Stranu NAŠA VLASŤ som sa rozhodol založiť vzhľadom na neutíchajúcu, zlú situáciu v našej vlasti a rovnako aj na vzniknuté okolnosti zanikajúcej strany Vlasť, ktorá sa ocitla v zlej finančnej situácii. Keďže ju nedokázala vyriešiť, musela postupovať zákonným spôsobom a ocitla sa v konkurze. Ja osobne som nikdy nebol členom predsedníctva spomínanej strany, a preto sa viac nebudem k týmto okolnostiam vyjadrovať.

Mojim cieľom je, aby sa súčasťou strany NAŠA VLASŤ stali čestní, nepodplatiteľní a skutočne národne konajúci a mysliaci ľudia. Takí, ktorým nie je ľahostajný osud našej vlasti. Ľudí s týmito charakteristickými vlastnosťami momentálne oslovujem a budem aj naďalej oslovovať, vrátane bývalých členov strany Vlasť.

Viem, že dnes je trendom stranu kúpiť a následne premenovať, ale ja som sa rozhodol ísť už od samého začiatku poctivou cestou zbierania podpisov, pretože len poctivou prácou sa v našej vlasti môže skutočne niečo zmeniť.

Žiaden jednotlivec, pokiaľ nemá podporu spoločnosti, nič nedokáže. Každá idea a snaha o nápravu môže žiť a presadiť sa do praxe len vtedy, ak si ju vezmú ako bremeno na plecia tisíce ľudí a spoločne potiahnu za jeden povraz. Chcel by som sa vopred poďakovať všetkým ľuďom, ktorí sa rozhodnú svojím podpisom podporiť vznik strany NAŠA VLASŤ.

Spoločne to dokážeme.

Zakladateľ strany NAŠA VLASŤ
Maroš Hudák

.
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.