Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

16/04/2018

Duševně nemocní sionističtí fanatici, kteří se několik let snaží rozpoutat Armageddon, znovu selhali ve svém posledním pokusu, tentokrát v Sýrii. Nyní čelí vážným následkům, možná se začne revoluce ve Francii.

Než se dostaneme k detailům, připomeňme si, s čím máme co do činění. Pro lidi založené na realitě je těžké pochopit, že západní politické a finanční zřízení bylo uneseno náboženskými fanatiky, kteří se snaží uskutečnit biblické proroctví zavražděním 90% lidstva a zotročením přeživších. Drtivé důkazy však ukazují, že to je přesně to, co se děje.

[wp_ad_camp_2]

Nebudeme znovu vysvětlovat všechny důkazy; jen se podíváme na to, co zeť amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner zamýšlel. Rodina Kushnerů koupila budovu s č.p. 666 na proslulé ulici Pátá Avenue v New Yorku a to vysoko nad tržními cenami.

I navzdory velké snaze odstranit tyto informace z webových stránek, které nejsou „konspirační,“ můžeme potvrdit, že zde sídlila společnost Lucent Technologies a vyvíjela implantovatelný čip RFID. Zde je článek z vědeckého časopisu o tom, na co jsou tyto čipy určeny:

https://www.popsci.com/my-boring-cyborg-implant

Musíme také připomenout, že Kushner je členem radikální sekty Chabad, která má za cíl mít 2800 otroků pro každého svého stoupence po zničení zbytku lidstva. Jinými slovy, je možné fakticky potvrdit, že zeť prezidenta USA je součástí skupiny, která se snaží skutečně realizovat následující biblické proroctví:

Janovo zjevení, kapitola 13:16-18

A působí, aby všem, malým i velkým, bohatým i chudým, svobodným i otrokům, bylo dáno znamení na pravou ruku nebo na čelo a aby nikdo nemohl kupovat ani prodávat, jedině ten, kdo má znamení nebo jméno té šelmy nebo číslo jejího jména. Zde je moudrost. Kdo má rozum, ať spočte číslo té šelmy; neboť je to číslo člověka. Jeho číslo je šest set šedesát šest.

[wp_ad_camp_2]

V tomto ohledu stojí za připomenutí, že tento verš pochází z Nového zákona a ne ze židovského Starého zákona, takže to není židovské spiknutí a tito lidé nejsou skuteční Židé, ale spíše uctívají Satana. Známá slova: „Pravda je divnější než fikce“, se ukazují jako pravda.

Nyní můžeme připomenout poslední události. Podívejme se na fotografii na setkání Trumpa s vůdci Chabadu 29. března.

Poté, co se s těmito lidmi setkal, Donald Trump oznámil svou neochotu přidat se k jejich šíleným spiknutím tím, že oznámil stažení USA ze Sýrie. Takže, co se stalo? Proč Trump náhle nařídil útok zrovna na pátek 13., z těch všech dnů?

Odpovědí podle CIA a dalších zdrojů je to, že chazarští sionističtí šílenci, kterým kolabuje jejich síť kontroly, uskutečňují masivní kampaň k zatažení USA a Ruska do třetí světové války, a zahájili by tak dlouho plánovaný Armagedon.

Klíčem byla razie 9. dubna v kancelářích právníka Donalda Trumpa, Michaela Cohena,. Cílem razie bylo nalézt materiál, pomocí něhož by bylo možné vydírat Trumpa a donutit jej, aby nařídil útok na ruské jednotky v Sýrii a zahájil WW3, jak sdělily zdroje CIA a Pentagonu. Vzhledem k tomu, že v roce 1991, 1992, 2004 a 2009 došlo k bankrotu Trumpových kasín v Atlantic City, vytáhli Trumpa z problémů pravděpodobně ruští gangsteři a další pochybné osoby, a nebylo pochyb o tom, že bylo nalezeno spousta materiálů na vydírání.

[wp_ad_camp_2]

Americká armáda odpověděla tím, že v noci náletu uveřejnila následující obrázek.

„Tím je vyslána zpráva, že americká armáda je pevně za prezidentem Trumpem,“ a „zpráva pro Kabalu signalizující počet 9 vlevo a 11 vpravo,“ říkají zdroje Pentagonu.

Americká armáda nicméně pokračovala v útoku na Sýrii z 13. dubna, protože existuje dohoda uzavřená s ruskou armádou a syrskou vládou, vysvětlují zdroje. V této dohodě byly americké armádě dány tři povolené cíle uvnitř Sýrie – opuštěná budova plánovaná pro demolici a dvě prázdné letecké základny – aby sebrali sionistům záminku na vydírání Trumpa a současně se vyhnuli světové válce.

Kromě toho „raketové údery na Sýrii připravují cestu pro stažení vojsk Spojených států a uveřejnění příspěvku Trumpa na Tweeteru „mise splněna“ bylo zaměřeno na George Bushe juniora a na lidi stojící za 11. zářím,“ říkají zdroje Pentagonu.

Chazarští satanisté (sionisté) také pořád křičí, že syrská vláda (nejméně 6 krát) napadla vlastní obyvatele jedovatým plynem, že už ani mnozí z těch, co mají vypláchnuté mozky, nevěří jejím lžím. Jedna lež, která kolovala po posledním útoku ukázala, jak absurdní je oficiální příběh, když hlásala: „Bombardujeme Sýrii, protože Sýrie bombarduje Sýrii.“

[wp_ad_camp_2]

Potom zde máme pondělní vyjádření tiskového mluvčího Bílého domu Seana Spicera, že „Cílem pro Spojené státy je, abychom zajistili destabilizaci Sýrie.“

Americká armáda také učinila další krok proti chazarské kontrole médií tím, že přinutila Martina Sorrella, předsedu největší světové reklamní společnosti WPP, aby minulý týden odstoupil, říkají zdroje Pentagonu. Také skandál s Harvey Weinsteinem „přerušil prezidentské ambice generálního ředitele společnosti Disney, Bob Igera,“ poznamenávají.

Přijde ještě vážnější odplata za tento útok založený na snadno prokázaných lžích. Zdá se, že jako první přijdou na řadu chazarské mafiánské otrocké vlády Velké Británie a Francie.

Situace ve Francii je obzvláště kritická. Fabrice P. J. Dubordieu, poradce pro zahraniční záležitosti pro Francouzskou národní přechodovou radu, který hovoří za Radu, uvedl, že francouzská armáda a policie jsou na pokraji otevřené vzpoury proti jejich „podvodné vládě.“

[wp_ad_camp_2]

Podle Dubordieua, jakmile se francouzský prezident Emmanuel Macron ujal moci skrze ukradené volby, okamžitě se dostal do sporu s velmi respektovaným generálem Pierre de Villiersem, který vedl k jeho rezignaci dne 19. července 2017. Jeho nahrazení oddaným generálem François Lecointrem, jehož pověst je pošramocená účastí v několika špinavých operacích v Africe a který není respektován svými vrstevníky, je jedním z mnoha důvodů napětí v armádě, řekl Dubordieu.

Přechodová rada uvádí, že údery provádějí soudní orgány, policejní síly a pravidelná policie.

Soudci a právníci jsou pobouřeni a pořádají stávky, protože takzvané „soudní reformy“ omezují jejich moc a též omezují lidská práva, říkají.

Oni hlásí, že Compagnies Républicaines de Sécurité (bezpečnostní složky) a pořádkové policii zákon neumožňuje stávkovat, tak místo toho kolektivně odchází na nemocenskou dovolenou, protože jsou vyčerpáni z bojů proti francouzským studentům, odborářům a ekologům, a navíc mnoho z nich jsou členy jejich rodin.

Francouzská národní garda o počtu 100 000 osob, má s Macronem špatné vztahy od začátku jeho vlády a chystá se zatknout celý režim, říká Rada. Situace je tak špatná, že Macron nedávno umístil 500 vojáků EU do kasáren francouzské gardy ve Versailles, říkají.

[wp_ad_camp_2]

Nejen to, Rada dostává zprávy o tom, že žoldnéři jsou umístěni podél belgických a německých hranic s Francií. „Najímání cizích a / nebo nepravidelných sil pro potlačení nepokojů je ve skutečnosti zrada jak z učebnice – ne-li podle zákona, tak přinejmenším v myslích našich lidí a vojenských pracovníků,“ říká Dubordieu.

Syrské útoky nařízené Macronem zhoršuje situaci, říká. „Naše podvodná vláda obviňuje syrského prezidenta Assada, cituje zprávy od zpravodajství, ke kterému nemáme přístup,“ poznamenává. Francouzská armáda nakonec řekla, že nemohou poslat svoji jedinou letadlovou loď k účasti na útoku „protože je v doku na opravě“, a místo toho menší loď vystřelila několik symbolických raket.

Přechodová rada v každém případě tvrdí, že 5. května dojde k velkému tlaku. „Studenti z univerzit v Montpellier a Štrasburku, během svých shromáždění, hlasovali pro okupaci Elysejského paláce“ v té době, říká. „Zřejmě brzy budou následovat studenti z jiných univerzit,“ dodává. Macron zase plánuje, že se v tento den ukryje na vzdáleném území v jižním Tichomoří v Nové Kaledonii, poznamenává.

„Francouzská republika určitě vstupuje do zhoršeného režimu! Přechod se blíží,“ uzavírá Dubordieu.

Britské sdělovací prostředky informují, že situace s otrokářskou vládou Therese May v Británii je také stále křehčí po „zjevně nesmyslném“ útoku na Sýrii, který byl podpořen méně než čtvrtinou obyvatelstva. Nařídila útok bez hlasování Parlamentu, protože „věděla, že narazí.“

[wp_ad_camp_2]

Japonská otrocká vláda poskoka Shinzo Abeho, aniž se podílela na poslední syrské frašce, se také kymácí kvůli tomu, že se Abe podílí na korupci a válečných zločinech. Nyní se před japonským parlamentem konají obrovské demonstrace vyzývající k jeho rezignaci.

Zatímco se starý systém i nadále rozpadá, velké pohyby směřující k mnohem více spolupracujícímu světu byly zaznamenány v kongregaci různých námořníků v jižním Pacifiku, podle zdrojů CIA v Asii. Zde je jejich zpráva:

„Skutečným důvodem, proč námořníci míří do Tichého oceánu, je obrovský objev prvků vzácných zemin (REE) používaných v tajném vesmírném programu, který se nalézá asi 970 kilometrů jižně a východně od Tokya, Je tam tolik kovu, že vesmírný program může pokračovat po desetiletí.

„Problémem je těžba těchto kovů až do hloubky 3000 metrů, na níž pracoval francouzský kapitán Jacques Cousteau, než zemřel. Nyní byla jeho stará loď Calypso upravena a vybavena nejmodernějšími technologiemi a v této oblasti pomáhá řešit problém spolu s americkými, čínskými a ruskými vojenskými loděmi vyzbrojenými high-tech podvodními radarovými systémy.

„Zjevně existuje také velmi rozsáhlé ložisko prvků vzácných zemin, které se nachází na dně Jihočínského moře, včetně obrovského množství platiny smíchané s jinými kovy. To je další důvod pro „Velkou čínskou podmořskou zeď“ kolem devíti bodové hranice, kterou zřídila Čína v roce 1947.

[wp_ad_camp_2]

Zdroje Pentagonu v souvislosti s tímto nalezištěm říkají, že „výbuch sopky Vanuatu může Čínu odradit od budování vojenské základny tak blízko Austrálie.“

Závěrečná poznámka – Barbara Bush umírá. (Pozn.př.: Barbara Bushová, 8. června 1925 New YorkUSA – 17. dubna 2018 Houston, USA, byla manželka 41. prezidenta Spojených států amerických George H. W. Bushe, která byla první dámou USA v letech 1989 až 1993. Byla rovněž matkou bývalého amerického prezidenta Georga W. Bushe a bývalého floridského guvernéra Jeba Bushe.)

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.