Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 15.3.2Q21

Lov se nyní zaměřuje na vůdce chazarské lůzy, jako jsou členové rodiny Habsburgů a jejich poskoci, jako Klaus Schwab z fašistického ekonomického fóra, sdělil zdroj z Mossadu a další.

Souhlasí také s tím, že kriminálník Benjamin Netanjahu byl popraven za válečné zločiny, včetně útoku na japonskou jadernou elektrárnu ve Fukušimě dne 11. března 2011.

Abychom pochopili, jak historický je tento vývoj, musíme se vrátit do doby, kdy Mojžíš obdržel „Desatero Božích přikázání.“ Problémem jsou první z těchto „přikázání.“

Jsou to: Já jsem Pán, tvůj Bůh; Nebudeš mít jiné bohy; Nevezmeš jméno Boží nadarmo; Nevytvářej obrazy a modly.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tento „Bůh“ je ten, kdo požadoval platby ve zlatě, stříbře, aroma oleji, ovčí kůži atd. Ve skutečnosti je to skupina, která skryla svůj systém totalitarismu za koncept „Boha.“ Důvod, proč požadují, aby nebyla vytvářena žádná podobenství, je ten, že nechtěli, aby lidé nalezli „Boha,“ což byla jen parta lidí – čarodějové za oponou. Jinými slovy, tajemství je pro jejich systém řízení zásadní.

To není popírání existence božské jiskry nebo Stvořitele. Je třeba jen tvrdit, že západní monoteističtí bohové (Alláh, Jahve, Bůh atd.) jsou maskováním pro skupiny lidských otrokářů. Mají tajného vůdce známého jako „Pindar,“ který je jejich absolutním vládcem v roli „Boha.“ Stále si pamatuji, jak mi tito lidé říkali „Bůh neexistuje, my jsme Bůh,“ když mě poprvé požádali, abych se k nim připojil v jejich genocidních plánech.

Pamatujte, že světové náboženství pochází z latinského „re ligare“ nebo-li znovu se spojit do jednoho svazku – „fascii,“ odtud slovo fašismus.

Dnešní vedení těchto fašistických totalitářů se zoufale snaží zůstat u moci pomocí své falešné pandemie, která nutí lidi, aby si vzali vakcíny pozměňující geny, které zabíjejí slabé v zombie apokalypse a dále domestikují přeživší.

Jak kdysi řekl jeden z jejich nejlepších přisluhovačů Henry Kissinger – cílem je znemožnit obyčejným lidem postavit se proti nim, stejně jako ovce proti farmáři. Naneštěstí pro ně tito budoucí vládci farmy lidí a zvířat nikdy nepředpokládali, že by se jejich strážní psi, vojenské a zpravodajské agentury Západu, obrátili proti nim. Přesně to se nyní děje, jak uvidíme níže.

Například minulý týden jsme obdrželi podrobnou zprávu německé rozvědky o tom, kdo a kde přesně jsou vůdci této fašistické skupiny. V hodinové audio nahrávce na níže tomto odkazu provedl Michael McKibben z firmy Leader Technologies a jeho skupina výzkumníků hloubkový průzkum do historie a linie Klause Schwaba a jeho pánů ze Světového ekonomického fóra. Toto je zpráva plná žalovatelných zpravodajských informací založených na měsících výzkumu a bádání v archivech atd.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Klíčovým ze všech předložených informací je, že evropské královské rodiny, včetně britské, španělské a Habsburků se domnívají, že jsou potomky Ježíše Krista. Věří, že jim je jejich „Bohem“ dán osud, aby ovládli lidstvo z Jeruzaléma.

Hlavním nástrojem jejich vlády je Banka pro mezinárodní vyrovnání (BIS) a kontrola vytváření a distribuce „měny,“ jakož i kontrola většiny nadnárodních korporací. Tato skupina spojuje velké dlouhodobé plány, jako je „válka proti teroru“ nebo „pandemie COVID-19“ s nimiž sjednotí ovce ve stádo. Poté distribuují „měnu“ vytvořenou ze vzduchu svým poskokům, aby podplatili politiky, mediální osobnosti a další, aby vnutili své plány, a na základě těchto plánů provedli obchodování dle zasvěcených osob. Zasvěcené obchodování s akciemi leteckých společností před 11. zářím je dobrým příkladem.

V posledních letech tito tyrani mezi sebou bojovali o to, kdo by obsadil post Mesiáše v jejich plánovaném fašistickém Novém světovém řádu. Britové prosazovali, aby tu roli hrál princ William. Italští fašisté z lóže P3 propagovali osobu jménem Marco Di Mauro, který je zjevně charismatickým Italem. Byli tu i další potenciální světoví diktátoři, včetně popraveného, vysoce postaveného nacisty George Bushe staršího, a potomka Davida Rockefellera s přezdívkou Supreme Rockefeller. Muslimové také hledali někoho, kdo by hrál roli Mahdiho nebo Mesiáše v New Age.

Co si všichni tito lidé však neuvědomili je to, že se zbytek světa probouzí a nehodlá se řídit jejich plány a nechat se zotročit.

Kolaps jejich epidemie Covid-19 je velmi dobrým příkladem toho, jak se jejich schopnost nahnat lidi do stáda rozpadá. Tento plán byl spuštěn předčasně koncem roku 2019 poté, co si uvědomili, že asijské státy je již nebudou financovat.

A co je nejdůležitější, jejich původní pokus způsobit hromadné úmrtí pomocí 5G elektromagnetických útoků a poté to hodit na „koronavirus“ byl neutralizován.

Pro připomenutí, podívejte se na tuto podrobnou prezentaci, která ukazuje, jak se počáteční „propuknutí koronaviru“ téměř přesně shodovalo se spuštěním sítí 5G po celém světě. ODKAZ

A tak se stalo, že sítě 5G byly téměř okamžitě odstaveny, a proto je úmrtnost na takzvaný virus nyní stejná jako míra úmrtnosti před „pandemií.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Objevuje se stále více a více informátorů (insiderů). Například minulý týden volal lékař pracující v nemocnici KKR v Japonsku, aby nám řekl, že všechny případy „Covid-19“ v Japonsku byly umístěny v nemocnicích KKR a že všichni pacienti, které viděl, byli oběťmi elektromagnetického útoku, nikoli viru.

Níže si můžete přečíst zprávu od kanadského lékaře – informátora ER, který popisuje lékařské zločiny režimu Justina Trudeau Castra. ODKAZ

Jsou přijímána opatření. Například muž jménem Alexander Federowicz zveřejnil na našem webu komentář, který z části uveřejňuji: „Od roku 1989 do roku 2005 americké letectvo, námořní pěchota, americká armáda a americké námořnictvo nasadily frekvenční systémy 5G. Jejich namířením na jakékoli veřejné prostranství nebo úmyslné ozáření těmito zbraněmi jakéhokoliv vojáka či jakékoliv civilní osoby by mělo za následek vojenský soud a doživotní trest ve vojenské věznici Fort Leavenworth. V některých případech by byl vykonán trest smrti.“

Zpravodajská služba MI6 vzala tento komentář na vědomí a předala ho svým protějškům v Pentagonu a dalších světových vojenských agenturách. Nyní byla zveřejněna výzva k dopadení a zatčení všech osob, které prosazují očkování vakcínou mRNA a prosazují sítě 5G. Bude s nimi jednáno jako s válečnými zločinci.

Francouzská zpravodajská služba odpověděla zprávou, zde úryvek:

„Trest smrti byl vyhlášen proti všem, kdo propagují celosvětovou genocidu a podvodné genetické inženýrství založené na vakcínách.“ Vedení společností Pfizer a Astra Zeneca je loveno speciálními silami. Totéž platí o mezinárodních bankéřích, kteří používají podvodné vysokofrekvenční obchodování využívající superpočítače.“

Zpráva ukázala na vinu Vatikánu a francouzské policejní jednotky BRI (francouzsky: Brigade de recherche et d’intervention). Poukázala také na to, že „Bidet“ nebyl prezidentem a neměl podporu Pentagonu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Den poté, co jsme dostali tuto zprávu, vyšla tato zpráva:

„Požár francouzské firmy poskytující cloudové služby narušil miliony webů, podle monitoringu vyřadil portály, banky, obchody, zpravodajské weby vládních agentur a vyřadil část webového prostoru Francie vůbec.“

Další známkou toho, že zloduši prohrávají je skutečnost, že společnost Monsanto byla shledána vinnou z otravy chemickými látkami. Toto je předzvěst toho, co se stane s očkovacími společnostmi.

Dne 13. března byla zatčena ultrapravicová bolivijská politička Jeanine Añezová pro obvinění z terorismu a pobuřování za její roli ve vojenském puči v roce 2019, jehož cílem bylo ukrást bolívijské dodávky lithia pro chazarskou mafii.

Dva němečtí politici byli mezitím donuceni rezignovat kvůli ziskům na respirátorech (To asi nebude platit v případě piráta Štěpána Štrébla, jehož firma se pakuje na obchodu s respirátory a nikomu asi nevadí, že je ve střetu zájmů, pozn. př.).

Existuje nespočet dalších podobných zpráv, které ukazují, že fašistický kontrolní systém na Západě se hroutí.

Možná proto nás minulý týden kontaktovali úředníci z Výboru federálních rezerv, kteří nám nabídli trojciferné výnosy v podobě fiat dolaru, kdybychom jim mohli získat přístup k nějakým „penězům rodiny draka.“ Samozřejmě jim bylo řečeno, aby odpálili.

Proto je nyní Vatikán v bankrotu.

Peníze, které produkují, jsou nyní přijímány pouze ve Spojených státech, a proto peněžní zásoba fondu M1, který trvá 244 let, dosahovala počátkem roku 2020 4 bilionů dolarů, tak nyní vyskočila na více než 20 bilionů dolarů.

Kam tedy směřuje celá tato „měna“? Jedním z míst je NASA (Not A Space Agency), kde se zdá, že se tutlá rozsáhlá zpronevěra. Nedávno přišli s dramatickým přistáním na Marsu, ovšem jen vytvořeným počítačovou grafikou.

Situace dospěla do bodu, kdy i ekonomové hlavního proudu, jako profesor Mark Skidmore z Michigan State Economics, už tvrdí: „Celý účetní systém federální vlády je podvodný.“

Věci se budou jen zhoršovat, protože na ropné zdroje ovládané chazarskou mafií se systematicky útočí na celém Středním východě, zejména v Saúdské Arábii a Sýrii.

Jediný izraelský spojenec na Středním východě, Spojené arabské emiráty, požádal Netanjahua, aby přijel a podepsal dohodu o ochraně známou jako Abrahamovy dohody, ale návštěva byla počtvrté zrušena. Pro zrušení bylo poskytnuto několik výmluv, ale skutečným důvodem, proč Netanjahu nemůže přijet, je to, že už není na této Zemi (S kým tedy kriminálník Stb Babiš mluvil při jeho návštěvě Izraele? Pozn. př.).

Proto se Netanjahu neobjevuje na veřejnosti navzdory probíhající volební kampani. Podle webu Debka – propagandy Mossadu, vede „Netanjahu kampaň s kameramanem, který naživo sleduje a zaznamenává na Facebooku jeho probíhající setkání jedno za druhým.“

Jinými slovy, stejně jako P-Resident Joe Biden, nyní existuje pouze prostřednictvím digitální technologie (deep fake). Můžete vidět efekt zelené obrazovky, jak „počítačový“ Joe reaguje na reportéry a dostává se příliš blízko k mikrofonům (videa na YouTubu a dalších platformách, pozn. př.). Je to klasické Deep State „deep fake.“

Zde je poslední potvrzení, že Bílý dům zůstává prázdný, i když CNN předstírá, že Bidenova administrativa skutečně existuje, a pořádá velkou událost v Růžové zahradě. VIDEO

Bylo to ve skutečnosti ve studiích Tyler Perry v Atlantě. Rozloha 330 akrů (130 ha) bývalého komplexu Fort McPherson.

Jasným znamením, že dobří lidé vyhrávají, byl dne 11. března 2021 telefonát od velitele americké tichomořské flotily admirála Johna C. Aquilina, kde přečetl následující prohlášení:

„Chtěli bychom se japonskému lidu omluvit za to, že jsme je neochránili před teroristickým útokem na Fukušimu, ke kterému došlo před deseti lety dnes. Slibujeme, že budeme v budoucnu ostražitější, abychom zajistili, že k žádnému takovému útoku už nikdy nedojde.“

Obdrželi jsme také potvrzení ze strany CIA i NSA, že většina vůdců tohoto teroristického útoku, včetně bývalého jezuitského vůdce (generála) Petera Hanse Kolvenbacha a předsedy vlády Benjamina Netanjahua, byla za svou roli v tomto útoku popravena. Další pachatelé, jako je baron Thyssen, budou postaveni před soud.

Několik dalších dílků tohoto domina ještě musí spadnout, jako je Justin Castro Trudeau v Kanadě a Angela Hitler Merkelová v Německu, ale je to jen otázka času. Merkelová musí rezignovat, jak slíbila, nebo ponese následky.

Armáda nyní potřebuje obsadit ústředí firem Facebook, Google, Twitter, Microsoft a dalších, a to co nejrychleji, a pronásledovat jejich vedoucí pracovníky, aby ukončili všechny deep fake a počítačové figuríny, které vidíme na našich všudypřítomných obrazovkách.

A korporátní média musí být zcela překopána. V průběhu let jsem sledoval, jak byli moji novinářští kolegové zavražděni, propuštěni nebo odejití do penze, a zůstali jen lokajové. Tito lokajové musí být propuštěni nebo uvězněni. Je čas vrátit pravdu zpět do našeho veřejného prostoru.

Pamatujte, že pravda nás osvobodí.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.