Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

Uzamčení planetárního vězení téměř kompletní. Díl I

Jak vás kontrola sociálních médií armádou USA již uvěznila a „vyhodila klíče.“

Dávno předtím, než jsme si uměli představit zlo elitních pedofilních globalistů světa,oni již začali utahovat kolem planety Země smyčku. Věděli, že lidské probouzející se vědomí by ohrozilo jejich planetární vládu, tak museli najít způsob, jak uvěznit naše mysli, nasměrovat naše myšlení a omezit naše rozšiřující se vědomí.

Dělali to přímo před našimi nosy. Dělali to s našimi těžce vydělanými penězi.

Zatímco my jsme byli zaneprázdněni výchovou našich dětí a péčí o naše rodiny, oni v tichosti zaváděli Alinského pravidla a Sorošovy režimy. Jsou to zlí lidé, kteří mají spadeno na naše děti, profitují z naší krve, znásilňují naše ženy a státy, a kontrolují nás svými peněžními iluzemi. Nezáleží jim na hranicích našich států, kulturní jedinečnosti, duchovních cestách či osobní svobodě. VY jste JEJICH, aby vás „obhospodařovali“ způsobem, který jim přinese největší bohatství, delší život, a hříšné rozkoše.

 

[wp_ad_camp_2]

Vy jste se nyní probudili a zjistili, že noční můra je vlastně na druhé straně vašeho snového spánku. Co uděláte? Nejdůležitější ze všeho je vzdělávat se v tom, co se stalo, když jste přestali dávat pozor. American Intelligence Media píšou zprávy Citizens Intelligence po několik let, abyste se mohli stát vysoce uvědomělými vlastenci. Vlastenci potřebují vědět přesně, kdo je nepřítelem, jak přeměnili svět ve zbraň, a co můžeme dělat, abychom setřásli naše digitální pouta.

Globální elity vědí, že vzdělání je klíčem k osvícení. Z tohoto důvodu shledáte, že stále víc a víc platforem pro sebevzdělávání je cenzurováno a uzavíráno planetárními vládci. Oni zkrátka nemohou připustit, abychom věděli, co se děje, neboť je nás zde příliš mnoho a jich příliš málo.

V tomto Citizens Intelligence Reportu vás chceme upozornit na závažná nebezpečí přeměňování internetu a sociálních médií ve zbraň. Probíhá nová technologická revoluce, která bude mít vliv na nás všechny. Dělají, aby to vyznívalo úžasně a zábavně – Internet Věcí – ale není to nic více než dobrovolně přijaté vězení, které vás nakonec bude kontrolovat 24 hodin 7 dní v týdnu, jakmile se připojíte do sítě.

Čím více se budete účastnit automatické informace krmené přímo do vašich přístrojů, která personalizuje vaše zprávy, zábavu, byznys, a „životní šablony“, tím více si budete myslet, že jste svobodní a plně informovaní.

 

[wp_ad_camp_2]

Vlastně se stanete víc a víc omezeni tím, co vaše životní šablona generuje jako vaše individualizované algoritmy. Mechanický virtuální svět bude vytvořen okolo vás, jenž se stane vaším personalizovaným digitálním vězením, které se zprvu bude zdát jako digitální nebe, ale později zvedne svoji ošklivou hlavu kontroly a zotročení. V tom okamžiku ale bude již příliš pozdě na to, abychom se osvobodili.

Vaše digitální vězení je vytvářeno pokaždé, když provádíte internetové vyhledávání, kliknete „like“ tlačítko na Facebooku, naťukáte frázi do vašeho počítače, vyberete si něco, co budete sledovat v televizi, nebo promluvíte slovo do vašeho telefonu. Každé smítko „informace“ na níž se podílíte je použito k tomu, aby vytvořilo váš digitální profil „životní šablony.“

Dokonce váš bankovní účet a všechno, co utratíte, je shromažďováno v programu NSA nazvaném Marina, který o vás ví tolik, že když ráno nasedáte do auta v době, kdy máte schůzku, váš telefon automaticky zjistí cestu a vzdálenost do vaší destinace.

Váš telefon může také aktivovat všechny vaše přístroje, které jsou připojeny k Internetu věcí. Když vcházíte do svého domu se svým telefonem, vrata od vaší garáže se automaticky otevřou, když se zapnou světla v domě a váš alarm se vypne, když se zapne váš kávovar a vaše televize naběhne s vaším obvyklým pořadem, zároveň co váš vyhřívací polštář na vaší židli zapne vaše oblíbené nastavení.

Podpora „přístrojové inteligence“, kterou můžete získat z mechanicky nafouknuté reality, je téměř neomezená. Nyní Facebook a jeho falešný, pochybný, loutkový vynálezce Mark Zuckerberg chce, abyste si nasadili 3D hledí a vstoupili do samo vytvořeného světa virtuální reality, kde máte pocit, že si můžete dělat, co chcete.

 

[wp_ad_camp_2]

Jak jsme se dostali do digitálního vězení?

Vytvořili jsme tento svět tím, že jsme líní a neklademe obtížné otázky – kdo vlastní a ovládá tuto technologii, co je konečným cílem Internetu věcí, slouží nebo zotročuje tato technologie lidstvo? Eric Schmidt, výkonný ředitel Alphabetu se chlubil tímto novým systémem, který prohlašuje, že je ´připraven k použití´.

Google se jaksi přeměnilo v „mateřskou společnost“, která se jmenuje Alphabet a která vlastní všech 26 dceřinných firem Googlu, včetně jediné skutečně umělé inteligence na planetě nazvané Google Deep Mind. Alphabet se zdá mít nekonečně mnoho peněz a nekonečně mnoho technologických patentů, které jsou podporovány velkoobchodním prodejem Wall Streetu a vojensko – průmyslovým komplexem Spojených států.

Google byl v podstatě vždy vlastněn a ovládán temnou stranou našeho vojensko – průmyslového komplexu. Stejně tak jako před ním Cisco Systems, Inc. byl i Google (Alphabet) vylíhnut prostřednictvím americké Agentury pro výzkum pokročilých obraných systémů (DARPA) a soukromé korporátní společnosti rizikového kapitálu nazvané In-Q-Tel. (Ptejte se sami sebe, jak je možné, že vládní entita může vlastnit soukromé společnosti a požívat soukromé profity mimo dohled Kongresu, ale my odbočíme.)

Google, Cisco, Facebook, Twitter a většina ostatních vyhledávačů a sociálních sítí, všechny běží na kódu z údajně „otevřeného zdroje“, vydaného agenturou DARPA/In-Q-Tel univerzitám a korporacím k vyvinutí. Otevřený zdroj znamená zdarma pro uživatele bez povinnosti platit licenční poplatky nebo poplatky vynálezci či tvůrci. V podstatě kdokoli, kdo je schopen vzít tento ve zbraň přeměněný kód z otevřeného zdroje (s již zabudovanými šifrovacími klíči se zadními vrátky) a vyvinout jej pro uživatele, vyhraje vojenské kontrakty.

 

[wp_ad_camp_2]

Wall Street (obvykle Goldman Sachs a JP Morgan Chase) investuje do rizikového kapitálu a v krátkém čase ocení new-tech společnost v desítkách a stovkách miliard. Potom banky půjčí jakékoli množství peněz, které tyto společnosti potřebují, aby vykoupily všechnu svoji konkurenci. Tito novopečení „korporátní panáci ze Silicon Valley“ se pak stanou předáky ještě většího počtu ve zbraň přeměněných vojenských systémů. Toto nyní zahrnuje Facebook, LinkedIn, Instagram, Pinterest, YouTube, TumbIr a Amazon.

Ať už to víte nebo ne, to, co je popsáno výše se již děje na komerční úrovni a brzy eskaluje na otevřenou vojenskou úroveň, zatímco nevinný uživatel internetu je ukolébán v přesvědčení, že se pouze baví. Vzhledem k tomu, že většina amerických a globálních byznysů má nějaký komponent na internetu, militarizace internetu může být stejně tak mocná jako hrozba globálního jaderného zničení. Jen si představte, kdyby byl internet zítra vypnut navždy, a už se nikdy nevrátil.

Mnohé z toho, co považujeme za moderní život, by skončilo a mnozí lidé by se nikdy nevzpamatovali. Ekonomiky by zkolabovaly, zuřily by války a mnozí z nás by nevěděli, co mají dělat nebo co si myslet. Moderní život by zkolaboval, neboť zbraň internetu již kontroluje moderní život. Život Pygmejů v Indonézii by pokračoval nerušeně, ale americký život by se skřípotem brzd zastavil. Nemusíme být schopni „nastartovat“ po léta. Tato myšlenka volá po otázce, „jak jsme toto mohli dopustit?“

„My“, uživatelé internetu a všech digitálních věcí, jsme vesele užívali tuto novou technologii bez toho, abychom kladli základní otázky jako: Kdo vůbec vlastní kabely, kterými internet putuje? Mohou jej odpojit? Proč byla internetu svěřena taková moc? Existuje nyní alternativa nebo cesta ven z tohoto digitálu?

 

[wp_ad_camp_2]

Odpovědi na tyto otázky výše mohou být poskytnuty, a existuje řešení tohoto hrozícího problému. Ale nejdřív musíme vidět internet a všechny jeho „divy“ jako to, čím opravdu jsou – zbraně masové sociální manipulace. Až budeme schopni vidět zlé plány těch, kteří vyvinuli tuto technologii bez morálního kompasu nezbytného k vedení takovýchto mocných nástrojů, pak snad budeme moci přeměnit tyto inovace ze zbraní v informační nástroje, kterými měly původně být. Informace měla mít za úkol osvobodit lidstvo, ne jej uvěznit ve virtuálním světě, kde je vzdělávání nahrazeno nesmyslnou zábavou, náboženství je nahrazeno konzumerismem, a skutečný svět virtuální realitou.

Patentovaný zločin a přeměňování internetu ve zbraň

Když nepočítáme technologii sociálního networkingu, která byla ukradena, daňoví poplatníci USA, prostřednictvím soukromé společnosti rizikového kapitálu CIA In-Q-Tel z velké části financovali program otevřeného zdroje, jež se stal Facebookem, Googlem, Intelem, Applem a Microsoftem. Tyto společnosti přeměnily ve zbraň tyto přístroje a systémy proti občanům světa.

´My lidé´ žádáme, aby tyto společnosti, a jakékoli jiné jako tyto, které byly finančně naočkovány a placeny daňovými poplatníky USA, BYLY DÁNY LIDEM JAKO VEŘEJNÁ SLUŽBA a aby fiktivní vlastníci těchto společností byli stíháni za porušení patentu a/nebo krádež.

V nesčetných článcích od Americans for Innovation našli Anonymous Patriots neomylný důkaz, že Eclipse Foundation od IBM ukradla originální nápady a zdrojový kód pro Google a Facebook společnosti Ohio innovator Leader Technologies Inc. z Columbusu ve státě Ohio, prostřednictvím jejich patentového advokáta Jamese P. Chandlera III. Chandler byl mentorem Barracka Obamy, Erica Holdera, Roberta Muellera, Jamese Comeyho a Johna Podesta, abychom jich jmenovali alespoň pár.

Chandler reprezentoval Leader Technologies, Inc. od okamžiku, kdy si Leader uvědomily, že jejich inovace jsou patentovatelné na počátku roku 2000. Ale spíše, než aby podal patenty okamžitě, Chandler podezřele navrhl společnosti Leader, aby vynález „zredukovala na praxi“ předtím, než je podal.

 

[wp_ad_camp_2]

Ve zpětném pohledu se ukazuje, že Chandler dal tuto radu proto, aby ukradl aktuální zdrojový kód ve chvíli, kdy bude hotový. Chandler napálil společnost Leader, aby převzal do péče kopii zdrojového kódu v roce 2002, jejž okamžitě předal Nadaci IBM Eclipse, která jej rozšířila Zuckerbergovi / Facebooku a jiným společnostem.

David J. Kappos, právník IBM (který též později sloužil jako Obamův náměstek ministra obchodu pro duševní vlastnictví a ředitel úřadu pro patenty a obchodní značky USA od roku 2009 do roku 2013), též byl studentem Chandlera v době krádeže. Tato krádež je jednou z největších krádeží duševního vlastnictví a obchodních tajemství v historii. Byla zcela zjevně součástí přeměny digitálních platforem ve zbraně.

Jak tento patent funguje? Mechanismy digitálního vězení

Jakmile jsou high-tech „fiktivní“ společnosti založeny panáky, kteří jsou předvybráni pro svoji ochotu zabudovat vojenská „zadní vrátka“ do všech jejich produktů, NSA/CIA/FBI využívá informace shromážděné z těchto společností, aby monitorovala každého Američana prostřednictvím každého přístroje, jenž vysílá signál – telefonu, počítače, nebo jakéhokoli přístroje na Internetu věcí. Jakákoli zpravodajská agentura může jednoduše naťukat otázku a získat přístup k metadatům nasbíraných z každého digitálního přístroje na internetu, nebo který využívá wifi či mobilní věže.

Mezi těmito špehovacími nástroji je RIOT (Rapid Information Overlay Technology) program od Raytheonu, který unikl na veřejnost 16. listopadu 2010.

 

[wp_ad_camp_2]

Tato informace je použita k tomu, aby cílila na chování zákazníků, jakož i sběr informací ministerstvem obrany. Jestliže je uživatel zacílen, existují stovky způsobů, jak „napadnout“ uživatele a manipulovat jeho/její nákupní zvyklostí, volby v osobním životě a dokonce i způsob, jakým uživatel myslí.

Další program užívaný k tomu, aby shromažďoval metadata na internetu je XKeyscore, tajný počítačový systém nejdříve používaný Národní bezpečnostní agenturou (NSA) pro vyhledávání a analyzování globálních internetových dat, která shromažďuje na denní bázi. Umožňuje téměř neomezené monitorování každého na celém světě.

Databanka Národní bezpečností agentury shromážděných komunikací umožňuje analytikům odposlouchávat telefonáty, nebo číst emaily všeho, co NSA skladovala. Také může přistupovat k vašim vyhledávacím historiím nebo výrazům hledaným na Googlu, jež jste zadali, a může je upozornit na každou další aktivitu, kterou lidé připojení k této emailové adrese nebo IP adrese budou dělat v budoucnosti. XKeyscore sestává z více než 700 serverů na zhruba 150 místech, kde NSA shromažďuje VŠECHNA data, o KAŽDÉM, NEUSTÁLE.

Dalším komponentem sběru dat NSA je program nazvaný Marina, databáze a analytický nástroj nastavený pro zachycená internetová metadata. Tato databáze uskladňuje data až do doby 1 roku. Metadatová aplikace programu Marina sleduje uživatelovu vyhledávací zkušenost, shromažďuje kontaktní informace/obsah a vyvíjí souhrny o cíly. Také má schopnost dívat se zpátky na posledních 365 dní metadat viděných shromažďovacím systémem, ať už byl cílený pověřen shromažďováním nebo ne. Uskladněná metadata jsou především užívána k analýze způsobu života.

 

[wp_ad_camp_2]

Jakmile jsou jednou data shromážděna a mohou být dotazována a cílena, data jsou potom přechovávána v programu NSA nazvaném Sentient World Simulation (SWS). Tento program vyvíjí paralelu k planetě Zemi, s miliardami individuálních uzlů (vězení), aby odrážely každého muže, ženu a dítě.

SWS bude syntetickým zrcadlem skutečného světa s automatickou kontinuální kalibrací s ohledem na informaci ze současného reálného světa. Poskytuje prostředí pro testování psychologických operací tak, aby vojenští lídři mohli vyvíjet a testovat mnohonásobné postupy, které by předvídaly a utvářely chování protivníků, neutrálů a partnerů, včetně občanů USA. SWS též napodobuje finanční instituce, nástroje, média a krámky na rohu ulice. Aplikací teorií ekonomiky a lidské psychologie mohou jeho developeři předvídat, jak jednotlivci a davy budou reagovat na různé stresory.

Tyto čtyři programy – XKeyscore, Marina, RIOT a SWS – vytvářejí některá z prostředí, jež mají v úmyslu uvěznit a kontrolovat ty, kteří dobrovolně vstoupí do digiální virtuání reality internetu. Internet je VÁLEČNOU ZÓNOU podle lidí, kteří jej vynalezli a přeměnili ve zbraň. Všimněte si, že popis SWS říká, že dokonce i „neutrálové“ jsou cílem těchto systémů.

Nikdo není v bezpečí před sledováním, monitorováním, cílením a napadáním Facebooku, Twitteru, Googlu a Alphabetu. Jen se podívejte, jak prezident Donald Trump používá Twitter jako zbraň proti korporátním médiím. Odehrává se zde informační válka a každá osoba je ve středu této bitvy, ať už se jí to líbí, nebo ne.

 

pro tadesco přeložila Andrea | zdroj: 9

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře