…..další zajímavá zpráva pro všechny, kteří se zajímají o dění v Americe a okolí. Zatím jenom tam, ale i u nás už byly udělány „malé“ chirurgické řezy. Výbuch plynu v Rakousku byl také zajímavý….

01:54

[wp_ad_camp_2]

Tak postupně.

Cestou v zahraničí jsem se stavil za určitou skupinou lidí, kteří mně ukázali nezveřejněná videa, která se odehrála v Americe. Mohu tedy ihned potvrdit,  že zabraně použité v Americe nebyly použity americkou vládní organizací, ale jinou mocností. Mocností, která se nachází na povrchu planety Země a asi ji došla trpělivost. Mnoho let o tom hovořím a také KARDINÁL JUDAS vše potvrdil. Ve videu říkal, že právě ti z povrchu vlastní elektromagnetické zbraně, které nemá žádná armáda v planetě Zemi a může sehrát v posledním armagedonu hlavní a rozhodující úlohu.  Však si poslechněte všechny tři díly, tam se to dozvíte! Boj tedy začal. Ale jinak, než si to JUDAS představoval. Trvá už několik týdnů a ještě neskončil. Zatím je na řadě Amerika.

KARDINÁL JUDAS 1

KARDINÁL JUDAS 2

KARDINÁL JUDAS 3

Jak můžete vidět ve videích, které jsem uvedl v článku právě zde s precizností chirurga, byly zevnitř roztaveny domy, které vlastnili zločinci a jednali proti lidskosti a lidem. A protože vše začalo po půlnoci a většina z nich byla doma a spali, vypařili se doslova a dopísmene ze svých postelí. Prosím nepleťte si EMP plošné a použití lokálních elektromagnetických pulzů vysoké frekvence a intenzity selektované na jedno místo.  Jsou to dvě naprosto rozdílné zbraně, každá z nich má jiné vlastnosti.

Řezy elektromagnetickými zabraněmi s chirurgickou precizností. Vše roztaveno do základu…..

[wp_ad_camp_2]

Ihned mně to připomnělo slova zločince Havla a jeho „HUMANITÁRNÍ BOMBARDOVÁNÍ“ bývalé Jugoslávie. A nyní použili tento název v opačném sledu. „Humanitární bombardování“ elektromagnetickými zbraněmi bylo použito právě proti zločincům, kteří vše zosnovali. Netušili, že také tak skončí, jak kdysi pronesl HAVEL. Nikomu nepřeji nic zlého, ale tihle si to zasloužili. Zasloužili za tisíce či milióny zneužitých a obětovaných dětí a zmrzačených lidí po celém světě  a nejen těch. Díky DNA a morfogenetickým polím se před nimi nikdo neschová. Všechno vidí jako v čítance.

Asi tak bylo rozhodnuto, protože neexistuje tolik místa pro vězně tohoto ražení.

To co se odehrálo na mnoha místech spojených států amerických, bylo varování všem pedofilům, sionistům a zločincům, šedé vládě a jiným, kteří se snažili zotročit lidstvo. A tohle je jenom začátek. Máte se zločinci na co těšit. Nikde se před nimi neskryjete…..

Byly použity elektromagnetické zbraně, které působí také do hloubky pod zem. Bylo mně sděleno až do několika kilometrů . Jsem zvědav, kam půjde KARDINÁL JUDAS, Michael Freedmann pravým jménem, až si přečte naše stránky. No možná zpátky do Würzburgu, odkud pochází. Ale tam si ho také najdou.

Viděl jsem videa, kde byly zničené bunkry a v nich  roztavené zlaté a platinové nakradené „poklady“. V některých byly i zality lidské pozůstatky a ohořelé kosti čněly ze zlata ven. Na jednu stranu lituji, že nejsou na you tube, na druhou stranu jste ušetřeni ošklivých fotografií.

[wp_ad_camp_2]

Dokonce mně byla ukázána ponorka, která byla pod mořskou hladinou několik desítek metrů či více – hloubka nebyla publikována – se po zásahu magnetickou zbraní roztavila ve vodě. Tak tohle byla síla. Vše trvalo pár vteřin. A najednou nic.  Možná bude někdy k máni i na youtube.

Bylo toho daleko více, ale nedá se vše popisovat.

Tímto Vás vážení čtenáři tadesca.cz zdraví i tereza von dönitz, která se momentálně nachází ve Švýcarsku. Ptal jsem se, jestli to s pozdravem pro čtenáře tadesca myslí vážně a mohu ho zveřejnit. Tvrdila že ano, že doba nadešla. Připomnělo mi to slova indigové dívenky, od které jsem také tuto větu kdysi slyšel. Tak pozdrav všem čtenářům tadesca vyřizuji. Ještě vzkazuje, že se nemáte ničeho bát. Vše se obrátí prý k dobrému a lidé se dozvědí konečně pravdu. Konstruktivní síly na tom pracují.

Já už jenom dodávám, byla to zase jedna z velmi zajímavých cest a můžeme se tedy těšit na další dění. Pokud jste nebyli zločinci a nepodíleli jste se na nějakém tom „humanitárním bombardování“ či přípravám na něj nebo przněním dětí, tak se nemáte čeho bát. Bylo mi nakonec sděleno…..

A vzpomeňte si na slova která kdesi byla napsána. Ke konci časů lidstva bude vše očištěno ohněm…..

Čas nadešel….

Napsal tm….

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.