Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Vatikán, Komunistická strana Číny, Britské impérium a Pentagon plánují světovou vládu

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

12/02/2018

Stále viac dôkazov signalizuje, že Vatikán, Komunistická strana Číny, Britské impérium a Pentagon rokujú o vytvorení svetovlády.

Najnovšie znamenie prišlo v podobe dohody medzi Vatikánom a čínskou vládou o spoločnom výbere biskupov pre katolícku cirkev v Číne. Aj keď sa to môže zdať ako iba okrajová záležitosť zasahujúca iba približne 9 miliónov čínskych katolíkov, v skutočnosti je to dohoda o zdieľaní moci nad svetom, podľa zdrojov z Ázijskej tajnej spoločnosti a slobodomurárskej lóže P2.

[wp_ad_camp_2]

Dohoda znamená, že každá strana má právomoc veta nad tým, kto bude zvolený za biskupa – čo znamená, že súhlasiť musia obaja – a tento postup bude platiť na budúce procesy pri výbere lídrov svetovlády vo vzťahu Východ/Západ, vysvetľujú zdroje. Nezabudnite, že väčšine takzvaných svetových lídrov – keď sa chopia moci – sú poskytnuté veľké prostriedky na bankových účtoch vo Vatikánskej banke s tým, že si môžu vybrať striebro alebo olovo (úplatok alebo guľku). Väčšina si zvolí striebro. Inými slovami, väčšina „svetových lídrov“, ktorí sa pretŕčajú v OSN, prijíma príkazy od slobodomurárov z lóže P2 vo Vatikáne. Takže dohoda medzi Vatikánom a Číňanmi znamená, že táto dohoda je medzi starým svetovým poriadkom dominujúcim Západu a hnutím New Age [Nový vek], dominujúcim Ázii.

Podľa člena britskej kráľovskej rodiny, Číňania možno oznámia aj to, že ako svoje národné náboženstvo budú používať „kresťanstvo s čínskymi charakteristikami“, ako súčasť tejto dohody. Napokon to môže byť pravda, kancelár Pápežskej akadémie vied, argentínsky biskup Marcelo Sánchez Sorondo, v rozhovore s človekom z prostredia Vatikánu, vedenom v španielskom jazyku, vyhlásil: „V tomto okamihu sú Číňania tí, ktorí najlepšie implementujú katolícke sociálne vzdelávanie“ (odkaz).

Britské impérium sa už verejne pridalo k ázijským plánom na svetovú vládu zlúčením svojich finančných trhov s čínskymi, podporou AIIB [Asian Infrastructure Investment Bank] a kampane Novej hodvábnej cesty [One Belt One Road resp. OBOR], a tajnou podporou zlatom krytého jüanu, ktorý má nahradiť takzvaný americký dolár.

Britské Spoločenstvo, Katolícka cirkev a Číňania sú zodpovední za osudy 5 miliárd ľudí zo 7,6 miliardy svetovej populácie. Pridajte si krajiny ako Nemecko, Indonézia, Pakistan, Rusko a Irán, ktorých vlády podporujú tento plán a je jasné, že svet smeruje do nového veku.

Bývalý zástupca kabaly, Henry Kissinger, tajne pendloval po celom svete, aby rokoval o vytvorení tejto vlády, potvrdzujú viaceré zdroje. V októbri Kissinger, po svojom stretnutí s Trumpom povedal: „Trumpova administratíva dohliada na okamih, kedy sa naskytla výborná príležitosť vybudovať konštruktívny, pokojný svet.“ Minulý týždeň, potom ako sa stretol s Trumpom, vyhlásil: „niečo nové a pozoruhodné“, vzíde z Trumpovej administratívy (odkaz).

[wp_ad_camp_2]

Minulý týždeň Kissinger povedal Trumpovi jednu pozoruhodnú vec, že „Severná a Južná Kórea sa chystajú oznámiť zjednotenie Kórejského polostrova, pravdepodobne 24. marca, podľa zdroja z prostredia japonskej kráľovskej rodiny, ktorý sa nedávno stretol s Kissingerom. „Severná Kórea bola riadená Rothschildovcami a Južná Kórea Davidom Rockefellerom, ale teraz, keď David zomrel, nie je dôvod na to, aby bol polostrov naďalej rozdelený“, uvádza tento zdroj.

V prípade kórejského zjednotenia by Kim Čong-un mal ceremoniálnu úlohu podobnú tej japonského cisára, zatiaľ čo každodenné riadenie vlády by bolo ponechané na politikov a technokratov, hovorí zdroj. Americké jednotky by zostali tam, kde sú teraz – južne od 38. rovnobežky – aby zabezpečili pokračujúcu nezávislosť Kórey od Číny, uvádzajú zdroje.

Druhá téma, ktorú Kissinger priniesol s Trumpom, bol Blízky východ a osud chazarských oligarchov, uviedli zdroje Pentagonu. „Kabala je v stave absolútnej paniky, potom ako s Trumpom nedosiahli žiadnu dohodu“, takže Kissinger, sa od jej členov rýchlo dištancoval, povedali zdroje.

Napríklad, židovský zdroj CIA a ďalší tvrdia, že satanista izraelský premiér Benjamin Netanjahu odstúpi a následne pôjde do väzenia na šesť mesiacov. „Ak chazarský mafián Netanjahu pôjde do basy, živý z nej neodíde“, hovorí zdroj. Netanjahu bude odstránený, pretože bol hlboko zapojený do masového vražedného útoku na Japonsko vo Fukušime a preto, že je proti dvojštátnemu riešeniu s Palestínčanmi, podľa tohto a ďalších zdrojov (video).

Netanjahu to opäť raz skúsil a zlyhal, v pokuse dostať sa z tejto situácie vyvolaním vojny s Iránom, rovnako ako vojny medzi Spojenými štátmi a Ruskom. Namiesto toho stratil vojenskú podporu potom, ako si izraelské ozbrojené sily a ich zástupné jednotky rozbili svoje nosiská na niekoľkých frontoch.

[wp_ad_camp_2]

Kabala tiež ťažko bojuje, aby pozametala svoje stopy a zbavila sa svedkov, zatiaľ čo sa okolo nej zo všetkých strán sťahuje legálna sieť.

Na tomto fronte zdroje Pentagonu uvádzajú: „Zdá sa, že ruské lietadlo sa 11. februára zrútilo a pochovalo 71 osôb len preto, aby vyradilo cieľ, ktorý bol prepojený so spoločnosťou Uranium One a so spisom – zástupcu spoločnosti Rosatom, Vjačeslava Ivanova“.

„Ivanov mohol byť zlikvidovaný potichu, takže havária mohla byť aj odvetou kabaly za zvýšenú rusko-americkú spravodajskú spoluprácu po nevídanom výlete šéfov SVR, FSB a GRU do Washingtonu DC“, hovoria zdroje.

Zdroje hovoria, že zdá sa, akoby sa rodina Rothschildovcov snažila zakryť svoje stopy. „Rothschildovo dedičstvo, poľovný revír Langau v Rakúsku s rozlohou 13 000 hektárov, ktorý vlastnil od roku 1875, bol predaný za zlomok ceny len preto, aby nebol skonfiškovaný na základe výkonného rozkazu Trumpa z 21. decembra 2018, keďže možno bol používaný na poľovačku na ľudí“.

„Členovia kráľovskej rodiny sú bez seba od strachu, keďže poľovali na deti a zabíjali ich, rozsekávajú dojčatá a boli videní, ako sa podieľali na obetovaní detí“, zdroje pokračujú. „Z lovcov sa teraz stala štvaná zver, potom ako bol výkonný zástupca skupiny Carlyle zatknutý v Šanghaji, zatiaľ čo [Kalifornský kongresman] Adam Schiff, ktorý je vinný z vlastizrady pre svoj 42-minútový rozhovor s Valerie Jarrettovou, poradkyňou [bývalého amerického prezidenta Baracka] Obamu“ čelí veľkému maléru, uviedli zdroje.

Navyše, Rothschildovci „by mohli rozdať za dumpingové ceny akcie spoločností Apache, Chevron, Cisco a iné aktíva, ich zločinecká vina však ostáva“, hovoria zdroje Pentagonu.

[wp_ad_camp_2]

„Vojenská paráda by mohla byť využitá na to, aby sa Národná garda presunula do D.C. a začala masové zatýkanie, čiže ako demonštrácia moci, s cieľom chrániť Trumpa vojenské tribunály“, tvrdia a dodávajú, že „v obrate poetickej spravodlivosti by tí úradníci, ktorých Obama vykopol, mohli tohto odsúdiť za zradu.“

Prirodzene, aby sa vojenské tribunály mohli konať, bude potrebné naďalej vyplácať vojenské platy. To je dôvod, prečo je prebiehajúca finančná vojna rovnako dôležitá, ako zatykače vraždy, ktoré v tomto epickom boji sú. Znakom intenzifikácie tohto boja bol rekordný pád cien akcií, práve vtedy, Trump 5. februára vymenoval Jerome Powella za riaditeľa Federálneho rezervného výboru.

Prepad kurzov akcií a predchádzajúci pád kurzov kryptomien boli súčasťou plánu finančný systém najskôr vydrancovať a až potom ho položiť, skôr než bode reštartovaný, uvádza istý zdroj CIA v Ázii, spojený s Rothschildom.

S cieľom zabezpečiť, aby prasknutie akciovej bubliny nespôsobilo problémy v reálnom hospodárstve a pre vojsko Spojených štátov a Bielym klobúkom, Spoločnosť Bieleho draka a jej spojenci pracovali na svojom vlastnom alternatívnom finančnom systéme pre Západ.

[wp_ad_camp_2]

S tým cieľom bol zabezpečený dostatok zlata, aby bolo možné financovať odpoveď G7 na čínsky projekt OBOR v objeme niekoľkých biliónov dolárov. Bude to zahŕňať výstavbu tunela medzi Aljaškou a euroázijským kontinentom a tunely spájajúce Japonsko s Kóreou a Ruskom. Rozpadajúca sa infraštruktúra v USA bude úplne modernizovaná. Ďalšie projekty zahŕňajú plány na premenu púští a arktických oblastí na zelené oblasti, naplnenie oceánov rybami a kolonizáciu iných planét. Existuje tiež projekt vo výške niekoľkých biliónov dolárov, ktorý má nájsť liek na všetky choroby a neduhy, vrátane samotnej smrti.

Samozrejme, smerovanie budúcnosti najviac ovplyvnia ľudia na planéte. Teraz, keď sme oslobodení od neviditeľných zväzkov dlhového otroctva súkromných centrálnych bánk, všetci si môžeme začať predstavovať, akú budúcnosť chceme spoločne vybudovať. Takže vyzývame našich čitateľov, aby si začali predstavovať ideálny svet a predstavili plány, ako sa zo súčasnej situácie do tohto ideálneho sveta dostaneme.

A nakoniec, bojovníci na planéte robia svoju prácu a zabezpečujú, aby vyhrali tí dobrí. Zem budú obývať vľúdni ľudia.

Zdroj: 1, 2

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál