Trump vybírá generála pracujícího pro Bush-Clinton Deep State – Marka Alexander Milleyho, velitele ve FORT HOOD, v Texasu v roce 2012 až 2014, během černé operace pod falešnou vlajkou.

V tuto chvíli lze konstatovat, že se Donald Trump ocitl v ohrožení a byl efektivně vydírán, aby jmenoval nacistického probushovského zrádce a spolutvůrce tzv. teroristického útoku z 11. září Marka Alexandra Milleye předsedou náčelníků generálního štábu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Stalo se tak poté, co Trump oznámil, že jmenuje probushovského, protiíránského kriminálníka z BCCI Williama P. Barra do funkce generálního prokurátora USA.

Trump doufá, že tímto ochrání kriminální rodinu Bushů, zatímco současně bude stíhat Bushovy politické loutky CIA, rodinu Clintonových.

TOTO JE NEPŘIJATELNÉ!

Nyní můžeme konstatovat, že patriotičtí přední vojenští důstojníci zatknou vše, co z Bushovy rodiny zbylo, a to spolu s Clintonovými, Barackem Obamou a všemi jejich poskoky hned, jakmile ŘÁDNĚ (v roce 2000) ZVOLENÝ prezident Albert Gore Jr. z Carthage v Tennessee vyhlásí anulaci protokolu výkonného komisaře pro nouzové situace!

Odkaz: Vlastenecké New York Times mají nyní k dispozici audit prezidentských voleb roku 2000, provedený NASA-NORAD, který jasně dokazuje, že Albert Gore Jr. prezidentské volby v roce 2000 vyhrál, a sice s více než čtyřmiliónovým náskokem lidových hlasů a 324 hlasy Sboru volitelů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Jak bylo ostatně v minulosti uvedeno, v roce 2000 došlo v 19:58 hodin CST k pozměnění výsledků prezidentských voleb v USA prostřednictvím britského satelitu Galileo, a sice na příkaz vycházející přímo z rezidence tehdejšího guvernéra George W. Bushe britskému premiérovi, pedofilnímu Tonymu Blairovi.

Okresní vojenský soud USA pro obvod D. C. následně rozhodl anulovat všechny volby, které se konaly ve 21. století a následovaly po popisovaném volebním spiknutí v roce 2000. Současně tento soud nařídil OKAMŽITOU inauguraci prezidenta Gora do prezidentského úřadu!

přeložil Rosťa | zdroj: 9

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.