Stály zástupca Ruskej federácie v Organizácií Spojených národov (OSN) v Ženeve uviedol, že rozsiahle a veľmi nebezpečné vojenské biologické zbrane a výskumné programy objavené na Ukrajine poukazujú na to, že táto krajina má voľnú ruku na výrobu biologických zbraní pod záštitou NATO.

Gennadij Gatilov tvrdí, že veľkú časť výskumu financujú Spojené štáty Americké (alias daňoví poplatníci), konkrétne Pentagón v rámci svojej Agentúry pre znižovanie obranných hrozieb (DTRA). Ďalšie výskumi financuje a riadi Nemecké ministerstvo zahraničných vecí a Nemecké ozbrojené sily.

Mike Whitney z UNZ.com ( https://naturalnews.com/2022-02-16-crisis-in-ukraine-is-not-about-ukraine.html ) uverejnil článok, v ktorom tvrdí, že kríza na Ukrajine sa v skutočnosti netýka Ukrajiny, ale skôr Nemecka. Nové odhalenia to zrejme potvrdzujú. Rozsiahly výskum vrátane mnohých dobre zdokumentovaných zdrojov naznačuje, že Ukrajina je číslo jedna vo výbere NATO pre výskum a vývoj biologických zbraní.

To by vysvetľovalo, prečo väčšina aktérov Deep State chce, aby všetci „podporovali Ukrajinu“ a prečo neustále očierňujú Rusko ako „zlé“ čo môže za všetko. Ak je Rusko naozaj nezávislé od NATO a nie je to nejaký riadený opozičný subjekt, potom skutočne odhaľuje zločinecké aktivity na Ukrajine pod hlavičkou NATO.

„Teraz sa potvrdilo a preukázalo, že americké ministerstvo obrany a jeho dcérska spoločnosť DTRA financujú zahraničné projekty biologického a vedeckého výskumu v oblasti obrany,“ uviedol denník Exposé.

„Máme dôkazy, že tieto aktivity môžu mať „dvojaké využitie“, pričom výskum biologickej bezpečnosti je zameniteľný s vývojom medzinárodne zakázaných biologických zbraní. Vzhľadom na vnútornú nejednoznačnosť tejto oblasti výskumu sa ukázalo, že takéto programy a ich zariadenia sú nepriechodné pre akýkoľvek zmysluplný dohľad alebo medzinárodný kontrolný režim.“

Nemecko už roky v tichosti posiela miliardy na Ukrajinu

Krátky vhľad do pozadia ich vzťahu, Nemecko a Ukrajina už dlhší čas spolupracujú. Nemecko je najväčším civilným bilaterálnym darcom Ukrajiny s platbami dosahujúcimi okolo 220 miliónov dolárov – pre porovnanie, USA prispeli približne 200 miliónmi dolárov.

Nemecko prispieva na operácie na Ukrajine aj prostredníctvom Európskej únie (EÚ). V rokoch 2018 až 2019 Nemecko prostredníctvom EÚ poskytlo Ukrajine najväčší príspevok vo výške 400 miliónov EUR (necelých 10 miliárd CZK).

Od roku 2014 Nemecko financuje aj politickú a hospodársku „transformáciu“ Ukrajiny sumou približne 771 miliónov EUR (skoro 19 miliárd CZK), pričom na jeseň minulého roka počas medzivládnych rokovaní prisľúbilo ďalšie nové záväzky vo výške 96,5 milióna EUR (viac ako 2,3 miliárd CZK).

„K uvedenému sa pridáva systém záruk za úvery v celkovej hodnote 500 miliónov EUR (viac ako 12,2 miliárd USD), ktorý nemecká vláda spustila v roku 2014,“ dodáva Exposé.

„Nemecko tiež podporuje ukrajinskú vojenskú zdravotnú službu. Od roku 2014 Nemecko poskytlo na vojenské zdravotníctvo viac ako 13 miliónov eur. A Nemecko financuje poľnú nemocnicu s obstarávacími nákladmi vo výške 5,3 milióna EUR (približne 130 miliónov CZK) plus výcvikovú zložku s predpokladaným termínom dodania február/marec 2022.“

V roku 2013 nemecké spolkové ministerstvo zahraničných vecí spustilo „Nemecký partnerský program pre excelentnosť v oblasti biologickej a zdravotnej bezpečnosti“, ktorý mal pôvodne trvať len tri roky, ale ten bol predĺžený do roku 2022 pod hlavičkou Nemeckého programu biologickej bezpečnosti.

Deklarovaným cieľom tohto programu je zmierniť riziká biologickej bezpečnosti a zlepšiť biologickú bezpečnosť. Mená ľudí, ktorý sa na programe podieľajú, a odhalené podrobnosti však poukazujú na to, že cieľom programu je skôr vytvárať ďalšie biologické zbrane, a nie zmierňovať tie existujúce.

Teraz poznáme aspoň jeden z dôvodov, prečo Deep State nenávidí ruského prezidenta Vladimira Putina v takej miere, ako ho nenávidí: odhaľuje ich rozsiahle operácie s biologickými zbraňami, ktoré sa rovnajú zrade a zločinom proti ľudskosti.

Preložila anna | Zdroj: Natural News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.