…..opět se lidstvu tají důležité souvislosti, které mohou přispět k objasnění doby, ve které žijeme. Počítače, do kterých právě nyní, hezky řečeno, čumíte, je produktem rasy ANDROIDŮ. Technologie byla lidstvu výměnným obchodem „zapůjčena“ na odlákání a odvrácení od podstatných věcí. Zapůjčena do doby než přijde EMP…..

09:54

O rase ANDROIDŮ jsem napsal nespočet článků a rozborů. Dnes Vám předkládají závažná oznámení, které si zatím lidé, kteří se chovají stále jako stádo (promiňte mi přirovnání), neumějí logicky vysvětlit a proto se Vás snaží opít rohlíkem…..

Článků proběhlo v médiích po celé planetě nespočet….

 

Národní sluneční observatoř v americkém Novém Mexiku byla minulý čtvrtek za záhadných okolnostní uzavřena. Úřady, aniž by vysvětlily příčinu, provádějí evakuaci, na místě je i FBI.

O podivném dění kolem Národní sluneční observatoře v oblasti Sunspot ve státě Nové Mexiko informovala televize ABC-7. Té se podařilo spojit s Shari Lifsonovou ze společnosti AURA, která spolu se Státní univerzitou Nového Mexika řídí observatoř. Ta pouze potvrdila, že se z bezpečnostních důvodů observatoř evakuuje.

„Asociace univerzit pro astronomický výzkum, která spravuje tento objekt, se teď zabývá otázkou bezpečnosti. Rozhodli jsme se, že preventivně objekt evakuujeme. Bylo to naše rozhodnutí evakuovat objekt,“ uvedla Lifsonová.

Místní policie potvrdila, že provádí evakuaci. Na místě jsou i agenti FBI. Podrobnosti však neví ani policie. „FBI nám odmítá říct, co se děje. Máme tam své lidi (na Sunspot), kteří tam budou, dokud trvá evakuace. Nikdo nám neřekl, proč evakuace probíhá,“ cituje šerifa Benny House portál Alamogordo Daily News.

„Je tam FBI. Nikdo nám neřekne proč. Nicméně tak rychlá akce FBI a za tak utajených podmínek znamená, že se tam děje hodně věcí. Krouží tam vrtulník Black Hawk, kolem antén je skupina lidí a dělníci jsou na věži. Nikdo nám však nic neříká,“ uvedl šerif.

Observatoř se nachází pouze 200 km od Roswellu, kde byl v roce 1947 zadokumentován nejslavnější případ pozorování UFO, a 140 km od raketové střelnice White Sands Missile Range.Spolu s tím podle některých novinářů může být záhada spojena se vznikem koronální díry na Slunci, která předznamenává blížící se geomagnetickou bouři. Národní úřad pro oceán a atmosféru 11. září varoval, že se k Zemi blíží sluneční vítr, který způsobí geomagnetickou bouři o stupni G2, přičemž stupeň G5 se považuje za bouři s největší intenzitou. Tyto bouře mohou způsobit problémy s fungováním elektronických přístrojů.

Nicméně varování přišlo toto úterý, zatímco observatoř byla uzavřena již minulý čtvrtek.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201809128057480-roswell-ufo-fbi-observator/

V minulosti jsme psali o dopisu Vatikánu Putinovi, aby zanechal boj a likvidaci této nebezpečné rasy, která nás má zájem navždy zotročit a uloupit nám naše duše. Článek najdete zde:

Vatikán varuje Putina, aby přestal bojovat s Annunaki

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.