…..zajímavý příspěvek jednoho čtenáře tadesca….

01:54

 

Mnozí z vás v posledních 2-3 letech zajisté sledují různé zdroje a odborníky (zejména z oblasti kvantové fyziky), kteří tvrdí a představují nové paradigma myšlení o realitě a způsobu jejího chápání. Dovolím si nést pouze jednu jedinou úvahu nad jejich stěžejním závěrem. Podle těchto odborníků (a já s nimi mj. částečně souhlasím) existuje tzv. Tvůrčí myšlení. Aneb TO, na co zaměřujeme svou pozornost a své myšlenky, TO podporujeme svou energií a v podstatě právě TO tvoříme nebo pomáháme spoluvytvářet v kolektivní realitě, když nic objektivního a navždy daného prakticky neexistuje.

[wp_ad_camp_2]

V pořádku. Přijmu na chvíli bezvýhradně platnost závěrů těchto intelektuálních skupin. A v téže chvíli se nemohu ubránit jednomu zvláštnímu podezření. Proč tito odborníci s tím, co vědí a znají o Tvůrčím myšlení a se svými teoriemi najednou tak široce veřejně vystupují? Vždyť to jsou právě oni, kteří poutají pozornost desetitisíců lidí na sebe a své teorie a své myšlenkové konstrukty. Nepotřebují je náhodou teprve stvořit? A desetitisíce lidí u nás jim je svou pozorností pomáhají realizovat a materializovat, aniž by to třeba tušili nebo chtěli vědomě učinit.

[wp_ad_camp_2]

Co tím chci především sdělit? Pokud někdo tvrdí, že je to naše pozornost a naše myšlenky, které tvoří realitu, a poté strhává pozornost veřejnosti sám na sebe, na své teorie a názory, možná mu jde především o to, aby podpořil sám sebe. Za jakým skutečným účelem tyto vynořující se intelektuální skupiny (v nichž fungují i jednotlivci, které nikde a nikdy veřejně nedohledáte) začaly široce veřejně vystupovat a poutat na sebe pozornost a proč nyní získávají pro sebe naši, mou a vaši energii? Co s ní chtějí skutečně udělat? Jakou svou realitu se rozhodli si zde vytvořit skrze pozornost a myšlení desetitisíců jiných lidí? O materializaci jaké varianty se to aktuálně veřejně snaží?

[wp_ad_camp_2]

Pokud bych tedy mohl něco doporučit, veškerou svou energii, pozornost a myšlenky věnujte vždy pouze tvorbě své vlastní reality a svých vlastních vizí. Nejlépe pak v potencované párové K-M tvorbě se svou manželkou nebo manželem. Tvořte každý sám nebo alespoň v neveřejných skupinkách. TO je „čisté“. Pokud jste těmto intelektuálním skupinám a jejich přednášejícím představitelům již uvěřili jejich vlastní základní paradigma, poté už je především k ničemu dalšímu nepotřebujete a nevěnujte jim proto svou další pozornost. Jsou-li jejich záměry opravdu čisté, budou za takový váš přístup jedině rádi. Chtěli vám otevřít oči, a to se jim už povedlo. Pokud ale chtějí získat vaši energii na své vlastní věci a na svou tvorbu reality (a kvantové skoky), poté jim ji rozhodně odepřete. Nebo jim svou energii poskytněte vědomě a dobrovolně, tedy pokud jste ještě nepochopili, že právě tohle nikdy není dobrý postup. Vaší misí na této Zemi nikdy není být „baterkou“ pro nikoho jiného. Vivat MATRIX!

Kvantový laik – Jan Štírek

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.