…..všem čtenářům a diskutujícím děkujeme za čas strávený na tadescu. Máme na Vás všechny jednu velkou prosbu….

QQ:QQ 16:27

Situace na stránkách tadesca ze strany administrátorů terezy, carstena a tomáše je, co se týče komentářů, naprosto neúnosná. Máme všichni spoustu jiné práce mimo tadesco a zjistili jsme, že komenty nám denně zabírají cca 10 hodin času (všem dohromady).

Vzhledem k tomu, že carsten nám na nějakou dobu z pracovních důvodů vypadl a nenachází se ve Švýcarsku, ale ve Francii, kde vykonává důležitou práci, musíme omezit přísun a schvalování komentářů.

K tomu se přidalo mnoho trollů, kteří se snaží nesmysly narušit slušnou diskuzi. Tak to skutečně v dnešní napjaté době nejde a je to dále neúnosné.

Proto všechny žádáme o následující.

  1. komentujte pouze dané téma článku. Nic nevypovídající komenty či jenom se smajlíky budou mazány
  2. komenty prosím stručně několika větami, nepsat romány na pokračování
  3. pomáhejte si krátkými radami
  4. jakékoliv ezoterické nesmysly budou okamžitě mazány. Na to dnes není ani vhodná doba a ani čas je číst
  5. K odkazu předem popsat, o co se jedná. Odkazy bez komentu jdou automaticky do spamu, stejně tak odkazy do FB skupin a odkazy na MSM

Tím nám ušetříte čas a máme více prostoru na vyhledávání situace a dění ve světě. Komenty meldy 2 a těch, kteří mají co lidem říci a okamžitě mohou pomoci, budou adminem přednostně schvalovány. Tereza udělá pak zbytek.

Děkujeme za pochopení. Jsme tu, abychom si navzájem pomáhali a nikoliv v dnešní situaci rozebírali jednotlivé diskutující nicky, jestli ten řekl to či ono a napsal větu možná urážlivě či nevhodně. Vše bude mazáno právě z tohoto důvodu.

Znovu důrazně upozorňuji: NEUVÁDĚJTE SVOJE MEJLY DO DISKUZÍ. Pak to s Vašim nickem a vaší e-mailové adresy zneužívají trollové, a nám to značně stěžuje práci. Někteří se pak diví, že jsou blokováni. Nám tím přidáváte mnoho práce a krade nám to čas.

Ještě jednou všem děkuji za konstruktivní diskuzi a rychlé reakce bez zbytečných omáček.

Děkuji tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.