Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

UFO může za explozi v cernu 13.11.2015?

Článek pro prvopodstatu přeložila sora.

Velká exploze v CERNu? Whistleblower tvrdí, že CERN utrpěl velkou pohromou v pátek 13. listopadu, a stopy se zahlazují

Aktualizace: 24. listopadu 4:17
Čtenář mi poslal video od BPearthwatch, které ukazuje, že CERN je stále v provozu. Zda tam byla nebo nebyla katastrofická událost, jak je uvedeno níže whistleblowery, zůstává nejasné, ale pokud CERN provádí testy po 13. listopadu, tak jsou jejich tvrzení zpochybněna.

Čtenář mi jejich příběh popsal. Podle několika whistleblowerů jak oznámil Miles Johnston, CERN utrpěl závažnou nehodu v den pařížských útoků, v pátek 13. listopadu 2015.
09:54

Patty Brassard, Karen MacDonald a seržant Daniel nabídli své rozsáhlé a podrobné zprávy o tom, co se stalo v CERNu 13.11. a co mohlo být cílem. viz video dole.

Podle seržanta Daniela LHC se snažil o kolizi vysoké energie za použití energetických výstupů 7000 TeV, terra elektronvoltů. Říká, že to byl pokus o vytvoření Einstein-Rosenova mostu neboli červí díry či portálu.

Snímek obrazovky 2015-11-10 v 9.59.51

Podle seržanta Daniel byl důvodem fakt, že u Slunce je zaparkovaná velká mimozemská loď , která zabraňuje Drakoniáncům opustit sluneční soustavu použitím hvězdné brány Sol. Drakoniánci se pokoušeli vytvořit portál ven ze sluneční soustavy, aby získali posily, které jim pomohou v jejich válečném úsilí. Seržant Daniel nejde do podrobností o tom, co je to za válku nebo s kým Drakoniánci bojují, ale mohl by odkazovat na to, co desítky whistleblowerů tvrdí, a to že zuří „válka“ mezi silami světla a temnoty o svobodu planety.

Jedním z těchto whistleblowerů je Corey Goode, který tvrdí, že je insider tajného vesmírného programu pracující v Alianci lidí a mimozemšťanů s cílem osvobodit planetu. Nemám více důkazů, které by říkaly, že Goodeho vyprávění je přesnější než tucty jiných, ale je to příběh s nímž jsem nejvíce obeznámen. S největší pravděpodobností je tu homogenita svědectví, s kterou lze malovat z-části-kompletní obrázek.

—–

Miles Johnstone je YouTuber s dechberoucím objemem materiálů o tajném vesmírném programu a skrytých vládních aktivitách. Zkoumal jsem jeho práci léta a důrazně to doporučuji všem, kteří hledají více informací o těchto vesmírných tématech.

Poznámka: Nebyl jsem schopen nalézt žádné důkazy potvrzující, že došlo k incidentu v CERNu. Máte-li někdo jakékoliv další informace, zašlete mi je.
– Justin

Video od BPearthwatch

https://youtu.be/AuPeY2d9ybo
———————

http://yournewswire.com/whistleblower-reveals-cern-suffered-major-disaster-on-friday-13th/

Podle whistleblowera CERNu, LHC měl velkou jadernou nehodu v pátek 13. listopadu, ale vědcům se podařilo udržet a zastavit prosakování zpráv do médií uprostřed šílenství způsobeného útoky v Paříži.

Podle níže uvedených videí se významná nehoda objevila v průběhu celého systému urychlovače, která vedla k velmi velkému a jasně osvětlenému UFO, které se vznášelo nad CERNem.

Někteří věří, že se UFO objevilo, aby posoudilo rozsah škod způsobených nehodou, které by mohly být srovnatelné s devastací, kterou byste viděli po jaderné explozi.

—–

http://www.ascensionwithearth.com/2015/11/alert-cern-explosion-accident-as.html

POZOR: „Exploze v CERNU, jaderná nehoda, UFO“ – podrobnosti vědce CERNu

publikováno 22.11.

CERN Ženeva, Švýcarsko má za sebou vážnou nehodu zahrnující přehřátý gejzír a melt-down.. Vědci mysleli, že jsou kolizní systémy vypnuty, zatímco byly stále v provozu!!! Nejpodivnější je, že z CERNu ani z hromadných sdělovacích prostředků nebylo nic hlášeno. A ještě podivnější je objevení se obrovského jasně zářícího UFO vznášejícího se na CERNem po výbuchu. Mnozí věří, že tam posuzovalo poškození!? Patty Brassard poskytuje podrobné vysvětlení s obrázky CERNu.. tento neuvěřitelný výbuch je, jak říká, podobný devastaci jaderného výbuchu!

https://youtu.be/ye0Zrqq3Gck

Publikováno 20.11.2015

V části 1-3 byl projednán hadronový urychlovač v CERNu a jeho „synchronizovaná“ junior zařízení po celé planetě. Základem příběhu je, že toto masivní zařízení bylo použito hanebným účelem k otevření červí díry umožňující Drakoniáncům, kteří byly na Zemi po tisíce let (démoni), získat posily pro velkou vesmírnou válku nad našimi hlavami.

K termínu Drakoniánci. Problémem je, že Drakoniánci by neměli mít vesmírné lodě/nebo „technologii bran“ nebo tu vůbec být. Oni nejsou těmi špatnými. Oni jsou manipulováni Umělou inteligencí, nalezenou sentientní tekutinou z jiného místa nebo zdroje ve vesmíru. Nalezena v surové ropě (válka o Falklandy), je extrémně nebezpečnou látkou, která táhne dolů vyšší vědomé bytosti a činí z nich vražedné zabijáky (nacistické Německo)

V tomto Tek Chatu Patty Brassard poskytuje základní info o dočasném uzavření urychlovače a detailní obrázky ukazující paprsky, které se vymknou kontrole a způsobí škody. Předchází krátký rozhovor s Karen MacDonald, která nás seznámí se seržantem Danielem poprvé. Hlavní whistleblower s dlouhým seznamem agentur u jeho jména.

V podstatě žádná veřejná zmínka od CERNu o tom, co je uvedeno v těchto rozhovorech.

—————

Zdroj: http://sitsshow.blogspot.cz/2015/11/major-cern-explosion-whistleblower.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+StillnessInTheStormBlog+%28Stillness+in+the+Storm+Blog%29

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře