Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

Vatikánské akta X

…..a čož tak spíše atlantíďanské fakta X? Líbí se mi, jak lidem vymývají mozek a tvrdí kde všeude se Atlantída nachází. No právě tam, kde se nenachází. O horách v Afghanistánu ale neustále mlčí. Proč asi. Proč je zakázané v noci při přeletu Afghanistánu mít zvednuté zatemění okénka v letadle? No když tam nic není na co takové obštrukce????

05:55

Vatikánske akty X. Co před námi skrývají kilometry tajných podzemních prostor?

Napsal Svět kolem nás dne .

Je nesmierne ťažké dostať sa dnu a to, čo sa tam skrýva, súčasníci nemajú vidieť….

[wp_ad_camp_1]

Ide o vatikánsky archív. Pod celým Vatikánom sa tiahnú kilometre podzemných priestorov,v ktorých je ukrytá pokladnica ľudského poznania, knižnica obsahujúca najtajnejšie z tajných dokumentov, rukopisov, kníh. Obsah mnohých z nich by mohol otriasť svetom.

 

Za maličkými dvierkami v Sixtínskej kaplnke v Ríme, ktoré stráži pápežská garda, sa oficiálne nachádza liturgické oblečenie Svätého Otca. Je tam však ešte jeden vchod a za ním kilometre ~ dlhá chodba, vedúca do labyrintu vatikánskych pivníc. V nich sa skrývajú tisícky pokladov,z ktorých väčšina zrejme nikdy neuzrie svetlo sveta. Len z času na čas tam úradníci Vatikánu hľadajú a občas aj nájdu dávno hľadaný poklad nejakej národnej kultúry. Labyrinty podzemných pivníc zrejme nik dobre ne pozná. Na regáloch v dĺžke vyše 40 kilometrov je uložených vyše stotisíc máp, rytín, 12-tisíc rukopisov. Pravda, to je iba skatalogizovaná časť pokladu. Okrem nej sú tam početné skrine a miestnosti, naplnené dokumentmi zviazanými do balíkov, ktoré nikdy neboli zrátané. Až v roku 1964 tam našli úplný index zakázaných kníh. Posledné vydanie indexu pochádza z roku 1948 a možno tam nájsť diela Moravu, Sartra, Kanta, Schopenhauera, Spinozu. Zaujímavé je, že na indexe sa napríklad nenachádza Marxovo dielo. Roky boli vatikánske archívy prísne tajné, až po roku 1882 ich otvorili verejnosti. Dostať sa dnu je však , privilégiom. Povolenie I sa udeľuje po veľmi starostlivom skúmaní, ktoré trvá aj mesiace. Oficiálne ide o ochranu veľmi vzácnych starých dokumentov, ale sám prefekt priznáva, že autori túžiaci po senzáciách, zneužijú obsah dokumentov.

Obsahujú totiž také pikantné veci zo života cirkvi, že aj veľmi dôveryhodní bádatelia neodolajú, aby občas nepublikovali rôzne pikantnosti. Keď sa obyčajný smrteľník alebo kňaz dostane do archívov, nik mu nebráni dostať sa k dokumentom. Ale každý, kto zverejní nejakú senzáciu, nikdy už neprekročí prah archívov, hoci oficiálne zákaz vstupu nemá. To sa stalo aj novinárovi Pietrovi Velunimu, ktorý zverejnil, že v archívoch Vatikánu sa nachádza zrejme najväčšia zbierka pornografických rytín, kníh, obrázkov. Prvé pochádzajú zo 16. storočia. Pikantnosťou je, že kým sa takýto exemplár dostane do zakázaných zbierok, musí ho dôkladne prečítať a preštudovať konkrétna kňazská kapitula. Tie, ktoré boli na indexe, musel prečítať pápež. Prístupné sú napríklad rôzne diplomatické nóty a asi poldruha milióna listov – korešpondencia pápežov s vládcami a veľmi známymi historickými osobnosťami, listy ukradnuté vládcom. Časť dokumentov napríklad z „veže vetrov“ je zbalená a nik nevie,aká diplomatická bomba v nich tiká. Najtajnejším oddelením (vzniklo v l6. storočí) sú správy z celého sveta o zvláštnych, absolútne nevysvetliteľných javoch na hranici vedy a parapsychológie. Tento svojský archív X má státisíce strán, ktoré ani archívne nemožno opísať. Číta ich zrejme len zopár mníchov, ktorí pripravujú každý mesiac správu pre vatikánske kolégium. Správa je potom komisionálne zničená. Stránky dokumentov sú číslované a miznú v čeľustiach archívu. Možno sa raz svet o nich dozvie. Kedy? Zakladateľ tohto oddelenia pápež Lev X., veľký prívrženec mágie, povedal, že „to treba oznámiť už o tisíc rokov“…

Zdroj: tajomstva.org

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře