy?

Vojenské cvičenie malo doteraz vlastné logo s textom „Defender Europe 20“. Od 13. marca však USA Army Europe zmenila svoje logo na Facebooku ( https://www.eur.army.mil/DefenderEurope/ ). Logo teraz vyzerá presne ako logo SHAEF americkej armády, založené 8. júna 1942. Iba pozadie loga je teraz modré namiesto čiernej. Inak je totožné s logom SHAEF z roku 1942.

Je pravdepodobnejšie, že americké jednotky pristáli v Európe pod názvom „Defender“ a teraz sa oficiálne predstavili ako SHAEF (Supreme Headquarters Allied Expeditionary Force). Tým pádom už nie je americká armáda len kôli cvičeniu v Európe, ale je nasadená ako okupačná mocnosť. Prečo „vedec“ ZDF Harald Lesch hovorí o „okupácii“?

Ak sú tu USA a Briti ako okupačná mocnosť, aký je ich cieľ? Vzhľadom na udalosti v Bruseli a Berlíne možno vyvodiť iba jeden záver: Trumpove jednotky sú tu, aby nás oslobodili od takzvaného „fašistického“ režimu EÚ a Merkelovej.

Nemecká spolková republika, ktorá je podľa právnych vedcov iba administratívnou štruktúrou a nie suverénnym štátom, je rozpustená a neexistuje. Logickým dôsledkom by potom bolo založenie skutočne zvrchovaného nemeckého štátu, právneho nástupcu Nemeckej ríše. Na túto možnosť sme upozorňovali už v niekoľkých článkoch.

Preložila zuzka | Zdroj:

https://wg.neopresse.com/das-trojanische-pferd-aus-defender-2020-wird-shaef/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.