;

Čína dnes vyjádřila silnou kritiku poté, co se německý ministr zahraničí Heiko Maas setkal s prominentním hongkongským aktivistou Joshua Wongem a sdělila, že žádná cizí země nemá právo vměšovat se do čínských vnitřních záležitostí.

Wong se setkal s Maasem v pondělí v Berlíně na akci pořádané německými novinami BILD.

Poté co byl v neděli zadržen na hongkongském letišti zhruba na 24 hodin za údajné porušení podmínek kauce, dorazil Wong v pondělí večer do Berlína, kde řekl, že „bude pokračovat v boji za svobodné volby.“

 

 

Načasování je obzvláště trapné, poněvadž německá kancléřka Angela Merkelová minulý týden navštívila Peking. Hongkong je už týdny sužován protesty, zpočátku proti nyní odloženému návrhu na vydávání do Číny, a nyní se protestující více zaměřili na prosazení větších svobod pro Hongkong.

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Chua Čchun-jing uvedla, že Čína je „velmi znepokojena“ a rozhodně proti, že Německo dovolilo Wongovi návštěvu země a setkání s ministrem zahraničí.

Hongkong je vnitřní záležitostí Číny a žádná zahraniční vláda, organizace nebo jednotlivec nemá právo do ní zasahovat.

 

 

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí rovněž sdělila, že německá kancléřka Angela Merkelová při návštěvě Číny minulý týden k situaci v Hongkongu jasně řekla, že je proti násilí a podporuje model „jedné země, dvou systémů.“

Přeložila tereza | Zdroj: Reuters.com

Je to až k smíchu, co chazarská mafie zase vymýšlí. Užiteční idioti chazarské mafie jako je Wong, dostávají za tu jejich „nespokojenost“ hezky zaplaceno. Cituji část reportu Fulforda ze dne 9.9.2019: (celý článek ZDE)

„Někteří členové CIA byli zachyceni na fotografiích a záznamech, jak vyplácejí částku 3.000 hongkongských dolarů (HKD) za den pro ty, kteří jsou vpředu na ulici, a 300 HKD pro protestující na letišti. Nyní, „pět z hlavních organizátorů uteklo do USA. Dostali zvláštní letový plán a letěli přes Tchaj-wan,“ uvedl zdroj.

„Čínská tajná policie infiltrovala demonstranty a „sbírá“ demonstranty. Jsou převezeni na nezveřejněná místa mimo Hong Kong. Budou znovu vidě?“ Ptá se zdroj.

Bitva v Hongkongu je jen jednou z front de facto hybridní války, která nyní probíhá mezi Čínou a USA. Americké zdroje CIA tvrdí, že další krok bude zahrnovat pokus o uzavření hongkongského bankovního systému.

Pozn.př.: 3.000 HKD je téměř 9.000 Kč. 

No tak to byla asi nejlépe placená letní brigáda pro tamní floutky. 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.